Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу
Añadido 06 dic. 2025

Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу

@aibruch
Número de suscriptores: 746
Fotos: 3,190
Videos: 313
Enlaces: 492
Descripción:
Неофутуристський демагогічний націонал-борщевистський визвольний рух Для зв'язку: @proponuyka_for_AiB_bot
Fuente

Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу | Вже післязавтра відбудуться фінальні вибори у цьому навчальному році —...

Logotipo de la comunidad de telegram - Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу @aibruch
268 Vistas/Alcance 2026-05-24 20:04 Mensaje №11136
Вже післязавтра відбудуться фінальні вибори у цьому навчальному році — вибори Голови СПУ, а також Голів СПСП та делегатів КССП.Щиро дякуємо всім, хто зареєструвався — і забезпечив існування чергового скликання Палати делегатів КСУ. Проте цей пост не про конференцію. Він про майбутнє Університету. Вже післязавтра студентство вчергове стає перед вибором — дати шанс на реванш силам, що були майже повністю розгромлені рік тому, і що підтримували Бугрова до самого його кінця, або підтримати тих, хто продовжить шлях на інституційну силу, незалежність та прозорість студентського самоврядування.Обрати тих, хто не зміг запропонувати жодної власної ідеї, і відповісти на питання без папірця, чи тих, хто боровся у своєму підрозділі за права студентів попри безпрецедентний тиск з боку своєї адміністрації.Вирішальний голос — за вами. Ми ж закликаємо кожного й кожну прийти на дільниці вже цього вівторка та проголосувати за гідність студентського вибору, суб'єктність ОСС і здатність самоврядування захищатися і боротися. Саме тому на виборах до СПУ ми підтримуємо кандидатуру Вікторії Савосік та її першої заступниці Ольги Сурник @v_plus_o.За незалежні ОСС!