Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Абрамченко
Añadido 14 jul. 2024

Андрій Абрамченко

@abramchenko
Número de suscriptores: 6 790
Fotos: 47,500
Videos: 6,320
Enlaces: 5,450
Descripción:
Канал міського голови Ізмаїла Андрія Абрамченка
Fuente

Андрій Абрамченко | Завершується один з найскладніших опалювальних сезонів в історії Одещи...

Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Абрамченко Андрій Абрамченко @abramchenko
787 Vistas/Alcance 2026-03-27 17:39 Mensaje №59151
Завершується один з найскладніших опалювальних сезонів в історії Одещини - цієї довгої та виснажливої зими. Ворог робив усе, щоб занурити нас у темряву, залишити без світла і тепла. Але ми вистояли завдяки неймовірній витримці та професійності наших енергетиків, які робили, здавалось би, неможливе. Завдяки злагодженій роботі комунальників, тепловиків, рятувальників та інших служб, які тримали систему і відновлювали її знову і знову після кожного удару. Лікарні та обʼєкти соціальноі інфраструктури не зупинялися навіть під час блекаутів. В області для підтримки людей працювали майже 900 пунктів незламності. А в містах і селах генератори допомагали запускати в роботу котельні, щоб люди не залишалися без тепла.Окрема щира подяка нашим людям за витримку і підтримку одне одного в ці важкі місяці. Наразі опалювальний сезон добігає кінця. У частині громад півдня подачу тепла вже припинили. Проте на більшості територій це станеться у період з 28 по 31 березня, відповідно до рішень місцевої влади. Паралельно ми вже активно готуємося до наступної зими за Планом стійкості, затвердженим рішенням РНБО. Наші пріоритети: ⁃ відновлення та посилення захисту критичної інфраструктури ⁃ розбудова розподіленої генерації ⁃ підвищення енергонезалежності обʼєктів тепло- та водопостачання ⁃ забезпечення їх безперебійної роботи. Уже зараз триває процес накопичення необхідних ресурсів та обладнання. Ми активно працюємо з міжнародними партнерами щодо технічної допомоги та діємо у чіткій координації з урядом, громадами та енергетичними підприємствами.Дякую всім, хто був і залишається частиною цієї роботи. Робимо все, щоб попри наміри ворога, на Одещині завжди було світло і тепло.