Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КOVALENKO
Añadido 14 jul. 2024

КOVALENKO

@akovalenko1989
Número de suscriptores: 62 356
Fotos: 1,850
Videos: 1,960
Enlaces: 1,210
Descripción:
Сили оборони. Лейтенант Андрій Коваленко. Мій TikTok https://www.tiktok.com/@andriykovi1989?_r=1&_t=ZS-94WhyxqoOOG Мій YouTube https://youtube.com/channel/UCc7UWsLMUHrINtjNIuy9TTw Instagram - https://instagram.com/andrii___kovalenko

👥 Número de suscriptores

62 356
Promedio/Día:: -37
Promedio/Tiempo:: -171
Promedio/Mes:: -729

👁️ Vistas promedio por mensaje

30 443
Promedio/Día:: 25,900
Promedio/Tiempo:: 36,214
ERR: 48.82%

📊 Mensajes por Día

3.5
Último día: 3
Promedio semanal: 4.3
Promedio por día: 3.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 26,200 26-06-14 09:38
сталін перед смертю страждав параноєю, підозрював оточення у змові і готував нові репресії проти еліт. путін страждає параноєю, вірить в брехливі воєнні звіти гєрасімова, погрожує силовикам репресіями у випадку недосягнення воєнних цілей, яких рф вже не здатна досягнути. Навпаки, Україна виносить економіку росії, обрізає логістику, мінусує більше російських військових на місяць, ніж ворогу вдається залучити до війни. сталін - помер. Хрущов після цього здійснив «десталінізацію». В рф також доведеться здійснити «депутінізацію», і чим раніше це станеться, тим цілішою буде росія. Розповідати легенди про те, що Китай з росією - це не дуже допоможе. Китай споживає дешеві енергоресурси, але не робить інвестиції в російську економіку, як це робив Захід у часи, коли вірив в демократичну росію. Для Китаю росія - сировинний придаток.Депутінізація і завершення війни та відповідальність за злочини. Якщо дехто в рф думає, що росія без путіна, яка продовжує війну - це правильний вибір, тоді росії не буде через 20 років в кордонах. Не варто в це гратися.
👁 23,400 26-06-12 10:49
23 червня ц.р. Центр протидії дезінформації спільно з Європейською службою зовнішніх дій опублікує аналітичний звіт щодо російських інформаційних загроз, спрямованих проти європейського майбутнього України.Цього дня у 2022 році Україна отримала статус кандидата на членство в ЄС. Звіт починається з передмов Керівника Офісу Президента України Кирила Буданова та Високої представниці ЄС із закордонних справ і безпекової політики, Віцепрезидентки Європейської Комісії Каї Каллас.Документ відображає спільну позицію України та ЄС: російські інформаційні загрози не здатні вплинути на стратегічний вибір українського народу.Європейська інтеграція України – не лише політичний процес, а частина боротьби за демократію та безпеку всієї Європи.🇺🇦🇪🇺__On 23 June this year, the Center for Countering Disinformation, in collaboration with the European External Action Service (EEAS), will publish an analytical report regarding Russian information threats aimed at Ukraine's European future.On this day in 2022, Ukraine was granted EU candidate status.The report opens with forewords by the Head of the Office of the President of Ukraine, Kyrylo Budanov, and the EU High Representative for Foreign Affairs and Security Policy and Vice-President of the European Commission, Kaja Kallas.The document reflects the joint position of Ukraine and the EU: Russian information threats are incapable of influencing the strategic choice of the Ukrainian people.Ukraine's European integration is not merely a political process, but an integral part of the struggle for democracy and security across the entirety of Europe.🇺🇦🇪🇺🪽 Центр протидії дезінформації
👁 25,800 26-06-10 17:06
