Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу
Añadido 06 dic. 2025

Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу

@aibruch
Número de suscriptores: 746
Fotos: 3,190
Videos: 313
Enlaces: 492
Descripción:
Неофутуристський демагогічний націонал-борщевистський визвольний рух Для зв'язку: @proponuyka_for_AiB_bot
Fuente

Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу | Рік нашої каденції завершується. А разом з роком роботи — і наш час в ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу @aibruch
185 Vistas/Alcance 2026-06-16 06:53 Mensaje №11308
Рік нашої каденції завершується. А разом з роком роботи — і наш час в студентському самоврядуванні.З самого початку, багато років тому, кожен з нас ставив перед собою єдину і тільки одну мету — побудувати сильне, незалежне, дієве і самостійне самоврядування. Самоврядування, що буде сильніше за чужий вплив, сильніше за бажання власної вигоди, сильніше — зокрема, і за нас самих.Ми віддали Університету всіх себе. Ми віддали себе, свій час, свої сили і свою енергію — і ми не шкодуємо, адже самоврядування давно перестало бути просто частиною студентського життя. Воно стало частиною нас самих.Ми приходили в різний час, із різним досвідом, різними характерами, різним баченням і різними шляхами. Але врешті всі ми прийшли до одного й того самого розуміння: студентське самоврядування має бути не декорацією, не додатком до адміністративної вертикалі, не майданчиком для особистих амбіцій і не формальністю в положеннях. Воно має бути живою, сильною, незалежною інституцією студентів.На своєму шляху ми бачили різне: бачили зради, бачили брехню, вигадки і маніпуляції, спроби нас демонізувати і всіма силами очорнити, дискредитувати, бачили навіть фальсифікації виборів. Проте бачили і справжню дружбу, відданість, готовність боротися до самого кінця — боротися попри все.Рік тому, у квітні 2025 року, коли ми з Соломією Орленко, Володимиром Ксєнічем та Єлизаветою Воскобойніковою пішли на ті вибори — ми і уявити собі не могли, що все закінчиться так. Що нам вдасться зробити більше, ніж ми могли навіть мріяти.І от ми стоїмо тут. Стоїмо в Університеті, який позбувся корупціонера і ганьбителя. Університеті, де самоврядування, разом із Студентським парламентом Університету, відстояло себе — і вийшло з тієї нескінченної політичної, структурної, інституційної — і навіть екзистенційної кризи.Ми зробили все, що хотіли. І все, що могли. Багато що і в принципі — вперше. Далі — справа інших.Найважливіше, що залишається після нас — не ми. А те, що самоврядування більше не тримається на конкретних людях. Воно стоїть на інституціях. І це, мабуть, і є найкращий результат. Сьогодні ми розпочинаємо нову главу в історії студентського самоврядування нашого Університету. І у цю главу нас поведе нова голова — Вікторія Савосік, разом із її першою заступницею — Ольгою Сурник.Ви обидві — неймовірно віддані і сильні, і я не боюся майбутнього кожного з нас і всіх майбутніх поколінь студентів. Вірю, що разом з вами самоврядування розвиватиметься надалі, і що вам вдасться зробити те, що не вдалося нам. Успіхів!