Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Адміральська бухта|Радар загроз📡🚨
Añadido 06 dic. 2025

Адміральська бухта|Радар загроз📡🚨

@admiralbukhta
Número de suscriptores: 855
Fotos: 2,350
Videos: 683
Enlaces: 31,200
Descripción:
Бухта на варті неба. Моніторинг повітряного простору і загроз 24/7: Кропивницький, Дніпро, Київ, Полтава, Харків, Одеса, Запоріжжя та вся Україна. Звʼязок: @admiral1488 Якщо, я не відповідаю: @i_novikofff Менеджер: @Fosster27

👥 Número de suscriptores

855
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: +28
Promedio/Mes:: +59

👁️ Vistas promedio por mensaje

152
Promedio/Día:: 141
Promedio/Tiempo:: 188
ERR: 17.78%

📊 Mensajes por Día

0.5
Último día: 15
Promedio semanal: 2.1
Promedio por día: 0.5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Адміральська бухта|Радар загроз📡🚨 2026-06-05
Адміральська бухта | Радар загроз📡🚨 2026-06-04
Адміральська бухта 2025-12-20
Адмиральская бухта 2025-12-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Що зараз відбувається зі скиданням FPV з БПЛА. Я вважаю, що всі громадяни країни мають право знати і розуміти події, що відбуваються, тому що заходи протидії можуть торкнутися всіх.Наш противник придумав найпростіший спосіб управління FPV. Точніше, не так. Наш противник взяв цей спосіб у нас. Йдеться про управління FPV через мережу мобільного зв'язку LTE.Вони додумалися, що можна доставляти FPV дрони на крилатих БПЛА в ті місця, де мобільний зв'язок хороший і стабільний, і там скидати дрони на об'єкти. Таким дроном керує оператор з росії, час польоту дрона становить буквально хвилини. Для цих завдань використовуються, зокрема, українські SIM карти.Чи працюємо ми над цією проблемою? Так, буквально 24/7 і працюють сотні людей. Але ви повинні розуміти, які б хитрі алгоритми протидії ми не придумали, противник завжди буде шукати спосіб їх обійти. Чи відповідаємо ми симетрично противнику в темі LTE? Звичайно так. Росіяни у себе давно вводять карантини на послуги передачі даних. Чи рятує це їх? Ні.Чому я вважаю, що всім потрібно розуміти, що відбувається. Одне з рішень, яке допоможе вплинути на процеси, це продаж SIM-карт за паспортами з обмеженнями кiлькостi. Рішення "політично непопулярне", рішення вимагає зміни в Законах (винесення питання на голосування ВР). Але я б таке рішення прийняв хоча б на час воєнного стану.Чи допоможе це на 100%? Звичайно, ні. У Росії давно SIM-карти продаються за паспортами, при цьому купити SIM-карти у злочинців або безхатченків не є проблемою.Чи допоможе це хоч якось? Так! Уявіть, що зараз будь-який «ждун» може купити 3000 карток без будь-яких проблем і відправити їх до рф. Продаж за паспортами хоч якось обмежить гігантські масштаби цього безконтрольного процесу. Звичайно ж, ворог для своїх завдань використовує нові сім-карти. «Бігати» викуповувати, наприклад, у пенсіонерів сім-карти бу для FPV, ніхто не буде.Також одним із варіантів може бути відключення послуг передачі даних в тому чи іншому форматі, але ми всі розуміємо, наскільки ці дії болючі для країни.На жаль, друзі, це війна. Вона стосується всіх нас у всіх своїх проявах.
