Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Akirich на дроті
Añadido 14 jul. 2024

Akirich на дроті

@akirichsblog
Número de suscriptores: 788
Fotos: 3,510
Videos: 126
Enlaces: 3,080
Descripción:
#nowar #нетвойне Боти: @akirichbot @xtmapbot Контакт: @xtmapbot - зворотній зв'язок. Повний перелік соцмереж на uadd.me/akirich

👥 Número de suscriptores

788
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -9

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 164
Promedio/Día:: 444
Promedio/Tiempo:: 1,984
ERR: 147.72%

📊 Mensajes por Día

2.7
Último día: 2
Promedio semanal: 1.4
Promedio por día: 2.7

Historial de cambios de nombre

Akirich на дроті 2026-02-03
Akirich на дротї 2026-01-30
Akirich летить додолу з дротів 2025-08-23

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 316 26-02-17 15:24
Це буде звучати анекдотично, але я вперше за довгий час спокійно віднісся до здорожчання абонплати за мобільний зв'язок. Так, збільшення за моїм тарифом, більш ніж у два с половиною рази, але отут ні разу не дивно. Прямо чекав коли шара скінчиться, і цей момент настав.Мій тариф не змінювали і не підіймали в ціні майже 14 років. Не днів, не місяців. Років!Річ про 3Моб Мобільний Старт, який припиняє дію 24.02.2026 р. Тримоб позакривав усі свої старі дешеві тарифи. Найперші закриті відсьогодні, ледь дорожчі - в ту ж хвилю, що і мій. За 30 гривень на місяць надавали небагато трафіку (пів-гігабайту), і хвилин яких вистачало за очі. Нормальна жива техпідтримка, без прибацаних ШІ-асистентів яких не обійти. Так, зараз це віртуальний оператор без своєї мережі, але в їх історії комерційний роумінг був завжди. Поки в Київстарі були адекватні менеджери - працювали з ними, потім пішли до тоді ще МТСу. Що буде завтра - невідомо. Був негативний випадок з нацроумінгом від Мінциркви у серпні 2022 року. Оператор вийшов з нього блискуче, особливо враховуючи умови їх роботи. А потім взагалі виявилося, що проблема абсолютно точно не в Тримобі. Вони допомагали в різних випадках, де б я не був - в Україні, чи за її кордонами. Тепер ціна підвищилася на 50 грн. На стільки ж, на скільки підкинули мої тарифи:- оператор проводового Інтернету, який вписує "оренду ДБЖ" в тариф, а лінк зникає разом зі світлом.- Київстар, який пише бреше мені про те, що підключили мені СМС через Старлінк. А інтернет від них отримати - буквально задачка з зірочкою.Цей список міг ще поповнити Водафон, який пообіцяв здорожчання мінімум на 70 грн., та вони передумали. На Водафоні так само миттєво зникає смуга разом зі світлом, бо мережа переповнена. (Прикиньте, як міцно обісрався Київстар, що навіть конкуренти ціни гальмувати вирішили. Подробиці сорому тут: https://t.me/akirichsblog/10463)Тримоб же оновив пакет до 7,5 ГБ трафіку за 80 грн., що знімає питання необхідності сімки одного з вищезгаданих.Після подібного порівняння, єдине що хочеться - побажати Тримобу довгих літ!
👁 195 26-02-05 08:40
Зведений пост про зміни в роботі громадського транспорту станом 10:35. 🚇 Метрополітен Усі лінії працюють за розкладом вихідного дня (інтервал 20 хвилин). 