Fuente
КOVALENKO | Мерц: Росія щодня атакує інфраструктуру Німеччини та дестабілізує краї...
38 900 Vistas/Alcance
2025-08-30 07:04
Mensaje №9701
Мерц: Росія щодня атакує інфраструктуру Німеччини та дестабілізує країну.А про це ж попереджали декілька років тому. Спочатку дрони над полігонами не помічали, додалися диверсії. Про когнітивні та кібератаки взагалі мовчу. На мою особисту думку, Європі було б дешевше акумулювати сили та допомогти в розвалі рф. Бо війну в нинішньому стані, навіть якщо економіка рф впаде, зможуть підтримати зацікавлені сторони Глобального Півдня, далі використовуючи рф як інструмент. Але вони не здатні будуть запобігти розвалу рф та відходу нових «республік» у зони інтересів різних країн як Заходу так і Азії, зокрема Центральної. Бо банально не розуміються на елітах та подібних процесах. Є над чим подумати. Бо росії як такої - не існує. Це штучне утворення з низки русифікованих народів, які не мають нічого спільного історично з утворенням під назвою росія. Умовний Татарстан був би значно успішніший, вибудовуючи власні стосунки з Туреччиною, Азербайджаном та Європою без рф, ніж зараз з єлабугою та війною.