Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Лучик - про Луцьк
Añadido 14 jul. 2024

Андрій Лучик - про Луцьк

@a_luchyk
Número de suscriptores: 2 638
Fotos: 471
Videos: 61
Enlaces: 645
Descripción:
Неформальний канал головного редактора ІА "Конкурент" і депутата Луцької міської ради Андрія Лучика
Fuente

Андрій Лучик - про Луцьк | Комісія» чи схема заробітку на лучанах?У Луцьку вже кілька років працю...

Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Лучик - про Луцьк Андрій Лучик - про Луцьк @a_luchyk
2 110 Vistas/Alcance 2025-08-26 13:01 Mensaje №623
🗣«Комісія» чи схема заробітку на лучанах?У Луцьку вже кілька років працює система електронної оплати проїзду City Card. Вона мала б робити транспорт зручнішим і прозорішим. Але натомість ми бачимо схему, де з людей тихо збирають додаткові гроші.У чому проблемаПри оплаті банківською карткою у маршрутці додається 35 копійок, у тролейбусі – 25 копійок. Тобто замість затверджених 14 грн за маршрутку лучанин фактично платить 14,35 грн.А вже з вересня, коли тариф зросте до 18 грн, вартість із «комісією» становитиме вже 18,35 грн.Хто ж здирає цю комісію (чи не комісію)Представники луцької мерії пояснювали, що це – комісія банку. Але банки підтвердили протилежне: вся сума йде на рахунок City Card, включно з додатковими 35 копійками, пише мій колега Євгеній Мікоян.Що з цим не такУ магазині за оплату карткою платить продавець, а не покупець. City Card – приватна компанія, яка заробляє на своїй діяльності. То чому її витрати перекладають на пасажирів?Таким чином ми маємо різну ціну проїзду: проїним квитком – дешевше, банківською карткою – дорожче.Проте офіційно встановлений тариф міськвиконкомом – 14 грн, а з кінця серпня – 18 грн. Але бачимо, що City Card фактично встановив свій власний тариф.🟠там ЛУЧИК сям🟠