Fuente
Антон Янко: телеграм-канал | ЧОМУ Ж ДО ВІЙСЬКОВОГО ЗБОРУ НЕ ЛІПИТЬСЯ НАТУРАЛЬНИЙ КОЕФІЦІЄНТ?Пам’ята...
8 000 Vistas/Alcance
2025-03-27 19:37
Mensaje №530
ЧОМУ Ж ДО ВІЙСЬКОВОГО ЗБОРУ НЕ ЛІПИТЬСЯ НАТУРАЛЬНИЙ КОЕФІЦІЄНТ?Пам’ятаєте, раніше ДПС на це питання відповідала щось на кшталт «у військового збору є об’єкт оподаткування, але немає бази оподаткування, а натуральний коефіцієнт застосовується до негрошових доходів як бази оподаткування ПДФО, тому не застосовується до ВЗ».Потім у ВЗ різко з’явилась база оподаткування коли це стало потрібно ДПС (чи законодавцю) для певних цілей і тоді знову постало питання, то якщо у ВЗ все ж є база оподаткування, то чи треба ж таки застосовувати натуральний коефіцієнт до негрошових доходів?І тоді ДПС спрожогу сказало «Так, коефіцієнт треба». А потім через кілька днів передумала і взяла тайм-аут для переговорів з Мінфіном.Думали вони думали, думали вони думали і сказали «Ні, коефіцієнт для ВЗ не треба». Всі видихнули і заспокоїлись.Так а чому ж тепер не треба? У ЗІРі кат. 126.05 відповідь «не треба» зараз аргументується тим, що формула для розрахунку коефіцієнта К = 100 : (100 - Сп), де К - коефіцієнт; Сп - ставка податку передбачає саме ставку ПОДАТКУ, а військовий збір – це не податок, а збір.Виглядає як «хух, викрутились»)))Цікавий цей ПКУ!)