росіяни раділи, коли путін розпочав війну. Їм було прикольно, коли по росії не прилітало. Тепер російське суспільство втомлене, бо прилітає щодня, і буде прилітати ще, ще, і ще, аж поки путін не завершить війну. І не залишиться на території росії місця, куди б не могло прилетіти. Так буває, коли голосуєш за путіна, який обіймається з тваринами і бреше, що забезпечить безпеку після того, як сам підривав будинки в москві, вбивав чеченців, сміявся з підводників, які потонули на «Курську», а потім і над загиблими дітьми в Беслані, куди приїздив, як боягуз вночі, аби не побачили. І відправляв війська в незалежні країни. А росіяни голосували, думаючи, що росія - сильна. А виявляється, справжня сила не в наявності ядерки і купі убивць, які за гроші їдуть в іншу державу, не в техніці, на якій кралися бюджети шойгу і компанією, не в міфах пропаганди і людиноненависницьких лозунгах про відродження імперії. Сила в економіці, капіталізації, технологіях, людях, ідеях. Але не у фейках, бо росія - країна-фейк. путін - лише частина росії, він результат світогляду російського народу. І аж поки цей світогляд не буде змінений, росія буде горіти. Формула, за якої вони можуть закидати ракетами і забезпечити власну безпеку не працює. І дуже скоро їх козир в балістиці буде нівельований балістикою. Як був нівельований флот, крилаті ракети, дрони, перевага в кількості людей. Як на пострадянському просторі, на Близькому Сході був зруйнований російський вплив. Вихід доволі простий - він передбачає трансформацію мислення. Якщо російський народ хоче зберегтися в кордонах російської держави, вони змушені будуть переосмислити світогляд, позбутися імперського мислення, визнати поразку своєї системи, яка існує в крайні 20 років. Вони мають зробити те, що зробили німці після Другої світової, повністю викреслити минуле світобачення і розпочати нову главу. Інакше - через 20 років росія поступово прийде до моменту, коли центр втратить здатність контролювати регіональних силовиків та еліти, і деякі з них підуть самі, до своїх братів за національністю, з кровʼю, а дехто і без. Бо зараз путін не бачить альтернативу війні, а війна веде до руйнації системи, то, можливо, краще без путіна?
👁 27,200 26-06-04 10:21
росія втратила центр сили, незалежно від наявності мрій про нього чи різного роду «сценаріїв майбутнього» від малофеєва-дугіна. В рф немає ні економіки, ні кількості людей, ні капіталу для того, аби втілити в життя план участі в поділі світу. План росіян був зрозумілий - вони хотіли захопити Україну і бачили в проекті «славянского єдінства», який довго штовхали (росія-білорусь-Україна) свій центр сили, який здатен розвалити ЄС, розпорошити його на окремі держави, які корупційно та економічно вбудувати у власну та китайську моделі. Більше того, бачення таке було з початку 00-х, і втілювати його росія намагалася політично. Але рф вже програла війну, бо поразка стає видимою ще до її оголошення чи фіксації в угодах, чи інших заходах. Поразка видима навіть тоді, коли відбуваються ніби активні обстріли і бої. Вона в цифрах економіки, капіталізації суспільства, у ВВП та інвестиціях, технологіях, впливі на інші країни (росія втратила Кавказ, пострадянський простір, Близький Схід, і видавлюється поступово з Африки). Тому різні мрії про світову гегемонію не є реалістичними. Регіональна роль рф за режиму путіна також під сумнівом, оскільки нинішня модель призведе до дезінтеграції та розвалу рф у наступні десятки років.
👁 34,600 26-06-01 06:05
Мало хто помітив, а в декларації, яку підписали Сі Цзіньпін і путін, особлива увага приділяється медіа та пропаганді.москва і Пекін домовляються посилювати співпрацю між провідними ЗМІ, розширювати цифрову дипломатію та боротися з так званою «неправдивою інформацією». У перекладі з дипломатичної мови - вони мають синхронізувати інформаційні кампанії та ще жорсткіше контролювати наративи.Це спроба побудувати глобальну інформаційну екосистему, де росія, Китай та їхні партнери пояснюватимуть світу, як саме потрібно розуміти світовий порядок, а також війну рф проти України, операцію США в Ірані та решту речей.І ресурси для цього виділяються великі. росія планує витратити на пропаганду майже 1,8 млрд доларів у 2026 році. Китай, за оцінками експертів, вкладає близько 10 млрд доларів щороку в міжнародні інформаційні операції. Іран додає ще сотні мільйонів.В рф, Китаї та Ірані пропаганда і «цифрова армія» є складовою воєнної сили. Можна говорити, що саміт Сі та путіна був також черговим кроком до створення глобального інформаційного альянсу авторитарних режимів. Війна за території триває на фронті. Війна за сприйняття - в цифрі.
👁 33,400 26-05-29 09:26