🚃 Трамвай Без змін працюють маршрути №1, №12, №20, №23; Не працюють маршрути №5, №6, №7, №8;Маршрут №3: вокзал "Харків-Пасажирський" - Залютине. Станом на 10:20 стоїть через ДТП;Маршрути №16, №16А, №27, №30:Салтівська - пр. Тракторобудівників - вул. Нескорених - вул. Шевченка - Гідропарк; 🚎 Тролейбус Без змін працюють маршрути №7, №34, №45, №46, №51, №53; Не працюють маршрути №1, №3, №6, №11, №12, №13, №18, №19, №20, №24, №25, №27, №31, №35, №40, №49, №57, №59;Маршрут №2: точної інформації немає;Маршрут №55: ст. м. "Університет" - селище Жуковського;Маршрут №56: вулиця Нескорених - Північна Салтівка:Маршрут №58: Частина 1: Проспект Перемоги - ст. м. "Держпром" Частина 2: Проспект Перемоги - майдан Конституції🚌 Автобус Не працюють маршрути №41, №48, №59, №70, №82, №92, №268. Введено наступні тимчасові маршрути:— за маршрутом тролейбусів №11, №24, №27, №35;— №3: майдан Конституції - ст. м. "Індустріальна" (за маршрутом тролейбуса №3);— №8: 602-й мікрорайон - Салтівське шосе - ст. м. "Захисників України".
👁 1,830 26-01-26 21:12
Щодо ранку.Якщо міський електротранспорт і поїде, то нажаль вже точно не за графіком. Прохання - без гострої потреби не навантажувати міську транспортну систему. Йиовірний виїзд рухомого складу на маршрути, що працюють лише в блекаут. Невідомо як буде працювати метро, тому враховуйте, що окремі маршрути можуть прямувати не так як зазвичай, чи не курсувати взагалі.Також окреме прохання не діставати диспетчерів 1562, Обленерго, ХТМ, Міськліфту питанням "Коли буде світло/вода/тепло/друге пришестя Христа/тощо?" Зараз ключова їх задача допомогти тим у кого взагалі жах - наприклад, тим кому порвало труби води, тепла, каналізації. Чи кому після перепадів попалило проводку/щити, і треба їх ізолювали, щоб запустити інших.Жодних конкретних строків ніхто не має, але інженери у галузі інфраструктури життєзабезпечення роблять усе можливе, щоб послуги були надані якнайшвидше.По зв'язку - на ніч телефони краще перевести в авіарежим чи вимкнути, бо покидьки люблять помацати наші мобільні мережі саме вночі, а нацроумінг їм за власним болючим досвідом у цьому лише допомагає. Ніхто не гарантує, що "вежа" яка обслуговує ваш телефон не вимкнеться вночі.Мирної ночі, і щоб після темряви завжди приходило світло!
👁 296 26-01-25 12:13
Продовження вище.2. Запуск нової технології - без суттєвого технологічного підґрунтя. Під час запуску 4G, у кожного оператора була мулька з малюванням умовних 3.75G, 3.9G та інших дробних джі, вигаданих маркетологами. Які в реальності, м'яко кажучи далекі від стандарту. А тепер сюрприз-сюрприз з тестів! Як виявилось мережа в Україні то є надбудова над 4G і не більше. Ядра мережі тупо не оновлені. Ті ж самі маркетологи будуть втирати про 5G. Але цей 5G є у форматі NSA (Non-Standalone), тобто обмежений, оскільки структурно базований на мережі 4G. Там немає нової структури мережі радіодоступу, вона мережа повністю залежна від 4G, затримки скорочені лише для галочки, швидкість доступу до інтернет також покращена для галочки (і середній результат також), а ще цей 5G будуть підтримувати обмежнена кількість пристроїв. Яка прикра несподіванка, чи не так?А тепер представте собі чергове падіння інфраструктури, наприклад у Київстару (вибачайте, але вони самі дають такі приводи про себе згадати) - падає 4G ядро. І тягне воно за собою і власне 4G, і старлінк (бо здихає роумінг), і 5G. Елітне комбо, чи не так? А якщо і мінцирква нагидить - не прогнавши з цінних частот телевізійників і вимкне 3G - то люди та техніка взагалі можуть залишитися без нормального інтернету.Ну як так знову, агов?
👁 13,100 26-01-15 11:45
