Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - amosov.fm 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

amosov.fm 🇺🇦

@amosovfm
Número de suscriptores: 3 853
Fotos: 4,690
Videos: 1,760
Enlaces: 2,100
Descripción:
Канал журналіста Амосова. Пишу про те, що думаю, розбавляючи наші новини сміхуйочками. WHATSAPP: https://whatsapp.com/channel/0029VbCzGRa1yT23t7aOX23W Facebook: https://www.facebook.com/amossov Чат каналу: https://t.me/joinchat/AAAAAE7a8619TtC9s--LCg
Fuente

amosov.fm 🇺🇦 | Нова війна на Близькому Сході показала, що світ так і не зробив виснов...

Logotipo de la comunidad de telegram - amosov.fm 🇺🇦 amosov.fm 🇺🇦 @amosovfm
1 080 Vistas/Alcance 2026-03-09 16:17 Mensaje №10375
🫠 Нова війна на Близькому Сході показала, що світ так і не зробив висновків із російсько-української війни, яка вже п'ятий рік змінює правила глобальної безпеки.Європейці, американці, араби дивилися, як на їхніх очах розпалюється найгарячіший конфлікт сторіччя, змінюються правила гри і колупалися в носі. Тепер світ дивиться на галопуючий безпековий і економічний пи#дець, як баран на нові ворота. 🛩️Країни НАТО чотири роки спостерігали, як ірано-російські “Шахеди” тероризують Україну. Ба більше - НАТО навіть пережило “навчальну” атаку росії цими газонокосарками. безпілотники Шахед/Герань - це те, що атакуватиме НАТО вже завтра. Втім західний альянс і досі не винайшов “кращого” засобу проти “Шахедів”, ніж золоті ракети від систем Patriot, які при такому використанні закінчаться вже завтра. 🥴 Трамп уже рік намагається “врегулювати” російсько-українську війну, яка замислювалася, як бліцкриг, втім стала для Москви затяжною і вимотуючою. Тим не менше це не зупинило самого президента США від потрапляння в схожу військову пастку в Ірані, з якої він не знає, як вилізти. Будь-який конфлікт у Перській затоці має високий ризик стрибка нафтових цін, а кожен додатковий день такого конфлікту - закріплює і поглиблює паливну, а за нею - і економічну кризу. Доведено історією. Утім сьогоднішні заяви із Вашингтона наштовхують на підозри, що для Білого дому це стало відкриттям та несподіванкою.🐷 Ну і останнє за списком, але перше за значенням. Російський фактор, який всі свіжопотерпілі і далі воліють не помічати. Адже саме Москва легітимізувала нові конфлікти, запустивши ланцюгову реакцію війн. Саме росія допомогла Ірану із ядеркою, яку зараз намагається знищити Трамп. І саме росіяни зараз збирають з нової війни найсмачніші вершки. Адже кожен день кризи на Середньому Сході збільшує надходження в московську скарбницю та економічно послаблює усіх суперників росії, включно із Вашингтоном. 🙄 Замість розпалювання і гасіння пожеж можна було б нарешті зайнятися корінною причиною світового безпорядку - росією і уникнути майбутніх проблем. Але ж де ви бачили, аби людство шукало простих шляхів?)