Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КOVALENKO
Añadido 14 jul. 2024

КOVALENKO

@akovalenko1989
Número de suscriptores: 62 259
Fotos: 1,860
Videos: 1,970
Enlaces: 1,210
Descripción:
Сили оборони. Лейтенант Андрій Коваленко. Мій TikTok https://www.tiktok.com/@andriykovi1989?_r=1&_t=ZS-94WhyxqoOOG Мій YouTube https://youtube.com/channel/UCc7UWsLMUHrINtjNIuy9TTw Instagram - https://instagram.com/andrii___kovalenko
Fuente

КOVALENKO | Мерц: Росія щодня атакує інфраструктуру Німеччини та дестабілізує краї...

Logotipo de la comunidad de telegram - КOVALENKO КOVALENKO @akovalenko1989
38 900 Vistas/Alcance 2025-08-30 07:04 Mensaje №9701
Мерц: Росія щодня атакує інфраструктуру Німеччини та дестабілізує країну.А про це ж попереджали декілька років тому. Спочатку дрони над полігонами не помічали, додалися диверсії. Про когнітивні та кібератаки взагалі мовчу. На мою особисту думку, Європі було б дешевше акумулювати сили та допомогти в розвалі рф. Бо війну в нинішньому стані, навіть якщо економіка рф впаде, зможуть підтримати зацікавлені сторони Глобального Півдня, далі використовуючи рф як інструмент. Але вони не здатні будуть запобігти розвалу рф та відходу нових «республік» у зони інтересів різних країн як Заходу так і Азії, зокрема Центральної. Бо банально не розуміються на елітах та подібних процесах. Є над чим подумати. Бо росії як такої - не існує. Це штучне утворення з низки русифікованих народів, які не мають нічого спільного історично з утворенням під назвою росія. Умовний Татарстан був би значно успішніший, вибудовуючи власні стосунки з Туреччиною, Азербайджаном та Європою без рф, ніж зараз з єлабугою та війною.