Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Okhtyrkacity 🇺🇦
Añadido 27 sep. 2021

Okhtyrkacity 🇺🇦

@akhtyrkaukraine
Número de suscriptores: 8 201
Fotos: 4,530
Videos: 563
Enlaces: 524
Descripción:
Канал про головні новини міста-героя Охтирки та України. Реклама: @adsell На біржі: adsell.me/r/AgSyPb
Fuente

Okhtyrkacity 🇺🇦 | На Охтирщині лікаря оштрафували за хабаріОхтирський міськрайонний суд ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Okhtyrkacity 🇺🇦 Okhtyrkacity 🇺🇦 @akhtyrkaukraine
2 570 Vistas/Alcance 2026-05-04 04:31 Mensaje №6928
На Охтирщині лікаря оштрафували за хабаріОхтирський міськрайонний суд визнав винним лікаря-невропатолога КНП "Великописарівська лікарня" в одержанні неправомірної вигоди.За матеріалами справи, у вересні 2025 року до лікаря звернувся військовослужбовець, який мав проблеми зі спиною та потребував медичної допомоги і консультаційного висновку спеціаліста.Під час прийомів лікар-невропатолог повідомив пацієнту, що за умови сплати 17 000 гривень, він посприяє у призначенні стаціонарного лікування та підготовці необхідного пакета медичних документів для подальшого проходження МСЕК з метою встановлення групи інвалідності.Пацієнт звернувся до правоохоронних органів, після чого подальші дії відбувалися під їхнім контролем. Передача грошей відбулася безпосередньо в службовому кабінеті лікаря.Зловмисник отримав 17 тисяч гривень (сімнадцять купюр номіналом по 1000 грн), які були заздалегідь помічені спеціальною речовиною. Одразу після отримання неправомірної вигоди медика затримали поліцейські. Під час обшуку мічені кошти були виявлені у кишені медичного халата лікаря.У суді обвинувачений визнав провину частково, фактично заперечуючи вчинення злочину. Захист також заявляв про нібито провокацію з боку правоохоронців, однак суд ці доводи відхилив.Суд врахував, що лікар раніше не був судимим, має позитивні характеристики та тривалий стаж роботи (на посаді з 1985 року).Лікаря визнали винним за ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України - одержання службовою особою неправомірної вигоди.Суд призначив йому штраф у розмірі 34 тисячі гривень. Також чоловіка на 2 роки позбавили права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, пов’язаних з наданням медичних послуг.