🏴‍☠️РОЗІГРАШ ВІД «АДМІРАЛЬСЬКОЇ БУХТИ» 🏴‍☠️⚓️Ми щодня тримаємо курс і стежимо за повітряною обстановкою над Україною.А тепер — час віддячити тим, хто з нами на цьому маршруті.🏴‍☠️Розігруємо 5 фірмових шевронів каналу «Адміральська бухта» —для тих, хто тримає радар увімкненим і не втрачає пильності.🗺 УМОВИ УЧАСТІ:1️⃣ Підпишись на канал «Адміральська бухта»2️⃣ Постав будь-яку реакцію під цим постом.3️⃣ Напиши в коментарях унікальну фразу по тематиці каналу.4️⃣ Зроби репост та відміть в коментарях 2 друзів.🏴‍☠️Підсумки: 24.02.2026🏴‍☠️Кількість переможців: 5💸Переможців оберемо чесно та випадково.🗺Правила розіграшу:У розіграші беруть участь усі, хто:- підписаний на канал «Адміральська бухта»;- поставив реакцію під постом розіграшу;- залишив коментар з тематичною фразою.- відмітив друзів в коментарях під постом розіграшу (вони не повинні бути підписниками каналу, відмітити нових людей)P.S. Один акаунт — один коментар — один шанс на перемогу.Переможці обираються випадковим чином серед коментарів.Якщо переможець:- не підписаний на канал;- видалив коментар;- не виходить на звʼязок протягом 48 годин —результат анулюється, і обирається інший учасник. Фірмовий шеврон «Адміральська бухта» - це не просто нашивка —це знак тих, хто тримає курс,хто читає між рядків зведеньі дивиться в небо з холодним розрахунком.Нехай щастить! 💸🏴‍☠️Адмиральская бухта | Чат | Підтримати
⚡️⚡️Уражено склад боєприпасів, пункт управління противника та підтверджено знищення складу БпЛА на території росіїУ межах заходів зі зниження наступальних спроможностей російського агресора підрозділи Сил оборони України продовжують завдавати вогневого ураження по військових об’єктах ворога на тимчасово окупованих територіях України та на території рф.⚡️Зокрема, у ніч на 9 лютого, в районі міста Суджа Курської області рф уражено пункт управління підрозділу повітряно-десантних військ противника. ⚡️На ТОТ Херсонської області, в районі н.п. Новоолексіївка, уражено склад боєприпасів ворога. ⚡️Окрім того, за результатами попередніх уражень, зокрема складу БпЛА у районі м. Ростов-на-Дону Ростовської області рф, підтверджено знищення трьох контейнерів із FPV-дронами та комплектуючими. За попередніми даними, знищено близько 6 тисяч FPV-дронів. Пошкоджень також зазнали ще декілька контейнерів із безпілотниками.🔥🧐Втрати противника та масштаби завданих збитків уточнюються.💪Сили оборони України й надалі системно здійснюватимуть заходи, спрямовані на послаблення наступальних можливостей і зниження бойового потенціалу російського агресора.Далі буде. 💥 Слава Україні! 🇺🇦
Крч я вам напишу те що я бачу і відчуваю…Повинен бути обстріл, але зараз ним і не пахне ( хоча попередження є що з 5 ранку буде обстріл) і я дуже хочу вірити в те, що зараз в йобаній обіссяній москві щось вирішилосьЗнаєте чому я це хочу?Бо як би ви мене зараз лайном не крили - я не хочу бачити як гібнуть люди, як помирають мої побратими! Я вже не вивожу це все… Я віддав своє життя за свободу - але свободою тут і не пахне… Я реаліст І я не вірю в повернення Донбасу і Криму військовим шляхомА знаєте чому не вірю?А тому що наша влада поклала великий ХУЙ ( вибачте за грубість) на нас!На військових, на цивільних… Кожен день йобана бусифікація - яка нідочого гарного не приводить, кожен день влада краде мільярдиКожен йобаний день я в полі за свої кошти і кошти моїх побратимів шукаю ту чи іншу потрібну деталь щоб збити той йобаний 1 шахед…Це вже пздцЯ був на передку і я бачив те що вам жоден телемарафон не розповість…Тепер можете лити на мене бруд і гівно ті хто зі мною не згоденАдмиральская бухта | Чат | Підтримати
