Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Лучик - про Луцьк
Añadido 14 jul. 2024

Андрій Лучик - про Луцьк

@a_luchyk
Número de suscriptores: 2 638
Fotos: 471
Videos: 61
Enlaces: 645
Descripción:
Неформальний канал головного редактора ІА "Конкурент" і депутата Луцької міської ради Андрія Лучика
Fuente

Андрій Лучик - про Луцьк | У Луцьку планують піднімати вартість проїзду у маршрутці з 14 до 18 гр...

Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Лучик - про Луцьк Андрій Лучик - про Луцьк @a_luchyk
2 130 Vistas/Alcance 2025-07-18 15:18 Mensaje №584
🗣У Луцьку планують піднімати вартість проїзду у маршрутці з 14 до 18 грнЗокрема, стартувало обговорення проєкту рішення виконавчого комітету міської ради «Про вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах у звичайному режимі руху», пише Суспільне.Чому ціну хочуть піднятиДиректор департаменту економічної політики Борис Смаль каже: тариф мають переглянути через звернення частини перевізників обласного центру.Тільки-от у рішенні виконкому було зазначено, що звертався лиш один перевізник – ТОВ «Транссіті».Коли ціна зростеЗараз щодо цього проєкту рішення приймаються зауваження та пропозиції від людей та організацій. 👉🏼Після прийняття усіх пропозицій та зауважень до проєкту рішення про вартість проїзду можуть внести правки. Згодом нову вартість квитка мають погодити члени виконкому.Скільки на це потрібно часу поки інформації немає.❗️CityCardНагадаю, мій колега Валентин Хаймик нещодавно писав, як ця компанія «мутить» на перевезеннях в Луцьку. Ще під час лютневої сесії він цікавився, яку комісію бере фірма з кожної оплати. Всі казали, що 10%. Проте офіційно комісія менша і становить 8% з пасажира. 🤔Тобто з одного квитка на автобусі CityCard бере 1,40 грн, а повинні брати 1,12 грн. 28 копійок на одному пасажирові з нічого – це непоганий бізнес, враховуючи, що згідно з даними щодо перевезень, це мінімум 500-600 тис. грн в місяць.Для мене це впринципі виглядає як знущання. Знаєте, як в анекдоті, коли один чоловік питає в іншого:– Чому так дорого продаєш? Це ж стільки не коштує!– Просто дуже гроші треба. 🟠там ЛУЧИК сям🟠