Сьогодні, трамвайний маршрут №27 відзначає своє 55-річчя. Фактично ж до цього ще три місяці курсував його попередник з номером Р, але трамваї за номером 27 вперше у місті з'явилися рівно 55 років тому. Тоді він курсував від розворотного кола на 603 мікрорайоні (демонтоване приблизно навесні 1979 року, район нинішньої зупинки вул. Василя Стуса на трасі 23 маршрута) проспектом Тракторобудівників, Салтівським Шосе, вул. Академіка Павлова, надалі прямував через Центр, Цирк, Кінний ринок та прямував назад аналогічно до 603 мікрорайону.Вже ледь менше ніж за рік траса стала більш схожою на нинішню - маршрут перевели на новозбудовану лінію по вул. Довгій (до січня 1974 року так називалася нинішня вул. Нескорених) до розворотного кола в районі нинішньої зупинки Регіональний центр послуг. За 9 місяців після, з вересня 1973 року трамвай вже доїзджав до кінцевої "Льва Толстого" (нині РК Салтівська). Починаючи з 29 листопада 1973 року, за деякими виключеннями, трамвай курсував нинішньою трасою.#Ретроспектива
👁 258 25-12-25 15:35
❗️🚃 На проспекті Героїв Харкова сьогодні тимчасово заборонять рух транспортуРух транспорту на пр. Героїв Харкова, на ділянці від майдану Конституції до Харківської набережної, буде заборонений з 19:45 до 21:30 25 грудня.Об’їхати закриту ділянку можна буде прилеглими вулицями Кооперативною, Миколаївською, пров. Вірменським, майданом Конституції, Харківською набережною та ін.У цей час автобус №272 курсуватиме так: майдан Конституції - пров. Плетнівський - вул. Кооперативна - Харківська набережна і далі за маршрутом.З 20:00 до 21:30 трамвай №30 (спецподача) курсуватиме за зміненим маршрутом (через вул. Університетську): розворотне коло «Вокзал «Харків-Пасажирський» - вул. Євгена Котляра - вул. Полтавський Шлях - майдан Сергіївський - майдан Павлівський - вул. Університетська - вул. Греківська - пров. Рибасівський - вул. Гольдбергівська - вул. Молочна - майдан Захисників України - пр. Героїв Харкова - вул. Кошкіна - вул. Георгія Тарасенка (у зворотному напрямку: вул. Морозова) - парк Машинобудівників.
👁 251 25-12-23 16:11
⚡️ Шановні споживачі, ще раз повернемось до питання чому графіки аварійних відключень (ГАВ) застосовуються, а самих графіків немає?Давайте спочатку розберемося, що таке ГАВ ☝️ Графік аварійних відключень – це відключення споживачів через дефіцит обсягів електроенергії. Це не графік планових робіт, у ньому немає годин початку та завершення. Це перелік електричних адрес (вузлів електромереж), до яких можуть бути застосовані відключення.Графік запроваджується обленерго протягом 15 хвилин після отримання відповідного розпорядження від НЕК "Укренерго".Щодо відновлення електропостачання – рішення щодо цього так само приймає "Укренерго". Тільки після отримання команди від регіонального диспетчера  фахівці обленерго можуть відновити розподіл електричної енергії.‼️ Повідомлення про застосування аварійних відключень НЕМОЖЛИВО оприлюднити заздалегідь – це аварійний захід, і інформація про причини його застосування та інші відомості, що можуть створити уявлення про потенціал енергетичних об‘єктів, є інформацією із обмеженим доступом у період воєнного стану.
👁 152 25-12-17 11:21
За останні тижні ми серйозно поповнили парк міського електротранспорту Харкова.Це стало можливим завдяки домовленостям із європейськими партнерами, яких ми досягли під час моїх міжнародних зустрічей.Важливо розуміти: такі речі не робляться за день. Потрібен час на узгодження між країнами, підготовку документів, технічні перевірки й організацію доставки — особливо під час війни. Було непросто, але результат того вартий.У межах цієї співпраці Харків отримав: • ще шість трамваїв від міста Брно, • перший із чотирьох багатосекційних трамваїв із Пльзеня, • чотири великі тролейбуси з Чеських Будейовиць.Ми вже працювали з Брно та Пльзенем раніше — частина їхньої техніки вже їздить містом і щодня перевозить харків’ян.Нова партія — це ще один крок до відновлення електротранспорту після втрат, яких завдали ворожі обстріли.Зміни відчують і пасажири. Секційні трамваї місткіші, у них більше простору, комфортніший салон і краща доступність — зокрема для маломобільних людей, людей з інвалідністю та батьків із візочками.Попереду — адаптація й підготовка цієї техніки до роботи на наших маршрутах. Робимо все, щоб вона якнайшвидше вийшла на лінії.І щиро дякую нашим чеським партнерам за довіру, підтримку та реальну допомогу!