Гороскоп вам в ленту☝️Не дякуйтеСам складав🫡ОвенСьогодні не варто поспішати з висновками. Те, що здається очевидним, може мати друге дно.ТілецьВаша впертість сьогодні може зіграти як на користь, так і проти вас. Оберіть момент, коли варто поступитися.БлизнюкиСлова матимуть більшу вагу, ніж зазвичай. Подумайте двічі, перш ніж щось пообіцяти.РакНе всі потребують вашої участі. Іноді найкраща допомога — дати людині простір.ЛевСьогодні ви можете стати центром уваги навіть без зусиль. Головне — не зловживати цим.ДіваПлан, який здавався ідеальним, потребує корекції. Це не поразка, а уточнення маршруту.ТерезиВи опинитеся між двома думками. Довіртеся тій, що не суперечить вашим цінностям.СкорпіонНе намагайтеся контролювати все. Деякі процеси мають іти своєю чергою.СтрілецьСьогодні варто більше слухати, ніж говорити. Ви дізнаєтеся дещо важливе між рядків.КозорігВаша дисципліна принесе результат, але не миттєво. Терпіння — ваш головний союзник.ВодолійНесподівана ідея може змінити хід дня. Не ігноруйте навіть найнезвичніші думки.РибиІнтуїція сьогодні сильніша за логіку. Прислухайтеся до внутрішнього голосу.Адмиральская бухта | Чат | Підтримати
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 27 РАКЕТ ТА 315 ВОРОЖИХ БПЛАУ ніч на 20 січня (з 19:00 19 січня) противник атакував однією протикорабельною ракетою “Циркон” (район пуску ТОТ АР Крим), 18 балістичними ракетами Іскандер-М/С-300 (район пусків - Брянська, Ростовська області – рф.), 15 крилатими ракетами Х-101 (район пуску Вологодська область – рф), а також 339 ударними БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас і безпілотниками інших типів із напрямків: Курськ, Орел, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ, Шаталово, Брянськ – рф., Гвардійське, Чауда – ТОТ АР Крим, ТОТ Донецьк, близько 250 із них – "шахеди".❗️Основний напрямок удару – Київщина.Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 10:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 342 цілі: 14 балістичних ракет Іскандер-М/С-300, 13 крилатих ракет Х-101 та 315 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера і дрони інших типів на півночі, півдні, сході та в центрі країни.Зафіксовано влучання 5 ракет та 24 ударних БпЛА на 11 локаціях, а також падіння збитих (уламки) БпЛА на 12 локаціях. Інформація щодо 2 ворожих ракет уточнюється.Атака триває, в повітряному просторі декілька ворожих БпЛА. Дотримуйтесь правил безпеки! Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
Аналітика нічної атаки на Київ та область в ніч на 09.01.25О 19 годині вечора з'являється інформація про можливий масований обстріл цієї ночі.Починаючи з 21:10 відбуваються пуски груп дронів з Халіно, Орла, та Навлі, Ахтарська та Міллєрово.В цей час група дронів з ранішніх пусків,яка налічувала до 20 БПЛА, через захід Дніпропетровщини летіла в напрямку Полтавщини, Черкащини з подальшим курсом на Київщину.Близько 22:50 залітають основні, та найбільші групи шахедів з півдня, сходу та північного-сходу.Маршрути були звичними: Південні: Херсонщина - Миколаївщина - Кіровоградщина - Черкащина - Київщина.Дрони зі сходу: Харківщина - Полтавщина - Черкащина - Київщина.З північного-сходу:Сумщина - Чернігівщина/Полтавщина - Київщина.Дрони з першї групи БПЛА які летіли через Полтавщину,почали підлітати до столиці близько 22:50. 