Fuente
РДУГ-спільнота 🥝 | question Від підписників:Привіти👋🏻Сиділа сьогодні трохи думала про сво...
938 Vistas/Alcance
2025-04-27 16:00
Mensaje №2410
#question Від підписників:Привіти👋🏻Сиділа сьогодні трохи думала про своє сприйняття часу і згадала, що там є якийсь зв'язок з РДУГ. Типу про очевидне, що важко його відчувати, слідувати за ним і робити якісь довгострокові плани і дотримуватися їх і всяке таке, то ясно. Але чи впливає це якось на спогади і вже минулі події? Чи це просто те, як в всіх мозок працює, щось по типу як те, що він не може усвідомити до кінця думку про свою смерть?Бо в мене є таке відчуття, ніби я от захочу дуже-дуже і повернусь в якийсь спогад і період життя. Ніби немає цього розуміння що це пройшло і це позаду і це все. Ніби я зможу колись прожити заново все, нескінченно багато стрибаючи в дорогі мені спогади. І на фоні цього, думка про те, що я більше ніколи не вернусь туди само, щоб прожити знов, виглядає ніби дуже тупо якось, якось чудоріжно..Воно в всіх людей так? Як взагалі в вас зберігаються спогади? Чи є відчуття і головне розуміння, що вони десь там далеко позаду на лінії часу, і ви рухаєтеся лише вперед в часі, чи вони радше зовсім поряд?Буду вдячна за відповіді 💓Приєднатися до РДУГ-Спільноти