Fuente
amosov.fm 🇺🇦 | Трамп погрожуючи Ірану, заявив що знищить "цілу цивілізацію", а також ...
969 Vistas/Alcance
2026-04-07 17:46
Mensaje №10521
Трамп погрожуючи Ірану, заявив що знищить "цілу цивілізацію", а також - битиме по цивільній інфраструктурі. Враховуючи, скільки різних погроз уже лунало Білого дому, і що з цього справджувалося, гадаю, ці погрози треба ділити десь на десять. Але зверніть увагу. Трамп, фактично відкрито погрожує зробити те, що робить росія... і не робить цього. В той час, як росія мовчки продовжує фактично знищувати усе, до чого дотягується. росія дійсно планує знищити демократичну цивілізацію і на жаль, багато в цьому досягла. До 2025 року США вважалися світовим жандармом і в якійсь мірі спостерігачем за міжнародним правом. Зараз лідер цієї країни вербально узаконює все, про що мріють усі диктатори. Чому росія, Іран, Китай, КНДР [потрібне підставте] не можуть тероризувати світ, якщо сам watchdog світопорядку це схвалює (хоч по факту не може дозволити собі дуже багато, що роблять диктатури)? Кажуть, що міжнародне право померло чи то в 2008, чи то в 2014 році. А зараз, судячи з усього, його ховають.Америко, в тебе гарячка.