Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ляшенко - головне
Añadido 06 ene. 2025

Ляшенко - головне

@al0313
Número de suscriptores: 3 599
Fotos: 8,980
Videos: 5,870
Enlaces: 14,100
Descripción:
Аналіз роботи влади. Економіка. Дрібний та середній бізнес.

👥 Número de suscriptores

3 599
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -11
Promedio/Mes:: -8

👁️ Vistas promedio por mensaje

885
Promedio/Día:: 1,170
Promedio/Tiempo:: 704
ERR: 24.59%

📊 Mensajes por Día

1.7
Último día: 17
Promedio semanal: 2.4
Promedio por día: 1.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 775 26-06-14 17:37
Щойно я говорив з Президентом Сполучених Штатів Америки – з Президентом Трампом. Привітав його з днем народження, з днем американської армії: сьогодні два свята в Америці, і ми дуже добре поговорили з ним. Не тільки привітання були – багато ключових тем: і про війну, і про її коріння, і про дипломатичні можливості, і про позиції наших партнерів. Говорили довго. Дуже детально. У нас побажання одне для Президента Трампа – у всіх українців – щоб нарешті вдалося досягти миру, щоб ми змогли досягти цього успіху разом з Америкою, разом з усіма нашими партнерами. Це найголовніше, чого ми всі хочемо, і важливо, що американське суспільство повністю підтримує це наше українське прагнення до достойного миру – підтримує нас у захисті від російської війни. І абсолютно правильні слова Президента Трампа сьогодні були, зокрема, про наш Крим: саме із захоплення Криму Росією все почалося і що якби тоді було сильне лідерство, то усієї війни просто не було б. Я подякував Президенту Сполучених Штатів Америки за всю допомогу, яку надали Сполучені Штати. Ми домовились про нашу з ним зустріч: найближчими днями в Європі будуть формати Групи семи, звісно, Україна і наш захист, наші можливості прийти до миру будуть серед головних тем.
👁 547 26-06-13 18:39
Ми чуємо від багатьох лідерів, що не тільки Європа потрібна Україні, але й Україна потрібна Європі, і це правда. І враховуючи довготривалі наміри Росії – те, що зараз російські бази будуються поблизу Європи вже навіть там, де військових баз не було в радянський час, – це точно свідчить, що без України, без наших спроможностей і нашого досвіду Європі може бути надзвичайно складно. Треба все це брати до уваги. Безпекові виклики від Росії – не на рік і не на п’ять років. Росія обрала довготривалу антиєвропейську, антидемократичну стратегію і під неї будує свою політику. Нічого іншого з Москви не чутно. Хіба що вони намагаються підкупити тих чи інших політиків тими чи іншими вигодами. Але не заради миру, а заради того, щоб ці політики просто продали Росії інтереси своїх націй та спільні інтереси Європи. Зрештою вони програють, як Орбан, але багато хто все одно намагається подружитись із путінськими гаманцями й заплющують очі на те, що відбувається реально. Я хочу подякувати всім тим, хто все ж таки бореться за свої народи й за інтереси Європи та за безпеку у Європі, безпеку з Україною. Персонально зараз я хочу подякувати Президентці Єврокомісії Урсулі фон дер Ляєн та Президенту Євроради Антоніу Кошті за спільну роботу і всім європейським лідерам, кожному й кожній, хто ухвалює сильні та справедливі рішення. Вітаю також і Молдову із цим прогресом. Україна й Молдова разом долають цю відстань до повноцінного вступу в Європейський Союз.
