Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Аеронавти
Añadido 14 jul. 2024

Аеронавти

@aeronavtyua
Número de suscriptores: 7 456
Fotos: 1,200
Videos: 3,400
Enlaces: 3,250
Descripción:
Життєпис аеророзвідників ЗСУ. Адміни @vm_rio Ми на FB https://www.facebook.com/aeronavty Instagram https://www.instagram.com/aeronavty/ Twitter https://twitter.com/aeronavty
Fuente

Аеронавти | ​​З останніх атак по російських обʼєктах ВПК мені найбільше в око впав...

Logotipo de la comunidad de telegram - Аеронавти Аеронавти @aeronavtyua
942 Vistas/Alcance 2025-07-05 17:17 Mensaje №3706
​​З останніх атак по російських обʼєктах ВПК мені найбільше в око впав удар по ВНИИР-Прогрес в Чебоксарах. Саме там виготовляють антенні решітки «Комета-М». Ті самі, які росіяни ставлять на свої безпілотники для боротьби з подавленям навігаційного сигналу. Ці штуки ставили і на розвіддрони «Орлан». Противник поширив їх використання на ударні засоби. Шахеди зокрема, також зустрічав інформацію про те, що їх ставлять на КАБи. Як і в багатьох інших випадках, коли йде мова про якийсь ефективний засіб, росіяни його масштабують, удосконалюють. Антени для них москалі купують в західних виробників. Зокрема є ось така американська компанія, чиї вироби вони використовують. https://www.taoglas.com/about-taoglas/taoglas-office-locations/Це звісно не означає, що закупівля іде напряму. Очевидно, що існує система дистрибʼюторів і посередників. Це не означає, що жоден з виробників не знає куди йдуть їх вироби, тим не менш зупинити цей процес скоріш за все неможливо. Тому найбільш очевидне рішення - знищувати виробничі потужності та RnD, ліквідовувати розробників тощо. Такі реалії. Противник намагається знищувати в тилах наших людей, які активно працюють в напрямку оборони країни. Очевидно удар по підприємству - частина заходів, за допомогою яких ми намагаємось вплинути на здатність противника ефективно здійснювати обстріли наших міст, обʼєктів і військ. Що в принципі логічно. Скільки не збивай дронів і ракет, поки противник може майже безперешкодно їх виробляти та обладнати засобами, які обходять РЕБ. Знищити стрільця, а не стрілу. На скільки такі атаки будуть ефективні - це вже інше питання до спеціально навчених людей.