Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ставок з рибками імені кучалавок
Añadido 20 jul. 2021

ставок з рибками імені кучалавок

@aaanechuy
Número de suscriptores: 1 666
Fotos: 4,610
Videos: 227
Enlaces: 956
Descripción:
зборіще книжок https://t.me/kramnycka — мій магазін

👥 Número de suscriptores

1 666
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -20

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 0
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

ставок з рибками імені кучалавок 2023-05-21
ставок з рибками 2022-05-24

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

​​збір для поважного старожили нашого комʼюніті. орфографію та пунктуацію автора збережено. усі збіги з іменами, організаціями, персонажами та подіями не випадкові.Маю нахабство і потребу відкрити збір:МИ - новостворений снайперський загін, що є частиною бригади у складі НГУ і наразі ми посилено готуємось до перших бойових задач. Більшість з нас донедавна були зеленими парубками, які прийшли з цивільного життя щоб захищати інтереси своєї Нації, та наразі наш шлях до становлення проходить разом з тими, хто бачив вогні пекла і тепер нам наворожили змагатися з ними пліч-о-пліч, чим я дуже пишаюсь.ВИ🫵 можете допомогти нам у такій банальній, але конче необхідній штуці, як придбання екіпірування. Тут міг бути мем про голих і босих, але я і справді пишучи цей текст такий. Ми не женемося за "модними" брендами, нас цікавить зручність і мобільність нашого захисного спорядженя. Дехто може справедливо зазначити, що держава видає новобранцям все що треба - це чиста правда, але броня яка була видана, вже на етапі польових тренувань руйнує все що пов'язано з хребтами, колінами і нервовими клітинами. Ми не хочемо вмерти від того, що заїбалися, або зламалися від ваги бронепластин які, хз, робляться з бетону і сталевих прутнів, не знаю, ми були б значно щасливіші загинути виконавши максимум своєї роботи якісно і ефективно. ТОЖ моя ціль - СТО тищ, мені навіть писати такі суми важко, я малограмотний і бідний, не бачив таких грошей, тож отак, дякую всім хто дасть грошей.Дайте грошей 🥹👉https://send.monobank.ua/jar/8o9C9Hq9oU
напишу свою думку про барбіспойлери, бо без спойлерів я не пишу це дуже смішно, дуже смішно показані ці сігма мейли, дуже точно. а це значить, що не важно, америка чи рівне — ви всі страдаєте від сігма мейлів, боїтеся еогось образити. і тут, і там ми всі невдашки. дуже рілейбл, коли вони говорять про те, що жінки бояться не догодити всім. це тру. дуже боюсь. це дивний фільм. він наче сон. і… мені наче трохи шкода, що в фільмах про жінок я не відчуваю достатньо розкритого потенціалу цих жінок. ми наче завжди трохи на другому плані, навіть якщо наша історія на першому. так було і з найгіршою людиною на землі і з френсіс ха.і цей фільм… наче театральна постановка. таке міг би поставити режисер в моєму театрі. це… якось… бідно… фільм бідний в технічному плані… дуже. він кумедний. чи багато в ньому сенсу? ну, в якомусь плані… достатньо для когось. не розумію, чому барбі захотіла переїхати, бо для цього в нас не було підстав… чутки про те, що гослінг отримав би оскар за фільм — може це утка, щоб висміяти ось це, да, таке знецінення жінок. блін, ну після того, як я подивилась маленька міс щастя, мене вже не можуть тішити такі фільми. чомусь я лишилась не потішена, хоча запевняю, що не ставилась критично до самого фільму, лише переживала за його капіталістичну складову… я просто подумала… чому ми саме цей фільм сприймаємо як феміністичний. чому його ніхто не порівнює з іншими такими фільмами. я наче багато дивилась фільмів про жінок, але не можу пригадати, щоб хоча б один з них можна було назвати про фемінізм. може мені пам’ять відшибло…що ж