Fuente
«Разом – ми сила!» | 28 березня 2025 року відбулась конференція трудового колективу ПАТ «Ар...
162 Vistas/Alcance
2025-03-29 08:24
Mensaje №2029
28 березня 2025 року відбулась конференція трудового колективу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», в роботі якої взяли участь 125 делегатів зі 140 обраних в структурних підрозділах підприємства. Задля забезпечення безпеки в умовах воєнного часу конференція проходила в онлайн форматі.До роботи конференції доєдналися представники адміністрації підприємства на чолі з генеральним директором Мауро Лонгобардо, а також керівники ПМГУ на чолі з головою Профспілки Олександром Рябком. Головою конференції було обрано голову ПО ПМГУ підприємства Наталю Маринюк.На конференції були підбиті підсумки виконання Колективного договору за 2024 рік. З питань підвищення окладів та тарифів працівникам ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та його дочірніх підприємств, а також виплати винагороди за підсумками роботи підприємства за 2024 рік виступив генеральний директор Мауро Лонгобардо.Він зазначив, що беручи до уваги складну фінансово-економічну ситуацію, в якій знаходиться наше підприємство, та враховуючи невиконання показників для виплати 13-ї зарплати, за результатами переговорів з уповноваженою трудовим колективом підприємства особою - головою ПО ПМГУ, було вирішено виплатити винагороду робітникам підприємства та дочірніх компаній за підсумками роботи за 2024 рік у розмірі 50% середньомісячної заробітної плати за фактично відпрацьований час у 2024 році. Винагорода буде виплачена разом з заробітною платою за березень 2025 року.Також за результатами переговорів з головою ПО ПМГУ було ухвалено рішення про диференційоване підвищення рівня окладів робітникам підприємства та дочірніх компаній з 01 травня 2025 року від 5% до 22% (в середньому по підприємству - 15 %).Докладніше читайте на нашому сайті:https://www.amkrprof.org.ua/news/priynyato-rishennya-pro-pidvischennya-zarobitnoi-plati-ta-viplatu-vinagorodi-za-pidsumkami