Напередодні Дня залізничника представників цієї професії за традицією запросили на урочистий захід, присвячений професійному святу, до Довгинцевської районної у місті ради. 🏢Були серед запрошених і наші спілчани та їхні колеги з підрядного підприємства ТОВ «СТАЛЬ УКРАЇНА», які працюють в залізничному господарстві ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».«Винуватців» урочистостей тепло привітали з професійним святом та вручили їм заслужені нагороди від органів місцевого самоврядування в.о. міського голови Кривого Рогу Юрій Вілкул та очільник Довгинцевського району нашого міста Ігор Ратінов.🤝Присутніх на заході залізничників ТОВ «СТАЛЬ УКРАЇНА» привітали і представники адміністрації цього підприємства - директорка з персоналу Тетяна Латашова та керівник залізничного департаменту Євген Сімічов, вручивши різні почесні відзнаки найкращим працівникам, серед яких – і переможцям нещодавно проведених в колективі конкурсів професійної майстерності.🎉А голова цехкому ПМГУ ТОВ «СТАЛЬ УКРАЇНА» Наталя Самань вручила сімом спілчанам з цього колективу грамоти ти листи подяки від ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за сумлінну працю та активну участь у громадському житті.👏#ПМГУ #ДеньЗалізничника
Наш спілчанин Андрій Білоткач віддав своє життя за Україну, потрапивши під ворожий обстріл біля міста Часів Яр на Донеччині. 💔До участі в героїчній обороні цього міста він встиг побувати на багатьох ділянках фронту, де точилися не менш жорстокі бої, бо до лав захисників рідної країни став ще в 2022 році. Служив Андрій водієм, займаючись перевезенням потрібних для бойової техніки паливно-мастильних матеріалів.«Андрій прийшов до нас на роботу в 2011 році, - розповідає голова цехкому ПМГУ шахтоуправління з підземного видобутку руди гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Сергій Сапьолка. – Спочатку працював на внутрішньо-шахтному транспорті. Потім перейшов на дільницю очисної виїмки, де з роками, набувши досвіду, зарекомендував себе гарним спеціалістом - справжнім професіоналом своєї справи як гірник очисного забою (підземний) з правом ведення буровибухових робіт.Людина широкої душі, - зазвичай, кажуть про таких, як Андрій. Був він товариським, завжди готовий виручити, підставити колегам плече, ніколи не відмовляв у допомозі, коли до нього зверталися з таким проханням. Мав Андрій життєрадісну вдачу. Скільки його пам’ятаю, він весь час посміхався, немовби, випромінюючи позитивну енергію, - це, навіть, після тільки-но виконаної важкої роботи».ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та весь колектив ШУ ГД висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя, у якого залишилися дружина та донька-школярка.🇺🇦Пам’ять про Андрія Білоткача назавжди збережеться в наших серцях! #ПМГУ #ГероїНеВмирають #АрселорМітталКривийРіг
Рідні, друзі та колеги провели в останню путь захисника України Віталія Хміленка 💔 Наш колега-спілчанин отримав важке поранення в боях на Курщині. Віталій пішов добровольцем боронити свободу та незалежність України у перші дні повномасштабного вторгнення. Був великим патріотом своєї країни.У мирному житті Віталій Хміленко працював водієм великовантажного 130-тонного самоскида на вивозі гірничої маси у кар’єрі. У гірничо-транспортний цех гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» він влаштувався у 2017 році. Колеги згадують його, як професіонала, який добре знався на техніці та сумлінного працівника, який завжди чітко та відповідально виконував усі поставлені задачі. «Віталій був хорошим спеціалістом, чудово розбирався у техніці, – каже начальник автоколонни №1 ГТЦ ГД ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Дмитро Ципченко. – Ми разом прийшли працювати з іншого підприємства, тому знав його добре, як відповідального та старанного працівника. У Віталіка була особлива риса – він був дуже позитивною людиною. Будь-які труднощі та проблеми зустрічав з позитивом. З таким самим настроєм він і пішов захищати нашу країну від ворога. Зателефонував і сказав, що прийняв рішення йти добровольцем, і що все буде гаразд. Для нас усіх його загибель – величезна непоправна втрата». ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Вічна шана і світла пам’ять! #ПМГУ #ГероїНеВмирають