👁 824 26-06-12 11:39
Вчора й сьогодні дуже активний час наших політичних рішень. Учора провів наради з Прем’єр-міністром Юлією Свириденко, міністром оборони України Михайлом Федоровим та міністром фінансів Сергієм Марченком. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський та начальник Генштабу Гнатов підтверджують. Погоджено шлях – збільшити фінансову стійкість нашої оборони й забезпечити подальшу трансформацію української армії. Я вдячний парламентарям, які затвердили зміни для бюджету, щоб посилити нашу оборону. Я вдячний партнерам, які нам допомагають. Перше – виплати. Є ресурс, щоб збільшити виплати в армії. Мінімум 30 тисяч гривень в тилу. Чим більше саме бойових завдань, тим більше рівень виплат. Будуть нові, відчутно сильніші контракти для піхотинців. 300 тисяч гривень в середньому на першій лінії. Все тримається на українській піхоті, на нашому українському піхотинці. Контракти будуть пропрацьовані так, щоб була чіткість: час контракту – 10 місяців, 14, 24 та конкретні умови, тобто чіткі відстрочки. Гарантовані терміни й реальні відстрочки. Окрім цього, будуть збільшені виплати для українських бойових командирів, і це має створити позитивний стимул, щоб зберегти досвід управління в армії. Кабінет Міністрів затвердить конкретний механізм, і перші нові доплати Кабмін має почати вже в червні. Друге – я вдячний усім добровольцям з інших країн, які бʼються заради нашої свободи в Україні, розуміючи, що це стосується свободи багатьох інших народів. Я доручив відкрити значно більше можливостей залучати іноземних добровольців в українську армію, і щодо цього буде більше механізмів рекрутингу. Третє – подальше спрощення переведень для воїнів, більше можливостей зростати в армії і більше позитивних стимулів, щоб приєднатися до оборони. Я розраховую, що кожен елемент змін, які зараз впроваджуються, за це літо покаже свою ефективність. Міністерство оборони представить деталі рішень.
👁 520 26-06-10 19:31
Угорщина зняла вето з рахунку Європейського фонду миру. Тепер Німеччина пропонує віддати всі гроші України, а Польща планує боротися за кожне євро.Цей фонд — позабюджетний інструмент Євросоюзу, створений, щоб фінансувати військові ініціативи. Після початку повномасштабної війни Росії проти України країни ЄС через фонд передають Україні зброю, а Брюсель потім частково відшкодовує витрати з коштів фонду.Члени ЄС витратили €43 млрд в межах фонду, з них теоретично Брюсель має відшкодувати €13,5 млрд. Однак цих грошей у скарбниці немає, а є лише €6,6 млрд.Варшава хоче щоб Брюсель відшкодував їй усі кошти, які повинен — €450 млн. Натомість голова євродипломатії Кая Каллас пропонує третій варіант: €660 млн (10%) пропорційно розподілити на відшкодування, а решту — виділити на підтримку навчальної місії українських військових та закупівлі зброї для України.Німеччину підтримують країни Скандинавії, Польщу — Словакія. Франція схиляється до пропозиції Каллас, якщо за ці гроші закуповуватимуть європейську зброю.babelПідписатися 👇https://t.me/al0313
👁 634 26-06-09 18:44
🔥 Пост для народних депутатів і окремих парламентських реформаторів + Петру "Є-Бакінгу" особисто. В контексті голосування за зміни до бюджету, заплановані на поточному тижні.ПолітБавовна отримала результати закритого травневого соціологічного опитування щодо оцінки населенням України програм державної підтримки і їх сприйняття "маленькими українцями".* На прохання наших інсайдерів, ми не розкриваємо назву компанії (вона добре відома), опитування проведено напередодні з вибіркою >2000 осіб❗️ Ключове питання: "Чи вважаєте ви корисними (підтримуєте) наступні соціальні програми для населення від Уряду ?":❄️ Зимова єПідтримка: 71,8% вважають корисною, 15,1% - немає користі, 15,2% - важко відповісти.🏘 єВідновлення: 62,7% вважають корисною, 10,7% - немає користі, 26,5% - важко відповісти.