Fuente
РДУГ-спільнота 🥝 | adviceВід підписників:Я шукаю допомоги через хронічний недіагностовани...
1 800 Vistas/Alcance
2025-05-21 10:58
Mensaje №2435
#adviceВід підписників:Я шукаю допомоги через хронічний недіагностований стан.Депрессія, тривожність, сильна хронічна виснаженість і ще купа вирослого на цій почві. Зараз я в зсу і стало зовсім тяжко... даю опис проблем.Я все життя страждаю від цілої купи проблем, шо сплелися в клубок. Психологічні в вигляді тривожного розладу, депрессивного стану, психіатричні в вигляді туману в голові, когнитивних проблем, поганої памяті та уваги, та фізіологічних в вигляді постійної та дуже сильної втоми та інших. Дуже хочеться спати. Я можу спати по 15 годин на добу і мені мало. Я за 20 років випробував всяке, і режими і спорт і антидепрессанти і ліки ... все марно. Голова в мене в тумані постійно, я не можу сконцетруватись, не можу працювати та вчитись толком. Життя просто зламане. Мені не просто хочется спати, а відчуття фізичне, просто нема сил, нема тонусу, обличчя горить, тіло хоче впасти, земля тягне. І так завжди є і було з самого дитинства. Кожен день цілий день.Крім того бескінечний потік думок, нема концентрації, нема пям'яті, страшна тривога, купа злості на це все. Все моє життя це суцільне пекло. Там де всі бігають, посміхаються і живуть я можу тільки лежати і терпіти. Є підозра на РДУг, аутизм чи шось таке бо дуже підозрілі в мене відхилення від всіх навколо як в фізичному та емоційному самопочутті так і в функціонкванно, особливо когнітивному. Мої думки, реакції, сприйняття дуже сильно відрізняються від інших людей. Наприклад ідучи з людиною я не розумію що вона каже. Звук є а шо каже не розумію. Я часто не розумію логіку сказаного, погано відчуваю відносини людей, постійно "не в темі". Не можу встроїтися в коллектив, або це займає місяці і всерівно я десь скраю бо нікого не розумію. Пам'ять то взагалі, працювати я можу 5 годин на неділю, весь інший час я намагсь не впасти. Такого можна перераховувати цілий день...На фоні цього в мене з дитинства страх любих контактів з ким завгодно. Даже самі елементарні людські взаємодії треба терпіти на грані сил. Мені часто тяжко говорити бо я забуваю слова. В мене в голові вир з думок, який я не можу зупинити ніяк. Алкоголь мені не смачний, наркоту я не хочу бо не хочу забутись. Я хочу свободи своєму розуму. Хочу кристально чистого мислення, гарної пам'яті. Я хочу пахать і досягати. В мене сильний аналітичний розум, є здібності і таланти які хочеться розвити. Є амбіції, наукові, бізнесові, військові. А я овоч...За плечима 350 сессій терапії. 5 психіатрів і 6 курсів антидепресантів. Я став ппц який розумний, а легше не стало. Тому роблю висновок шо щось з оршанізмом не так принципово.Я був в кучі ендокринологів. Гормони ттг Д всякі інші без критичних відхиленнь. Тож шукаю хто зможе хоча б діагностувати шо це таке і чи є хоть якась надія на нормальне життя.Приєднатися до РДУГ-Спільноти