Fuente
Андрій Лучик - про Луцьк | Хотіли кафе і навіть висотку. Що буде з громадською вбиральнею біля др...
2 120 Vistas/Alcance
2025-09-26 11:44
Mensaje №644
🗣Хотіли кафе і навіть висотку. Що буде з громадською вбиральнею біля драмтеатру у Луцьку?Ще у 2021 році міська рада передала департаменту ЖКГ земельну ділянку біля Театрального майдану, де в підвалі розташована громадська вбиральня.❗️Її обіцяли відновити не один рік: були орендарі, які планували зробити там кафе, навіть звучали ідеї про 17-поверхівку. Але жоден із проєктів так і не втілили.👉🏼У 2023 році ситуація змінилася: до мерії надійшов лист від обласної ради. Виявилось, що під землею – резервуари, які є частиною системи протипожежного захисту драмтеатру. І віддавати їх у користування місту не можна.❓Що говорили на сесіїПід час обговорення цікавилися, що буде далі із вбиральнею та чи планують її відновити.Очільник департаменту містобудування Веніамін Туз казав: оскільки резервуари належать драмтеатру, вони й надалі використовуватимуться за призначенням. А підстав, щоб земельною ділянкою користувався департамент ЖКГ, немає.Щодо приміщення громадської вбиральні, то конкретики знову не прозвучало.❓Що ж ми маємоУ підсумку депутати скасували попереднє рішення про передачу землі департаменту ЖКГ.Але головне питання для лучан лишилося без відповіді: чи відкриють колись громадську вбиральню у центрі міста?P.SНа відео – реакція на моє запитання щодо «блискавичної» реакції на лист обласної ради, яка затягнулась аж на два роки.🟠там ЛУЧИК сям🟠