💰 Національний кешбек: 59,5% вважають корисною, 16,8% - немає користі, 23,7% - важко відповісти.🚗 єБак: 44,8% вважають корисною, 23,8% - немає користі, 31,5% - важко відповісти.Найвища підтримка: Програма «Зимова єПідтримка» має найбільший рівень схвалення серед населення (71,8%).Найменший негатив: Лише 10,7% опитаних вважають марною програму «єВідновлення», що є найкращим результатом (найменшим неприйняттям) серед усіх варіантів.Найменша визначеність: Програма «єБак» має найвищий показник невпевнених респондентів (31,5% «важко відповісти»). Шах і мат єБачковим скептикам. Це реальна картина того, що пересічному громадянину ці програми не тільки зрозумілі, але й потрібні. Усі наведені дані є достовірними і реальними. Тому будь-які маніпулювання на темі держпрограм з підтримки простих людей не містять під собою жодних логічних пояснень. Результат - на табло.P.S. При використанні інформації прохання вказувати лінк на канал ПолітБавовна. Дякуємо 🤝ПІДПИСАТИСЬ 📥
👁 884 26-06-08 12:51
🔥 Народний депутат чотирьох скликань, голова Національної асоціації оборонної промисловості України Сергій Пашинський уклав угоду про визнання винуватості у справі з махінацією нафтопродуктів бізнесмена-втікача Сергія Курченка. Пашинський визнав вину за фактами створення злочинної організації (ч. 1 статті 255 Кримінального кодексу) і зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу). Саму ж угоду про визнання винуватості ще має затвердити Вищий антикорупційний суд.Саме захист Пашинського ініціював угоду про визнання винуватості. У рамках угоди з прокурором Пашинський «виторгував» для себе легшу статтю. Згідно з початковою підозрою, антикорупційні органи інкримінували йому, окрім створення злочинної організації, привласнення чужого майна (ч. 5 статті 191 Кримінального кодексу). Однак на етапі формування обвинувального акту ця кваліфікація безслідно зникла. А слідство вписало у справу «розмитий» злочин – зловживання службовим становищем, що спричинило  тяжкі наслідки» (ч. 2 статті 364 Кримінального кодексу).Загалом, справа Пашинського складається з близько 200 томів. Досудове розслідування завершилося на початку 2025 року.Деталі: Злочин, який правоохоронці інкримінували Сергію Пашинському, припав на 2014 рік. Тоді після Революції гідності в Україні залишалося 100 тис. тонн нафтопродуктів, пов’язаних із «гаманцем» тодішнього режиму Сергієм Курченком, який нині перебуває у розшук. Тоді ж слідчі МВС оперативно відкрили кримінальне провадження, стверджуючи: нафтопродукти ввезено на територію України без належного митного оформлення, що потягнуло несплату податків. Далі включилися суди – арештували нафтопродукти Курченка, що зберігалися на Одеському нафтопереробному заводі, у вагонах на залізничних станціях «Одеса-Застава-1»  і «Одеса-Застава-2»; на територіях ТОВ «Всеукраїнський промисловий союз» (Херсон) і нафтобазі ТОВ «Восток» (місто Васильків Київської області).На початку березня 2014-го інтерес до арештованої продукції олігарха-утікача виник у бізнесмена-банкіра і земляка Пашинського - Сергія Тищенка. Саме він нібито підбив Пашинського на вчинення злочину (на той час тимчасово виконувач обов’язків глави адміністрації президента) і вступив з ним у змову.Слідчі стверджують: Сергій Пашинський разом із вищезгаданим підприємцем створили злочинну організацію, до якої увійшли на той час керівники державного підприємства «Укртранснафтопродукт», а також підлеглі приватних фірм Тищенка. Крім того, орган досудового розслідування зафіксував своєрідний «сімейний підряд» у цій махінації. Ексдиректор ДП «Укртранснафтопродукт» Володимир Гаврилов попросив свою дружину Лідію Гаврилову, яка тоді керувала Державною фінансовою інспекцією (обійняла посаду за квотою за квотою «Народного фронту», 12 номером від якого, до речі, до Верховної Ради VIII скликання зайшов і сам Сергій Пашинський) підшукати фахівців, які розбиралися б із впорядкуванням відомостей руху нафтопродуктів Курченка. На що Гаврилова запропонувала двом своїм спеціалістам перейти на роботу до «Укртранснафтопродукту». Таким чином, у січні 2015 року співробітники фінінспекції стали працівниками ДП «Укртранснафтопродукт», обійнявши посади провідного бухгалтера і юрисконсульта. Слідство каже, що цих осіб використали «у темну», без посвячення у справжні наміри злочинної організації.