Війна на Близькому Сході для США у зброї. Аналітики CSIS підрахували, скільки часу знадобиться США, щоб відновити запаси ключових ракет після 39-денної кампанії проти Ірану (операція «Epic Fury»). Висновки невтішні.Відновлення займе роки:- Tomahawk (TLAM) - понад 1 000 ракет витрачено. Флот запросив 785 одиниць у бюджеті на 2027 рік, але перші поставки очікуються лише у березні 2030-го. Відновлення довоєнного рівня - кінець 2030 року. - THAAD - попередні поставки США були заплановані практично в нуль між серпнем 2023 і квітнем 2027 рр. Армія запросила 857 перехоплювачів у 2027. Відновлення довоєнного рівня - кінець 2029 року. Lockheed Martin планує збільшити виробництво з 96 до 400 одиниць на рік. - Patriot (PAC-3 MSE) - поточне виробництво близько 650 одиниць на рік (на одну балістичну ціль витрачається 2-3 такі ракети), половина йде союзникам. Армія запросила 3 203 ракети у 2027. Перші поставки очікуються у травні 2029 року. Кілька років:- SM-3 та SM-6 - флот і MDA запросили 78 SM-3 Block IB, 136 SM-3 Block IIA та 540 SM-6. Термін виробництва - 36–39 місяців після виділення коштів. Відновлення запасів - початок 2029 року. Місяці:- JASSM - витрачено понад 1 100 ракет, але завдяки великим попереднім замовленням (в середньому близько 500 на рік протягом останнього десятиліття) запаси відновляться відносно швидко. - PrSM - система лише нещодавно надійшла у серійне виробництво, тому початковий запас був невеликим, але й витрати обмежені. Відновлення займе кілька місяців. Проблема сьогодні - не гроші, а час. Потрібні роки, щоб розширити виробничі потужності й побудувати складні системи. Протягом кількох найближчих років існуватиме вікно вразливості - поки запаси не повернуться до довоєнного рівня, а потім ще кілька років до досягнення рівнів, бажаних для воєнного планування. Ситуацію додатково ускладнює конкуренція між потребами США, союзниками (Японія, Австралія, Нідерланди, Україна). У той же час, Китай нічого не витрачав. росія продовжує виробляти. ЄС має відійти від орієнтування виключно на дороге технологічне озброєння, частково замінивши його дешевими розробками конвеєрного типу. На жаль, про такий підсумок зміни парадигми війни говорилося року з 2022, на Заході не робили нічого для масштабування виробничих циклів.
👁 76,900 26-05-27 09:40
Україна тепер завжди має бути готовою до війни, поки існує росія, якщо це ще комусь не зрозуміло. Незалежно від того, коли завершиться активна фаза війни. Бо Сили оборони України тепер завжди будуть головним фундаментом нашої державності. Вони мають бути сильними. Війна ведеться сьогодні в декількох формах - це фронт, когнітивна війна, кіберпростір, демографічна складова. І у випадку зупинки фронту немає гарантій, що припиниться протистояння в інших вимірах. Тому різного роду «інсайди» західних медіа з термінами війни є не більше, ніж гучними заголовками, далекими від реальності. Активна фаза на фронті не зможе тривати ще багато років - на це є цілком реальні причини, економічні та людські втрати росії, зупинка їх наступу, обрізана логістика - ці фактори примусять рф зупинитися. Але москва, якщо вона залишиться державою в нинішньому вигляді, не припинить вести когнітивну і кібервійну, не припинить планування диверсій, не скасує власні плани вигнати українське населення з території України у різний спосіб. Треба просто перестати сприймати війну у тій формі, якою вона не є. Класичний фронт зупиниться, рано чи пізно активна фаза завершиться, багато людей повернуться до мирного життя. Але інші форми війни будуть збережені. Або ж росія розвалиться, держава матиме іншу форму та змінить свої зовнішні цілі щодо нас. Та для такого сценарію може знадобитися ще багато років.
👁 32,200 26-05-26 09:59
