Fuente
Андрій Лучик - про Луцьк | Здорожчання проїзду у луцьких тролейбусах не за горами?Так, Луцьке під...
11 400 Vistas/Alcance
2025-10-03 11:18
Mensaje №646
🗣Здорожчання проїзду у луцьких тролейбусах не за горами?Так, Луцьке підприємство електротранспорту вже подало відповідні розрахунки у мерію. Кажуть, нібито тариф уже не рентабельний і його, звісно, треба уже піднімати.Принаймні про це у новому відео Наталки Поліщук розповіла начальниця фінансового відділу розрахунків ЛПЕ Олена Алексюк. Водночас міський голова заявляє, що цьогоріч тариф не підніматимуть 🤔❓Чому хочуть підніматиЗі слів тієї ж Олени Олексюк, тариф за один квиток у тролейбусі в 8 грн вже буцімто не покриває витрат підприємства. Зокрема, вона каже, що з часу останнього підняття ціни за квиток зросла ціна електрики. ❗️Тариф просять підняти до 10 грн.‼️АЛЕПопри заяви про нерентабельність і збитки для підприємства, саме ЛПЕ чомусь не гребує роздавати позики. 👉🏼Так, у цьому році вони роздали ад 19 млн грн. Позичали як своїй профспілковій організації, так і КП «Луцькспецкомунтранс».🤔Напрошується логічне запитання: хіба ти дістаєш з кишені останні гроші й роздаєш їх, якщо вже так бідуєш?❓Коли ж впровадять нову цінуПоки у мерію тільки подали відповідні розрахунки. Далі їх мають вивчити та визначити, чи усе правильно прораховано. Вже опісля запускатимуть процедуру зміни тарифу: громадські обговорення, підготовка відповідних рішень тощо. 🟠там ЛУЧИК сям🟠