«Держпідприємство («Укртранснафтопродукт») у повному обсязі реалізувало сировину за заниженими цінами підконтрольній організатору схеми компанії. Частково отримані за це кошти вивели на рахунки інших підконтрольних суб’єктів господарювання, у той час як до державного бюджету не надійшло жодної гривні», – так НАБУ описало завершальний етап розпорошення нафтопродуктів Курченка.За матеріалами "Главком" ПІДПИСАТИСЬ 📥
👁 917 26-06-06 10:39
СБУ спільно із СОУ уразила 15-й арсенал ВМФ рф, Кронштадтську військово-морську базу та нафтобазу в Усть-ЛабінськуВиконуючи поставлені Президентом України Володимиром Зеленським завдання, воїни «Альфи» СБУ спільно із Збройними силами України та ГУР МО завдали ударів по низці важливих військових і логістичних об’єктів на території рф. Зокрема, по 15-му арсеналу ВМФ рф у Ленінградській області, Кронштадтській військово-морській базі та нафтобазі «Усть-Лабінськ» у Краснодарському краї.Після успішної атаки на склади 15-го арсеналу ВМФ рф там спостерігаються пожежа та вторинна детонація. На об’єкті зберігаються ракети та боєприпаси. У місцевих чатах повідомляють про можливу евакуацію мешканців прилеглих населених пунктів.Також зафіксовано займання в районі Кронштадтської військово-морської бази та Кронштадтського морського заводу.Усі ці військові об’єкти забезпечують діяльність корабельного угруповання ворога в Балтійському морі.На території нафтобази «Усть-Лабінськ» зафіксовано низку вибухів, після яких розпочалася масштабна пожежа. Вогнем охоплено щонайменше три резервуари з нафтопродуктами. Ця нафтобаза є важливим тиловим вузлом зберігання та постачання пального для російських військ на південному та східному напрямках.Такого роду спецоперації послаблюють Балтійський флот ворога. Уражені об’єкти використовуються для зберігання боєприпасів, ремонту та забезпечення бойової діяльності кораблів. Їх виведення з ладу ускладнює логістику противника, знижує боєготовність флоту та обмежує можливості росії діяти в Балтійському регіоні.🫡https://t.me/operativnoZSU/
👁 604 26-06-03 18:28
Сьогодні в Україні був Марк Рютте й посли всіх держав – членів НАТО. Відбулася зустріч Ради Україна – НАТО. Всі представники країн саме в Україні після того, як росіяни намагалися вичавити наших партнерів з України, залякати посольства. Результат – дуже символічна зустріч у Києві, і сигнал зустрічі основний – Україну треба підтримати, підтримувати більше. І саме в таких питаннях, як антибалістика.Є рішення партнерів про нові внески у програму PURL – будуть вони у червні. Це допоможе. Максимально підштовхуємо Європу в роботі над власною антибалістикою – треба, щоб у Європі були свої системи, свої ракети, щоб захиститись. І спроможність зробити антибалістичну систему в Європі є, щоб виробництво було – теж є всі можливості. Треба, щоб політичні рішення максимально швидко працювали. Я вдячний кожній країні, яка з нами в цьому завданні: це і Франція, Норвегія, Німеччина, Данія, Швеція, Італія і інші. Європа реально стане сильніше, коли буде цей результат. Не якщо, а коли. І це буде, але час має велике значення, і треба бути оперативніше. Ми обговорили з Генсеком НАТО саміт НАТО в Анкарі – для України є запрошення, ми будемо представлені. І головне, щоб саміт став результативним для України. Антибалістика – один із таких потенційних результатів.