👁 269 25-12-08 17:47
Міський голова Ігор Терехов провів зустріч з директором Фонду монастиря «Санта-Клара» Марією Люсією Карам Падією.Сторони обговорили напрямки підтримки дітей у Харкові, можливість організації для них оздоровчих програм, допомогу міським лікарням, посилення партнерства між Харковом та Барселоною. Ігор Терехов підкреслив, що партнерство з фондом вже має конкретні результати.«Ми отримали від Барселони вісім автобусів, сім з яких уже працюють на маршрутах. Особливо важливими є програми для дітей, які щодня бачать війну, і ми маємо зробити все, щоб підтримати їхнє фізичне та ментальне здоров’я. Хочу наголосити, що наші лікарні зазнали значних руйнувань, і нам вкрай важлива допомога з обладнанням та матеріалами», - зазначив мер.Своєю чергою Марія Люсія Карам Падія розповіла про нові гуманітарні ініціативи.«Ми вже опрацьовуємо напрями, в яких можемо розширити підтримку, - це гуманітарна, соціальна та медична сфери. Після Різдва плануємо перейти до практичної організації ініціатив для дітей», - сказала вона.
👁 240 25-12-04 06:53
❗️🚘Рух транспорту через трамвайний переїзд на перехресті майдану Захисників України та вул. Олега Громадського буде заборонений з 9:00 4 грудня до 16:00 8 грудня. Це пов’язано з проведенням робіт з ремонту трамвайного переїзду. Об’їхати закриту ділянку можна буде прилеглими пр. Героїв Харкова, майданом Захисників України, вул. Богдана Хмельницького та ін. У зв’язку з цим, низка автобусів курсуватиме за зміненими маршрутами: №32 (у напрямку до пр. Дзюби): ст. м. «Захисників України» - вул. Олега Громадського - майдан Захисників України - пр. Героїв Харкова - майдан Захисників України - вул. Молочна - пр. Аерокосмічний - вул. Одеська - вул. Харківська - вул. Силікатна - вул. Свистунівська - вул. Іллі Коваля - пр. Ново-Баварський - пр. Дзюби;у напрямку до ст. м. «Захисників України»: за своїм основним маршрутом;№260 (у напрямку до ст. Основа): ст. м. «Захисників України» - вул. Олега Громадського - майдан Захисників України - пр. Героїв Харкова - майдан Захисників України - вул. Молочна - вул. Георгія Тарасенка - вул. Морозова - пр. Байрона - пр. Аерокосмічний - вул. Південнопроектна - вул. Деповська - вул. Павла Тичини - ст. Основа;у напрямку до ст. м. «Захисників України»: за своїм основним маршрутом.Крім того, з 9:00 до 16:00 4-7 грудня буде припинено рух трамваїв на майдані Захисників України та вул. Молочній, на ділянці від пр. Героїв Харкова до вул. Георгія Тарасенка. В цей період трамваї курсуватимуть так: №5: розворотне коло «Вул. Одеська» - пр. Байрона - вул. Морозова (у зворотному напрямку: вул. Кошкіна) - пр. Героїв Харкова - майдан Конституції - майдан Павлівський - майдан Сергіївський - вул. Полтавський Шлях - вул. Євгена Котляра - розворотне коло «Вокзал «Харків-Пасажирський»;№27: розворотне коло «Новожанове» - вул. Москалівська - вул. Гольдбергівська - вул. Молочна - вул. Георгія Тарасенка - вул. Морозова (у зворотному напрямку: вул. Кошкіна) - пр. Героїв Харкова - вул. Академіка Павлова - вул. Нескорених - пр. Тракторобудівників - розворотне коло «Салтівське».