90 років - фасоночавуноливарному цеху 🎉Разом з усім підприємством на початку серпня відзначив поважний 90-річний ювілей і один з найстаріших цехів нинішнього Ливарно-механічного заводу.Цех є надійним постачальником змінного обладнання та запчастин для основних підрозділів #АрселорМітталКривийРіг. Виробляє на замовлення як традиційну лінійку продукції чавунного та кольорового лиття, так і специфічні вироби ⚙️З нагоди ювілею у колективі провели невеличкі урочистості та нагородили 14 працівників відзнаками #ЛМЗ. ⭐️Найвищу нагороду підприємства – нагрудний знак «Честь і гордість ТОВ «Ливарно-механічний завод» отримав модельник дерев’яних моделей (бригадир) Геннадій Барвінський 👏Наша профспілка також не залишилась в стороні 🎁 Заступник голови ПО ПМГУ Тетяна Пріцкау тепло привітала всіх присутніх зі святом, подякувала за багаторічну, сумлінну працю, вручила грамоти з виплатою грошової премії та сертифікати гіпермаркету «Епіцентр» працівникам цеху – членам ПО ПМГУ.Детальніше про роботу цеху у статті на нашому сайті: https://www.amkrprof.org.ua/news/fasonochavunolivarniy-cekh-vidznachiv-90-richchya#ПМГУ #ювілейцеху #нагороди #відзнаки
На коксохімічному виробництві дбають про гідне вшанування пам'яті працівників КХВ, які віддали своє життя за Україну, захищаючи її від ворога під час нинішньої війни. 🇺🇦Так, нещодавно меморіальні дошки на честь полеглих Героїв – своїх колег відкрили в цеху уловлювання. «Вічна шана колегам, які загинули в боротьбі з окупантами нашої землі. Завдяки їхній самопожертві ми можемо і надалі, як за мирного життя, працювати на рідному підприємстві, заробляти гроші для своїх сімей, робити внесок в економіку нашої держави, - говорить голова цехкому ПМГУ цеху уловлювання Наталя Скибіцька. – Дуже переживаємо за інших наших хлопців, які продовжують перебувати в лавах ЗСУ. 💓Чим тільки можна намагаємося їх підтримувати за допомоги всього колективу первинки ПМГУ нашого підприємства, профкому КХВ. Бажаємо всім нашим мужнім захисникам гідно виконати свій військовий обов’язок перед Батьківщиною та якнайскоріше живими та неушкодженими повернутися додому, до своїх сімей, в рідний цех, де їх дуже не вистачає».🫂
Наш спілчанин Леонтій Потьомкін зустрів початок повномасштабної ворожої агресії проти рідної країни, вже перебуваючи в лавах захисників України. Ще в 2021 році він обрав для себе службу за контрактом в українському війську, бо вважав своїм моральним обовязком бути серед тих співвітчизників, які прагнули відстояти територіальну цілісність Батьківщини, приєднавшись до учасників АТО/ООС на Донбасі.Але, на жаль, жорстока війна не щадить і таких мужніх вмотивованих воїнів, незважаючи на весь здобутий ними бойовий досвід. Леонтію Потьомкіну не насудилося пройти крізь її пекло у своє третє фронтове літо: він загинув, відбиваючи разом з побратимами ворожий наступ поблизу населеного пункту Роботине в Запорізькій області.💔«Леонтій більше 20 років свого трудового життя віддав нашому цеху – сортопрокатному №2, де весь цей час він працював у нас різальником гарячого металу в першій технологічній бригаді, - розповідає старший майстер основної виробничої дільниці дрібносортного стану №4 СПЦ-2 Павло Житникович, - Він був спокійною, врівноваженою людиною, і це сприяло не тільки повазі до нього серед колег у нашому виробничому колективі, а й добре відбивалося на самій його роботі. Леонтій завжди підходив до неї дуже відповідально, розпочинав її, добре все підготувавши, подбавши про все необхідне, щоб виконати своє завдання без зайвих витрат часу і при цьому з відмінною якістю.Не памятаю, щоб Леонтій міг допустити якісь, навіть незначні, порушення правил з охорони праці, дотримувався він їх за будь-яких обставин «залізно», так що в цьому відношенні міг бути взірцем для інших працівників. Взагалі, був він дуже надійною людиною, саме надійність я б відзначив, як одну з найбільш примітних рис його характеру.Дуже шкода, що клята війна забирає від нас таких людей – досвідчених професіоналів, на яких, як то кажуть, і тримається виробництво».ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» разом з колективом СПЦ-2 висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя, у якого залишилися мати та троє дітей-сиріт, які два роки тому втратили свою власну матір.🇺🇦Пам’ять про Леонтія Потьомкіна назавжди збережеться в наших серцях! #ПМГУ #ГероїНеВмирають #АрселорМітталКривийРіг
