Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Лучик - про Луцьк
Añadido 14 jul. 2024

Андрій Лучик - про Луцьк

@a_luchyk
Número de suscriptores: 2 638
Fotos: 471
Videos: 61
Enlaces: 645
Descripción:
Неформальний канал головного редактора ІА "Конкурент" і депутата Луцької міської ради Андрія Лучика
Fuente

Андрій Лучик - про Луцьк | Мер Луцька створив «свою будівельну мафію»?🤔У Луцьку вже кілька років ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Лучик - про Луцьк Андрій Лучик - про Луцьк @a_luchyk
2 570 Vistas/Alcance 2026-03-18 11:39 Mensaje №781
🗣Мер Луцька створив «свою будівельну мафію»?🤔У Луцьку вже кілька років виникають скандали навколо будівництва. Йдеться про продаж земельних ділянок за низькими цінами, появу комерційних об’єктів у сумнівних місцях та спроби забудови там, де це викликає купу питань.Частину таких історій раніше публічно описував мій колега Валентин Хаймик.З його слів, у різних районах міста можна знайти схожі випадки – і нерідко вони пов’язані між собою одними й тими ж людьми.👉🏼Історії, до яких купа питаньЛучани могли помічати невеликі комерційні приміщення або магазинчики на проспекті Відродження, а також на вулицях Рівненській, Володимирській, Львівській та інших.На перший погляд – це звичайні об’єкти. Але, як стверджує Хаймик, якщо подивитися на документи, виявляється цікава деталь:🔺частина таких об’єктів оформлена на одних і тих самих власників або пов’язаних осіб;🔺земельні ділянки під ними часто орендували або купували люди з одного кола;🔺схожі історії повторюються у різних частинах міста.Хаймик також згадує інші резонансні історії, зокрема про продаж землі на Дубнівській, коли спершу уклали договір оренди на 10 років, тож місто могло заробити понад 22 млн грн лише на орендних платежах.‼️Натомість землю продали майже за ту ж суму, що й річна оренда – 2,1 млн грн.Або дискусії щодо забудови у промзоні. Коли мерія дала дозвіл на розробку документів, аби там з'явився ЖК, хоч закон забороняє будівництво житла у таких районах.За усім стоїть мер?Валентин Хаймик припускає, що всі ці історії могли відбуватися не без відома міської влади. Адже для цього є вагомі підстави:1️⃣усі такі обʼєкти головний архітектор «бігав» погоджувати до міського голови. 2️⃣забудовники давно говорять, що у Луцьку зараз будують у 2 випадках: або «свої» або ті, хто готовий додати «проєкт озеленення». Історія зі «Сніговою Королевою» – яскравий доказ.3️⃣враховуючи те, як міський голова лобіював продаж ділянки на Дубнівській за безцінь та надання можливості розробити ДПТ для будівництва багатоповерхівки у виробничій зоні (що є незоконно), то у мене випливає логічний висновок про явну зацікавленість у вирішенні цих питань.🟠тут ЛУЧИК там🟠