23:15 відбуваються повторні пуски груп БПЛА з Халіно та Міллєрово.І станом на 23:30 в повітрі перебували близько 120 дронів, спільним курсом на Київщину та столицю.23:30 з'являється загроза балістики, саме МБРСД " Орєшнік" з полігону "Капустин Яр", Астрахань.23:48 вибухи чують мешканці Львівщини.Ракета не фіксувалась, через дуже велику висоту польоту.Станом на 23:50 на Київ залітало близько 30 дронів з півдня,сходу, північного-сходу.З цього часу і до 4 ранку атака дронами тривала безперервно на столицю.01:45 в АЧМ виводять другий ракетоносій на 8 КРМБ" Калібр". Згодом о 2 годині ночі ще один ракетоносій з 8 ракетами на борту. Загальний залп складав до 22 ракет морського базування.( Перший ДЕПЧ "Варшавянка" перебував в морі ще з 14 години дня).В цей же час починаються пуски крилатих ракет з АЧМ.1:57 з'являється загроза балістики з півночі (Брянськ). До 3х ракет фіксувалося на столицю.Калібри з перших пусків залетіли на Херсонщину близько 1:55, надалі не фіксувалися.02:15 в повітрі зафіксовано до 4х бортів МІГ-31К. Повідомлення про пуск ракет Х-47М2 "Кинджал".Проте без фіксації ракет в нашому повітряному просторі. І о 2:30 літаки сіли на аеродром базування.02:20 - 2:50 ракети калібр залітали з Херсонщини групами 4-5 ракет. Всього до 5 таких груп ракет які летіли по маршруту:Херсонщина - Миколаївщина - Кіровоградщина - Черкащина/Полтавщина - Київщина - Київ.Перші КРМБ почали підлітати до столиці о 02:55 з південно-східного напрямку. Останні крилаті ракети заходили на Київ о 03:30.Паралельно з обстрілом крилатими ракетами, столицю атакували й балістичним обстрілом з півночі.Пуски балістики о 3:42 .Одночасно фіксувалося 5-6 цілей на Київ.04:00 ще один залп до 3х ракет на Київ.4:20 - атаку завершено.Пішли відбої тривог.#капітан_інформує Адмиральская бухта | Чат | Підтримати
❗️❗️❗️УВАГА❗️❗️❗️Шановні читачі каналу "Адміральська бухта".— Хочемо від всієї команди адмінів привітати вас з наступаючим Новим 2026 Роком 🎅🎄Бажаємо вам всього найкращого,нервів, терпіння, здоров'я, любові, здійснення всіх мрій. Найзаповітніша мрія у нас одна — це мир.Це бажання для всіх - однакове. Рік був важким... Щоденні атаки, руйнування,втрати... Перемоги і розчарування, щастя і сум... Він був контрастним. Але ми всі - одна нація, одна сім'я, одне ціле.— Тому в 2026 році потрібно такими залишатися.Хай все погане піде разом із минулим роком.За святковим столом давайте згадаємо усіх тих, хто віддав життя за нашу свободу, тих, хто з останніх сил стоїть як стіна в холодних окопах та бліндажах.Тих, хто цілодобово несе чергування в небі,на землі,перед моніторами.Тих, хто дає нам світло і тепло в оселю,щоб ми могли зустріти Новий Рік.Саме завдяки ним ми будемо сидіти в колі рідних, друзів і жити це життя.Бажаємо всім в новому році лише позитивних емоцій, яскравих моментів, безкінечної любові.Нехай 2026 рік - стане роком миру,надії,щастя.Зі святом вас, підписня!!!Завжди ваші - команда "Адміральської бухти"❤️Адмиральская бухта | Чат | Підтримати
