Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Лучик - про Луцьк
Añadido 14 jul. 2024

Андрій Лучик - про Луцьк

@a_luchyk
Número de suscriptores: 2 638
Fotos: 471
Videos: 61
Enlaces: 645
Descripción:
Неформальний канал головного редактора ІА "Конкурент" і депутата Луцької міської ради Андрія Лучика
Fuente

Андрій Лучик - про Луцьк | У Луцьку планують збільшити вартість проїзду з 14 до 18 грн, але є нюа...

Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Лучик - про Луцьк Андрій Лучик - про Луцьк @a_luchyk
1 440 Vistas/Alcance 2025-08-16 11:41 Mensaje №610
🗣У Луцьку планують збільшити вартість проїзду з 14 до 18 грн, але є нюансиРоблять це тому, що, мовляв, перевізники скаржаться – нібито їм зараз навіть не вистачає коштів, щоб вийти в «нуль». 👉🏼Підприємці кажуть: здорожчала вартість запчастин, зросла оплата праці. Оскільки більшість водіїв – чоловіки, їх можуть мобілізувати, тому перевізники й піднімають оплату, аби люди лишались працювати. ❗️Але тут треба зауважити дві речі:1️⃣Комісія, яку перевізник сплачує компанії CityCard.Департамент економічної політики мерії, перевізники, відділ транспорту – усі кажуть, що комісія становить 10%. Проте, згідно з офіційними документами, цей відсоток менший і підприємці мають платити 8%. Питання, у чиї кишені кладуть різницю у два відсотки? Тобто ці кошти десь випаровуються, а перевізники тим часом мають підіймати тариф.🤔Гадаю, це прекрасна тема, якою мають зайнятися правоохоронці.2️⃣Перевезення пільгових категорій пасажирів.Умовно за кожного пільговика, який їду у маршрутці, сплачує пасажир, що їде поруч. Держава затверджує перелік пільговиків, орган місцевого самоврядування проводить конкурси з перевезення. Але ні перша, ні другий за пільговиків не платять. Платить за це той пасажир, який купив квиток. Що кажуть перевізникиНа круглому столі вони порушували ці питання. Мовляв, тариф зараз 14 грн, з яких:🔺10% – комісія CityCard;🔺витрати на пільгове перевезення.Фактично з цих 14 грн підприємці мають лише 10 грн. І тому коштів не вистачає. ‼️На мою думку, пільги мають бути монетизованіНаприклад, якщо ти маєш пільгу на щось, тоді держава чи місцевий орган самоврядування, має дати тобі певну суму і ти сам нею розпоряджаєшся. Людина сама має вирішувати, чи витратити ці кошти на проїзд, чи комуналку, чи на шоколадку онукові або онучці. Зауважу, що рішення про підняття тарифу на перевезення ще має затвердити міськвиконком.🟠там ЛУЧИК сям🟠