Fuente
[реформація] ➔✙ △esthetic military shitposting | Напевно, моє припущення, якщо воно виявиться правильним, не здивує, пр...
80 Vistas/Alcance
2026-01-06 13:20
Mensaje №13665
Напевно, моє припущення, якщо воно виявиться правильним, не здивує, проте озвучу всеодно. Натрапив учора на статтю про зразки руснявого озброєння, які опиняться в руках амерів після "імпічменту" в Венесуелі. Мою увагу привернув не сам аналоговнєт, а те, чим його доставляли - транспортні літаки "Іл-76ТД" ("транспортний дальній). Це "оцивільнена" (з демонтованим армійським устаткуванням) та трохи покращена версія базового Іл-76, і от що цікаво: якби рашці було пофіг на те, що всі знатимуть, що це вона офіційно озброює чергового диктатора, чи не резон був би застосувати "Іл-76МД" ("модифікований дальній"), армійські транспортники?)Скажу більше, саме ТД-шки були в "авіапарку" віктора бута, руснявого торговця зброєю. Гола логіка дозволяє дійти висновку, що з самого початку його фінансували кацапи, адже він сам полінувався навіть зайвий раз збрехати про походження коштів на літаки, які й дали старт його "бізнесу". Я не кажу, що транспортування озброєння здійснювали саме літаки бута, бо він сам, на той момент, якщо не помиляюся, ще сидів у штатах, однак навряд чи він такий один. Кремлівський карлик давно практикує використання "гаманців" - підставних мільярдерів, які за відкат прикидаються самостійними бізнесменами, однак насправді розпоряджаються грішми та активами у власності та за вказівками хуйла. Якщо такі "гаманці" є в хоча б номінально законних галузях (ротенберги, алєкпєров, потанін, тімченко й решта шобли), то що заважає мати подібні в особі віктора бута та йому подібних у торгівлі зброєю й іншим нелегальним товаром? Тим паче, що не так давно одним із "гаманців" був пригожин, голова ПВК (визнаного нелегальним у багатьох країнах виду бізнесу).