Аналітика нічної атаки в ніч на 27.12.25.Починаючи з 21:00 відбуваються пуски шахедів з півдня та південного сходу (Чауда, Гвардійське та Ахтарськ).Перші групи БПЛА типу Shahed-136 та Гербера летіли по межі Дніпропетровщини та Запорізької областей,з виходом на русло річки Дніпро, і подальшим курсом в АЧМ.Близько опівночі з'являється інформація про пуски дронів зі сходу та північного-сходу( Міллєрово, Халіно, Шаталово,Цимбулево,Навля).В цей же час стало відомо про перебування бортів стратегічної авіації (4 Ту-95МС та 2 Ту-160) з далекого сходу, курсом на пускові рубежі. (З незвичного - про активність стало відомо вже після зльоту літаків).Розрахунковий час пусків ракет був 5:00-6:00 ранку. По факту самі пуски ракет повітряного базування відбувались близько 6:40 ранку.Групи БПЛА кількістю до 20 штук продовжують рух в АЧМ, в цей час, о 00:50 з'являється інформація про пуски ракет морського базування "Калібр".1:00-1:10 починають залітати нові дрони на Сумщину.1:20 фіксуються перші калібри на Херсонщині,в напрямку Миколаївщини з подальшим рухом на Київщину.1:30 загроза балістики з брянська та перші виходи в напрямку Києва. В цей же час крилаті ракети Іскандер-К залітають з Харківщини та йдуть по межі Дніпропетровської та Полтавської областей на Черкащину, і згодом на Київщину.В 1:50 в небо підіймаються до 5 бортів МІГ-31К та здійснюють пуски Кинджалів в напрямку столиці.Починаючи з 02:20 нові і найбільші групи дронів починають масовий заліт майже з усіх напрямів, формуючи так звані ланцюги дронів,вони прямували в напрямку Києва та агломерації.02:20 повторні пуски БПЛА з багатьох локацій, які почали заходити в повітряний простір близько 4:20-4:30 ранку. Перші ракети х-101 тримали курс через Сумщину - Полтавщину - Черкащину - межа Кіровоградщини - Вінничина - Київщина - Київ.Інша група ракет о 7:30 залетіла по маршруту Сумщина - Чернігівщина - Київщина, та атакували Київ/агломерацію з північного-сходу.Пуски дронів продовжувалися до самого ранку. Основний потік підлітав до столиці близько 7:30,як раз з урахуванням підльотного часу ракет х-101 з літаків стратегічної авіації.Також вранці, о 7:15 з'явилася інформація про перебування двох літаків ТУ-22МЗ в АЧМ. Відбулися пуски 2х ракет х-22 в напрямку Одещини. Але узбережжя вони не досягли, атакували цілі в Чорному морі.7:45 з'явилася загроза балістики з Криму,проте на щастя без пусків ракет.Атака дронів на столицю продовжувалася до 10:30-10:45 ранку.Отже загальна тривалість основної хвилі атаки була близько 11 годин.Щодо основних цілей: енергетична та цивільна інфраструктура столиці та агломерації.Загальна кількість ворожих цілей: 560шт.З них: 519 БПЛА різних типів ( 300шт типу Shahed-136)10 ракет Іскандер-М та Х-47М2(Кинджал)7 ракет Калібр та Іскандер-К 21 крилата ракета Х-1012 крилаті ракети Х-22Адмиральская бухта | Чат | Підтримати
⚡️Інформація щодо ситуації в районі населеного пункту СіверськВ районі Сіверська тривають важкі бої. Російські окупанти мають відчутну перевагу в живій силі та техніці і попри суттєві втрати продовжують активні наступальні дії. З метою збереження життів наших воїнів та боєздатності підрозділів українські захисники відійшли з населеного пункту. Сили оборони України під час боїв за Сіверськ виснажили противника, кожен метр міста дався ворогу дорогою ціною.Загарбники змогли просунутися за рахунок значної чисельної переваги та постійного тиску малими штурмовими групами у складних погодних умовах.Місто залишається під вогневим контролем наших військ.Окупантам, які перебувають у місті, завдається ураження, перерізається їхня логістика. Здійснюється блокування підрозділів противника з метою недопущення їхнього подальшого просування.Сили оборони продовжують виконувати бойові завдання на Слов’янському напрямку.Вживаються всі заходи для зниження наступального потенціалу частин та підрозділів ворога.