Fuente
«Разом – ми сила!» | 1 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ «Добра половина мого жи...
125 Vistas/Alcance
2025-09-30 07:46
Mensaje №2201
1 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ «Добра половина мого життя пов’язана з роботою в РМЦ-1», - поділився Віталій Барахов, заступник начальника цеху з виробництва, з яким ми познайомилися, готуючи публікацію з нагоди Дня машинобудівника. 👷В РМЦ-1 він прийшов ще в 2001 році, маючи дворічний досвід роботи слюсарем в електроремонтному цеху підприємства та диплом про вищу освіту, отриманий після навчання на вечірньому факультеті Національної металургійної академії.Починав в РМЦ-1 майстром з підготовки виробництва, в 2007-му році став начальником дільниці з підготовки виробництва, а ще через рік – заступником начальника цеху.📈На початку нинішнього місяця Віталій Барахов повернувся до роботи в рідному цеху після трьох з половиною років служби в лавах Національної гвардії України, під час якої йому разом з побратимами неодноразово доводилося виконувати бойові завдання безпосередньо на лінії фронту.🪖«За три з половиною роки військової служби довелося стикатися багато з чим таким, що було важко уявити за мирних часів, - розповів Віталій. – Наприклад, ніколи не гадав, що можна так швидко звикнути до тих важких умов, в які часто потрапляєш при перебуванні на фронті. ⚡️Ще війна навчила, що в її умовах дуже важливо попри всі відстані зберігати зв'язок з тими людьми, спілкування з якими колись наповнювало твоє життя. 📞Тому я особисто дуже вдячний за підтримку і колегам, і підприємству, і Профспілці. Особлива подяка Профспілці за турботу про забезпечення своїх спілчан, призваних на військову службу, якісними бронежилетами. На початку війни таких «броників», як у нас, зроблених за натівськими стандартами, легких, але з високим рівнем захисту, більше ні в кого не було.👍Звісно, дуже допомагала всі ці довгі три з половиною роки також підтримка з боку сім`ї.👩🍼Сьогодні, напередодні Дня захисників та захисниць України, хочу побажати всім колегам з нашого РМЦ-1, які продовжують нести службу в лавах оборонців рідної країни, щоб якнайшвидше настав той довгоочікуваний день, коли вони на радість своїх рідних, зможуть повернутися додому, чесно виконавши свій обов’язок перед Батьківщиною. Буду радий кожного з них побачити на роботі, кожному потиснути руку на знак поваги до нього, знаючи через що випало пройти цим людям, які випробування витримати. 🤝І ще хочу сказати: «Хлопці, бережіть себе, пам’ятайте, що весь колектив рідного цеху дуже на вас чекає!»»❗️Докладніше читайте на нашому сайті: https://www.amkrprof.org.ua/news/ves-kolektiv-duzhe-chekae-na-povernennya-koleg-yaki-zaraz-zakhischayut-vid-voroga-ridnu-0