Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ахуєвший Мобілізований
Añadido 06 ene. 2025

Ахуєвший Мобілізований

@ahuymobik
Número de suscriptores: 3 064
Fotos: 15
Enlaces: 16
Descripción:
Мобілізувався в метро і ахуєваю. В гарних і негарних сенсах.
Fuente

Ахуєвший Мобілізований | Пригоди Шрека 🎃Бігав у нас ексклюзивний мужик на БЗВП, невпинний від с...

Logotipo de la comunidad de telegram - Ахуєвший Мобілізований Ахуєвший Мобілізований @ahuymobik
5 770 Vistas/Alcance 2025-07-09 18:55 Mensaje №93
Пригоди Шрека 🎃Бігав у нас ексклюзивний мужик на БЗВП, невпинний від слова зовсім. Йому 41, виглядає на 56, голос прокурений, сівший, він хрипить, гарчить, веселий, очі сині-сині, жере як не в себе, бігає всюди, і постійно щось пиздить і пиздить, пиздить і пиздить,пиздить і пиздитьпиздить і пиздить і пиздить, і заткнути його неможливо.Відсидів у в'язниці за крадіжку, але очі добрі-добрі, і в них більше дитячого запалу, ніж дорослої врівноваженості. Інколи він замислюється над чимось, і видно, що в ньому є характер, і є думка, і є розуміння людської природи, і глибокі спостереження за оточуючим світом, які він косноязично доносить до мене - і одночасно жаліється на свою косноязичність. Красива людина насправді. Як його тільки не називали - і Хриплий, і Сиплий, і Шрек, і Старий, і Пердун, а він все одно ржав, жер, хрипів, сипів і пиздів,і пиздіві пиздів і пиздів і пиздів і пиздівпиздів і пиздів.Поки до мене не приїхали окуляри, я ходив у лінзах. Коли починалася тривога, то ми бігли до лісу і сиділи там до відбою. Я попросив свого командира відділення, що якщо вночі буде тривога, щоб він мене за руку взяв і вів на точку, бо я вночі сліпий кролик.І от тільки лягли спати, як тривога. Я встаю, одягаюся, хапаю телефон, футляр із лінзами, і тут мене під руку хтось хапає міцно і хрипить на вухо: "Тримайся, малий, все буде добре" - і тягне до лісу. А я його навіть не просив, він сам почув моє прохання.Якось підійшов, дивиться на мене своїми синіми-синіми очима, і каже: "ти найадекватніша людина на планеті". Схопив труси і побіг у душ.А вже після БЗВП він став водієм. Потрапляв під обстріл. І отримав поранення - по-дурному, по-конченому. В їхню машину в'їбався КРАЗ, коли він їхав на позиції. Сидів поряд з водієм, водій загинув, а йому роздробило "тазове яблуко". І що, він приунив? Та ніфіга. Невгамовна та гіперактивна 41-літня дитина, він влаштовував врачам холодний душ своїми приколами і капризами, бо йому було "скучно лежати". Він єдина людина з БЗВП, з якою я спілкуюся на сьогодні - телефонує, пише, дзвонить ледь не кожного дня і рветься в бій. Кажу йому - лежи і лікуйся, дурне, який бій?А він ображеним голосом з дитячими інтонаціями відповідає - "А хто ж війну цю йобану виграє?". #портрети