Китай відмежовується від російських погроз бити по Києву та агресивної риторики москви, яка розпочалася в акурат після візиту путіна до Пекіну.Цікаво, що росія схоже дуже хоче, щоб США попросили путіна утриматися від ударів, які не мають жодної воєнної мети, а лише є регулярним терором цивільних. Принаймні, саме так виглядають всі намагання лаврова публічно передати через Рубіо сигнал Трампу. Для чого це може робити росія? Їх армія провалюється на фронті, СОУ мають успіхи на багатьох ділянках фронту, місцями відрізається логістика ворога на Півдні і не тільки, а далі буде тільки гірше для рф. Удари вглиб росії також регулярні, горить хімпром, нефтянка, вибивається ППО ворога, дірки є навіть в москві. Втрати не дозволяють росії без часткової мобілізації взагалі на щось розраховувати, а часткова мобілізація лише дозволить продовжити війну на декілька місяців довше, бо втрати нікуди не дінуться. росія зараз прагне шляхом терору примусити Україну до поступок в перемовинах, але це наївно, цього не буде, хоч путін схоже вірить в це. росія має негайно припинити війну і тоді це дозволить рф уникнути тих наслідків, про які поки що путін не розповідає росіянам. https://www.pravda.com.ua/news/2026/05/26/8036444/index.amp
👁 28,600 26-05-21 04:16
Результати путінізму та наслідки «сво». Російський АвтоВАЗ у травні відправив понад 30 тисяч працівників у корпоративну відпустку. Також через падіння виробництва обмеження запровадив КамАЗ.У травні кількість звільнених кваліфікованих працівників сягнула 2 тисяч осіб. Працівників переводять на чотириденний робочий тиждень, скорочують зарплати та відправляють у неоплачувані відпустки.Приховане безробіття, масштаби якого після квартального падіння ВВП і промислового виробництва в окремих галузях оцінюють у 800 тисяч - 1,2 мільйона осіб, стає відкритим. У той же час, путін не бачить майбутнього для режиму без війни. росія планомірно від його мрії стати геополітичним гравцем дрейфує до довготривалого статусу сировинного придатка. Кращим майбутнім для багатьох республік у рф було б рішення про вимогу до москви терміново завершити війну з подальшою забороною на рекрутингові та приховані мобілізаційні заходи на території кожної республіки. Або ж поступовий вихід з-під контролю москви і дрейф в бік потенційних іноземних союзників. Для цього елітам треба врешті побачити, в яку кризу їх штовхає путін. Особливо - місцеві силовики мають це побачити. росія не досягне своїх результатів у війні. Це вже зрозуміло. Їх сподівання на економічну руйнацію ЄС, України, зупинку підтримки наших сил на держави Заходом, а також сподівання на більше залучення китайських ресурсів для себе - це ілюзія окремих діячів в оточенні путіна, його самого, а також деяких генералів. росія програє екзистенційну війну з кожним днем її продовження все більше. Територія росії стала полем повітряного бою, повністю прострілюється, а кількість засобів для таких дій тільки зростає. російським регіональним елітам час саботувати рішення путіна.
👁 27,600 26-05-14 10:06
В російської політичної еліти доволі прогнозовані цілі. Вони не хочуть остаточно перетворюватись на сировинний придаток Китаю (на мою думку, вже перетворилися, але поки ще так не думають), але боротися з Пекіном у москви немає ні людей, ні сил. Тому політична еліта рф дивиться в бік Європи і мріє про відродження впливу срср в східній частині континенту. Таким чином, вони хочуть наступити на інтереси Китаю в Європі, бо формула Пекіна - «китайська Європа», де не існує класичного ЄС як субʼєкта, а є країни, які орієнтуються на Китай. росія ж таким чином прагне мати важіль на Пекін і вкладає ресурси в розкол ЄС. Але є Україна, без якої навіть в теорії така ідея рф не є реальною, бо Україна - це сила та в багатьох аспектах конкурент росії. І ми орієнтовані на Європу. Саме тому російська політична еліта зараз не бачить альтернатив продовженню війни, яку вони, звісно ж, програють. Але росія намагається всіма силами нас послабити, а в ЄС вони вже понад два десятки років пробують вичленити країни, шляхом корумпування політичних еліт та створення пропагандистських умов для тріумфу орієнтованих на рф сил. У такому світобаченні росіян, втім, є дві важливі речі. Кожен цей шлях веде виключно до розвалу імперії. Питання лише в часових проміжках. Бо протистояння проти ЄС і України росії не виграти. Уникнути остаточного економічного поглинання Китаєм - також. Питання виключно в термінах. Єдиний шлях - завершення війни і зміна режиму в рф. Але путін ставить режим вищим за державу.