Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - amosov.fm 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

amosov.fm 🇺🇦

@amosovfm
Número de suscriptores: 3 853
Fotos: 4,690
Videos: 1,760
Enlaces: 2,100
Descripción:
Канал журналіста Амосова. Пишу про те, що думаю, розбавляючи наші новини сміхуйочками. WHATSAPP: https://whatsapp.com/channel/0029VbCzGRa1yT23t7aOX23W Facebook: https://www.facebook.com/amossov Чат каналу: https://t.me/joinchat/AAAAAE7a8619TtC9s--LCg
Fuente

amosov.fm 🇺🇦 | Я ЦІЙ ДЕРЖАВІ НІЧОГО НЕ ВИНЕН, ЩО ВОНА МЕНІ ДАЛА?” 🥲 Так уже сталося, ...

Logotipo de la comunidad de telegram - amosov.fm 🇺🇦 amosov.fm 🇺🇦 @amosovfm
1 030 Vistas/Alcance 2026-03-08 17:42 Mensaje №10373
“Я ЦІЙ ДЕРЖАВІ НІЧОГО НЕ ВИНЕН, ЩО ВОНА МЕНІ ДАЛА?” 🥲 Так уже сталося, що за попередній місяць довелося побачити багато різних людей, здебільшого м’яко кажучи, без активної життєвої позиції. Так чи інакше журналістська спільнота, в якій я “зріс”, в основному або проактивна [або куплена, що між іншим нерідко також вимагає певної активної життєвої позиції, хоч і зі знаком мінус].Мені здавалося, що багаторічний досвід висвітлення соціологічних досліджень і виборів дозволяє уявити відсоток прибічників у суспільстві позиції “моя хата скраю”, але [авжеж] я помилявся. І перш за все власники крайніх хат паляться у ставленні до стосунків із державою. Люди не розуміють навіщо їм держава. Люди не розуміють, що вона їм дає. Люди не розуміють, навіщо з нею мати справи. Люди не розуміють спектр дій, які вони можуть зробити, аби вже сьогодні позитивно вплинути на своє життя в державі та життя своїх дітей у майбутньому. 🫩 Держава асоціюється із бюрократією, жирними (обов'язково жирними) депутатами, низькими пенсіями та зарплатами, чергами, податками і тим, що вона винна громадянину все і одразу. (Авжеж асоціації не те що повністю безпідставні) 🤨Натомість у цих людей (українська) держава ніколи не асоціюється із демократією, цифровізацією послуг, армією, яка 4 (12) років стримує найжорстокішого агресора планети - росію. А відсоток податків, які забирає в українця держава (відкрию вам таємницю) один із найнижчих у Європі, через що нас, власне, регулярно смикає МВФ. 🙈 І отак чуєш від носія паспорта громадянина України, що держава йому нічого не дала, а він тим часом і досі не під окупацією росії (завдяки кому?), живий (завдяки кому?), не сидить в тюрмі по безпідставних звинуваченнях, як у Білорусі, не витрачає купу грошей на податки, як у Франції, та й узагалі від них ухиляється. Може він би і покращив своє соціальне і матеріальне становище просто зараз, але замість цього він вечорами дрочить на Арестовича, демотивуючи себе ще більше. Наша держава, авжеж, далеко не ідеальна, багато в чому постсовкова (але вже далеко не в усьому), а про керівників краще не згадувати. 💙💛 Тим не менше з тими вихідними даними, що ми мали, ми досягли доволі значних результатів, які багато хто сприймає як належне. Хоча насправді в те, що ми маємо, вкладені шалені сили пасіонаріїв, громадянського суспільства і (не повірите) кількох поколінь тих самих керівників (і навіть тих самих по-справжньому корумпованих депутатів також). Хочу цим постом відкрити серію дописів про те, що нам дала держава, що дали ми їй, яка роль росії в наших неуспіхах, а також як ворог постійно нав’язує нам цей кончений комплекс меншовартості. 🫠 Можливо, я хапаюсь за свій максималізм, який невдовзі змиє на#уй різного роду обставинами, але проводити причинно-наслідкові зв’язки поки наче не розучився. Коментарі та дискусія активно вітаються.