Fuente
[реформація] ➔✙ △esthetic military shitposting | Обурені депутати та борці з корупцією, на тлі чергового корупційного с...
39 Vistas/Alcance
2025-11-18 18:26
Mensaje №13461
Обурені депутати та борці з корупцією, на тлі чергового корупційного скандалу, пропонують:- коаліційний уряд (тобто допусти до корупційних схем тих, хто був від них відірваний останні роки)- ще більше боротися з корупцією (тобто впровадити ще якісь додаткові антикорупційні органи, які будуть наживатися на боротьбі з корупцією)- поміняти тих корупціонерів, які засвітилися на тих, які ще не засвітилися (але обовʼязково засвітяться згодом)- корупціонери минулого вимагають суворо покарати нинішніх корупціонерів, аби розчистити собі стежку до майбутньої корупції. Трудящі не помічають головного.Корупція в Україні не почалась у 2019-му — вона була при всіх президентах, бо ми живемо в СОЦІАЛІЗМІ, тобто, головним бізнесменом у нас є держава, бюрократична машина. Корупцію не вигадали Зеленський, Порошенко чи Янукович.Її вигадали державні монополії, держпідприємства і мільйони чиновників, які «керують» тим, що належить нікому.Державне — значить нічийне.Нічийне — значить крадуть.Крадуть — значить знову створюють нові «антикорупційні інституції».Журнашлюхи звинувачують «монополізацію влади», але не бачать, що головний монополіст — сама держава.Всі найбільші скандали — у держмонополіях:Енергоатом, Укрзалізниця, Ліси України, Укравтодор, митниця, податкова…І так тридцять років, незалежно від того, хто сидів у кабінеті президента.А тепер головне, що приховують від нас бюрократи:Якщо замінити соціалізм на капіталізм, тобто, приватизувати державні акціонерні компанії та комунальні підприємства — 90% корупції зникне.Але це буде фінансова катастрофа для всієї армії «борцунів з корупцією».Бо тоді: • не буде сенсу в 100500 антикорупційних органах • не буде грантів «на боротьбу з корупцією» • не буде фондів, інститутів, центрів, платформ, штабів, коаліцій • не буде посад із високими зарплатами, пільгами і нульовою відповідальністюКапіталізм — це смертний вирок для цілого класу людей, які живуть із того, що корупція існує.Тому їм вигідно, щоб: • корупція залишалась вічною, • бюрократія залишалась величезною, • держпідприємства ніколи не приватизувались, • соціалізм залишався вічним.Бо як тільки ми перейдемо від соціалізму до капіталізму — вся ця «боротьба з корупцією» просто стане непотрібною.І всі ці професійні борці залишаться без роботи.Корупція — не від «монополізації влади».Корупція — від монополізації економіки.Соціалізм народжує корупцію.Капіталізм — її вбиває.І це факт, який видно всім, крім грантоїдів.Якби депутати були не «борцями з корупцією», а нормальними державними діячами, вони використали б цей корупційний скандал, щоб терміново прийняти закони- про приватизацію Енергоатому та більшості державних підприємств (їх у нас тисячі). Це дало б величезний приток грошей до державної скарбниці. - про кратне скорочення бюрократії. - про дерегуляцію економіки- про спрощення податкової системи і скорочення податків. Але ні. Вони не хочуть ліквідувати передумови корупції, вони хочуть заробляти на боротьбі з корупцією. Націонал-християнський рух не повинен боротися з корупцією (корупція завжди перемагає), він має боротися з причинами корупції (причини подолати можливо).Нам потрібні три революції:- антибюрократична - національна- християнська АміньКорчинський | Співпраця | Мерч