👁 973 26-05-28 12:42
Інсайд!- Володимире Олександровичу, я готовий ще більше докластись до нашої перемоги.- Петре Олексійовичу, а що Ви до цього робили для неї?- я, моя фракція, моя команда, ботоферми, мої фанатики і чого гріха таїти, мої сраколизи, не покладаючи рук валили Вас з 2019 року, а після масштабної з подвійною енергією. Ми змішували і змішуємо Вас з лайном денно і ношно, моїх багато фанатиків втікло з України за океан і коли тут українці вночі ховаються від ракет то за океаном день і вони звідти Вас пісочать в хвіст і гриву. Ми сіємо до Вас ненависть, нетерпимість та розбрат серед українців, надаємо свої медійні майданчики будь-кому хто може посмачніше і соковитіше Вас вжалити. За сім років я і моя команда у ВРУ не надала жодної конструктивної ідеї та пропозиції для оборони України, натомість за будь-якої нагоди ми ліпимо з Вас образ наркомана, корупціонера, зрадника і просто зеленого вилупка і піськограя, що в Омані все здав, розмінувавши перед тим Чонгар. Наші топові пропагандисти хоч завтра можуть працювати в соловьйова, скабєєвої чи такера. Нам, правда, не вдалось, як славним пращурам носам, іскрам, кочубеям, барабашам, юркам коцюбинським, щорсам та боженкам організавути похід військових частин на Київ і ліквідувати законну владу та посіяти хаос в середині України, як це вдалось їм, та все ж ми працюємо для Перемоги. - а чим Ваші цілі відрізняються від кремлівських, чим ви відрізняєтесь від їхньої пропаганди? - як чим? Ми патріоти України! - Ви щиро вважаєте, якщо буде анархія в Україні і відсутність державних інституцій та централізованої вертикалі командування в армії українців мине доля їхніх нерозумних предків і вони не матимуть сибірів, гулагів та голодоморів. - звісно, цього разу буде все інакше. Спитайте будь-кого з аватаркою думай на фб. Тому, Володимире Олександровичу, йдіть добровільно, проводимо вибори, зупиняємо мобілізацію, льоша все горло в парламенті за це вже зірвав, забороняємо стріляти у відповідь, як це було за моєї каденції, мінськ-3, скорочуємо армію і буде усім мир за 24 години.
👁 1,020 26-05-25 19:35
Працюємо з усіма нашими партнерами щодо ППО для України – зрозуміло, що це перший пріоритет. Напередодні ми говорили з Президентом Франції, з Премʼєр-міністром Норвегії, сьогодні говорив із Президентом Фінляндії, наша дипломатична команда зосереджена саме на цьому. І антибалістика зараз – це глобальний дефіцит через війну з Іраном. Але треба шукати варіанти. На фронті наші позиції сильніші: завдяки сміливості наших людей, завдяки дронам, різним нашим технологічним рішенням та мідлстрайкам і нашим далекобійним санкціям нам вдалося стабілізувати фронт. Все не просто. Ми обороняємось активно, у цьому році у нас є результати більші, ніж раніше. Особливо приємно, коли це чітко підтверджує в тому числі й ниття так званих російських «воєнкорів». Щодо захисту неба. Ми говоримо з усіма партнерами щодо цього. На жаль, не було прогресу довгий час з Америкою щодо розширення виробництва антибалістики. Ми намагаємось прискорити цю роботу в Європі – по виробництву нашої власної антибалістики на континенті у достатньому обсязі. Я хочу подякувати Емманюелю, всім партнерам, хто готовий разом з нами прискорювати цю роботу. Будемо і надалі говорити з Америкою щодо їхніх можливостей підтримати Україну, наш захист життя тут і нашу спроможність потім допомагати із захистом життя іншим народам – тим, які цього дійсно потребують. Програма PURL працює, ми за це вдячні. Європа допомагає нам фінансами. Але дуже потрібне і лідерство Сполучених Штатів.