З нагоди професійного свята у гірничому департаменті #АрселорМітталКривийРіг провели невеликий урочистий захід 🎉На початку зустрічі гості заходу поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам-працівникам та вшанували пам’ять гірників, які віддали своє життя за Україну, хвилиною мовчання 💔Зі словами подяки за сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, особливий внесок у збереження та зміцнення підприємства до колективу звернулись заступник генерального директора з виробництва гірничого департамента Володимир Теслюк, начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул та заступник голови Інгулецької районної ради Володимир Алентус. Представники адміністрації підприємства, міської та районної влади, профспілкового комітету привітали колектив та вручили заслужені нагороди.Двоє працівників департаменту отримали міські відзнаки – нагрудний знак «За заслуги перед містом» третього ступеня ⭐️ Найвищої міської нагороди удостоєні головний механік ГД Костянтин Молявко та директор з виробництва ГД Андрій Олійник. Загалом 28 працівників гірничого департаменту були відзначені нагородами на рівні міської та районної влади. До цих нагород профспілковий комітет ПО ПМГУ вирішив додати грошову премію у розмірі 500 гривень. Гірники також отримали відзнаки та подарунки до свята від адміністрації підприємства. «Від імені первинної організації ПМГУ хочу долучитись до привітань колективу гірничого департаменту з професійним святом. Хочу побажати нашим працівникам найголовніше – це мирного неба, міцного здоров’я, безпечної праці, достойної оплати праці, віри у майбутнє, щоб їхні рідні та близькі були завжди поруч і щоб у їхніх родинах не було втрат. Дійсно в ці воєнні часи кожен з нас відчуває на собі вплив російської військової агресії. Наше підприємство також потерпає від цього – ми всі бачимо, через які труднощі проходить наш комбінат і як долає всі ці перешкоди. Але я впевнена, що ми разом виберемося твердою ходою з цього скрутного становища. Будемо і надалі працювати на благо нашої держави та міста, підіймати економіку країни, будувати нову вільну та незалежну Україну», - відзначила голова профкому гірничого департаменту Оксана Крупа. #ПМГУ #професійнесвято #нагороди #відзнаки
Якими були минулі п'ять років для первинної організації ПМГУ #АрселорМітталКривийРіг? З якими викликами довелося зустрітись профлідерам і на чому сфокусувати свою увагу? До звітно-виборчої профспілкової конференції підготували відеозвіт про діяльність профспілкового комітету за ці п'ять років. У цьому відео показана лише частина роботи команди первинки. І, перш за все, вона стосується допомоги спілчанам, які стали на захист України 🇺🇦Обсяги наданої допомоги за цей час - дуже значні, кажуть колеги з Центральної Ради Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України. В гірничо-металургійній галузі немає аналогічних прикладів, коли профспілка залучила таку суттєву міжнародну підтримку, і забезпечила своїх членів, мобілізованих до лав ЗСУ, необхідною амуніцією та речами для фронту. У воєнний час вислів #Разоммисила набув нового потужного значення. Адже профспілка була і залишається не просто організацією, а є справжньою спільнотою, де кожен важливий і де завжди можна знайти підтримку та допомогу.Переглянути відео 👇https://fb.watch/tq5pNptkgN/#ПМГУ #звіт #профактив
Завершилася звітно-виборча профспілкова конференція ПО ПМГО ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", яка пройшла 16 липня, на врочистій ноті. За багаторічну сумлінну працю у Профспілці, активну участь у житті трудового колективу та у зв'язку з професійним святом – Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості України декілька представників ПО ПМГУ були відзначені нагородами вищих органів Профспілки металургів та гірників України. Так, Нагрудним Знаком «Ветеран ПМГУ» нагородили старшого майстра дільниці ЗЦ-3, голову цехкому Людмилу Мерзлікіну, електромонтера з ремонту та обслуговування електрообладнання ЦОРЕУ КХВ, голову цехкому Сергія Хохлова та майстра з ремонту устаткування ТЦ КХВ, голову цехового комітету Ігоря Прудкого.Нагрудним Знаком «За активну роботу в ПМГУ» нагородили інженера з підготовки виробництва ТЕЦ, голову цехкому Наталію Цисар та провідного інженера Департаменту стратегічних проектів, голову дільничного комітету Людмилу Мячину.Грамотами Криворізької міської організації ПМГУ були відзначені слюсар-ремонтник СПЦ-2, голова дільничного комітету профспілки Сергій Вьюннік, заступник начальника ПВС ШУ ГД, голова дільничного комітету профспілки Михайло Вайс, викладачка ДУЕТу, голова цехкому Тамара Маковська та комірник ФЧЛЦ ТОВ «Ливарно-механічний завод», голова дільничного цехового комітету профспілки Ольга Омельчак.