Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Лучик - про Луцьк
Añadido 14 jul. 2024

Андрій Лучик - про Луцьк

@a_luchyk
Número de suscriptores: 2 638
Fotos: 471
Videos: 61
Enlaces: 645
Descripción:
Неформальний канал головного редактора ІА "Конкурент" і депутата Луцької міської ради Андрія Лучика
Fuente

Андрій Лучик - про Луцьк | Фірма, яку не раз ловили на завищених цінах, доглядатиме дороги у Луць...

Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Лучик - про Луцьк Андрій Лучик - про Луцьк @a_luchyk
9 730 Vistas/Alcance 2025-10-27 14:54 Mensaje №660
🗣Фірма, яку не раз ловили на завищених цінах, доглядатиме дороги у Луцькому районі за 114 млнНещодавно чиновники провели тендер на утримання автодоріг. Взяв у ньому участь лише один учасник – «Вельт Капітал» зі Львівщини, якого не раз ловили на завищенні цін на ремонтах, пише «Сила правди».Фірма буде відповідальною за експлуатаційне утримання 688 кілометрів доріг Луцького району – від середини жовтня 2025-го до кінця 2026 року.Очікувана вартість закупівлі становила понад 117 млн, але сторгувалися до 114 млн.Що входить у роботиЯкщо коротко, за ці кошти згадана компанія має:🔺засипати промоїни й просідання щебенем,🔺планувати узбіччя автогрейдером,🔺прибирати сміття, обрізати дерева,🔺улаштовувати вирівнювальні шари асфальту,🔺проводити холодне фрезерування.Платитимуть з обласного бюджету та коштів трьох громад – Луцької, Торчинської та Боратинської.❗️Закупівлею зацікавилась ДержаудитслужбаДержавна аудиторська служба вже моніторить ефективність закупівлі щодо утримання доріг.Вона вимагає від департаменту документи з обґрунтуванням вартості та характеристик робіт.Що це за фірмаКомпанія належить Тетяні Павленко і зареєстрована у Львові з 2016 року.За цей час вона отримала держзамовлень на понад 6,3 млрд грн, із них 2,6 млрд – на Волині.Серед найбільших замовників – КП «Луцькводоканал» та ДП «Служба місцевих автомобільних доріг».У 2023 році «Вельт Капітал» отримала 232 млн грн, або понад 40% усього бюджету обласного «СМАДу».❗️Однак фірму не раз критикували за завищення цін:🔺У Володимирі вона продавала труби для тепломереж удвічі дорожче ринку.🔺На початку 2025-го «Вельт Капітал» стала єдиним учасником тендеру на реставрацію Будинку офіцерів у Луцьку під «Музей науки» за 128 млн грн – і знову із завищеними цінами.Як ви думаєте, хто стоїть за цією фірмою і чому так думаєте? Свої здогадки лишайте у коментарях👇🏼🟠тут ЛУЧИК там🟠