Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Лучик - про Луцьк
Añadido 14 jul. 2024

Андрій Лучик - про Луцьк

@a_luchyk
Número de suscriptores: 2 638
Fotos: 471
Videos: 61
Enlaces: 645
Descripción:
Неформальний канал головного редактора ІА "Конкурент" і депутата Луцької міської ради Андрія Лучика
Fuente

Андрій Лучик - про Луцьк | Луцька мерія почала брехати про тендер на прибирання снігу, аби відбіл...

Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Лучик - про Луцьк Андрій Лучик - про Луцьк @a_luchyk
1 450 Vistas/Alcance 2026-03-11 11:37 Mensaje №770
🗣Луцька мерія почала брехати про тендер на прибирання снігу, аби відбілити репутаціюДнями представник Громадянського руху «СВІДОМІ» Михайло Наход розповів про дивний тендер на зимове прибирання майже на 5 мільйонів гривень. У відповідь Луцька міська рада заявила, що інформація не відповідає дійсності.Про що йдетьсяНаход звернув увагу, що департамент ЖКГ провів закупівлю послуг із зимового утримання доріг на майже 5 млн грн. Процедура завершилась 2 березня, коли фактично вже почалась весна і сніг зійшов.Переможцем стало КП «Луцькспецкомунтранс».👉🏼Наход припустив два варіанти:🔺або в мерії вирішили «освоїти» гроші наприкінці зими;🔺або тендер провели заднім числом, щоб оплатити роботи, які вже виконали.Що каже меріяУ міській раді заявили, що все це неправда.🤔Кажуть, що взимку були сильні снігопади, тому місто працювало у посиленому режимі. У лютому в бюджеті передбачили додаткові гроші, після чого 25 лютого підписали договір з «Луцькспецкомунтрансом» на 4,99 млн грн.За версією мерії, ці кошти передбачені на майбутній зимовий період – до кінця 2026 року. Частину грошей підрядник витратить на закупівлю піску, солі та підготовку техніки.Що з цим всім не такЯкщо вірити мерії – це гроші на наступну зиму.Але є один нюанс.‼️За даними порталу Spending.gov.ua, вже через два дні після підписання договору між департаментом ЖКГ та «Луцькспецкомунтрансом» підписали акт виконаних робіт на майже 1,5 млн грн.Тобто:🔹мерія каже, що гроші підуть на наступний зимовий сезон;🔹але частину робіт уже «виконали» і підписали акт.🌚І тут виникає просте питання: як можна виконати роботи на 1,5 мільйона для майбутньої зими?🟠там ЛУЧИК сям🟠