Fuente
amosov.fm 🇺🇦 | ️Дві безпекові ідеї за участі України від країн НАТО. 1️⃣ Перша - від ...
785 Vistas/Alcance
2026-04-03 09:57
Mensaje №10493
❗️Дві безпекові ідеї за участі України від країн НАТО. 1️⃣ Перша - від голови МЗС Естонії Маргуса Цакхни, який стверджує, що Європі потрібні гарантії безпеки від України, враховуючи наш досвід у сучасній війні: "НАТО говорить не лише про те, що ми маємо надати гарантії безпеки Україні, але й про те, що наш регіон потребує гарантій безпеки від України, оскільки Україна зараз є найбільшою, найефективнішою та найдосвідченішою військовою силою в нашому регіоні". 2️⃣ Друга - від колишнього спецпредствника Трампа Кіта Келлога. Він вважає, що замість НАТО має постати інший безпековий союз, в якого мають увійти зацікавлені держави, як то Японія, Австралія, Німеччина, Польща "чи навіть Україна". Тобто якщо брати Україну в альянс, то вже краще в новий, бо НАТО - все. 👎 Заява Келлога - ні що інше, як прикриття чергової захцянки Білого дому щодо виходу США із НАТО. Україна тут згадана радше для привернення уваги. Чинна адміністрація не хоче давати Києву жодних безпекових гарантій. Та й в принципі не зацікавлена у мілітарній допомозі будь-кому, якщо це не стосується великої швидкої економічної вигоди. ☝️ Слова естонського міністра про безпекові гарантії не ДЛЯ, а ВІД України поки що теж виглядають символічними, але мають набагато більше сенсу. Україна має безцінний чотирирічний досвід участі в сучасній повномасштабній війні великої інтенсивності, який не має більше жодна інша країна, крім рф. Україна має досвід боротьби із масованими повітряними атаками - найбільшою воєнною загрозою наших днів, не враховуючи ядерну. 🤌 Здавалося б в умовах наростаючого дефіциту безпеки у світі, до Києва мали б стояти черги із натівських інструкторів для перейняття досвіду. На жаль, досвід показує, що якщо переймали, то щось не те. Білий Дім же демонстративно крутить носом, відкидаючи українську військову допомогу. Аби в жодному разі не бути зобов'язаним перед Києвом. Аби "не засмучувати" Москву, з якою чинна адміністрація і досі марно сподівається налагодити співпрацю. Досвід - ресурс фактично безцінний. Україна його має. Як тупо, що ті, кому цей досвід потрібен, бездумно його ігнорують задля брехливих обіцянок Кремля.