Fuente
Андрій Лучик - про Луцьк | Що не так з приміщенням котельні на Винниченка, яке хотіли пустити з м...
15 400 Vistas/Alcance
2025-06-11 13:35
Mensaje №546
🗣Що не так з приміщенням котельні на Винниченка, яке хотіли пустити з молотка?На травневій сесії міськради хотіли виставити на аукціон приміщення колишньої котельні. Понад 240 квадратів хотіли віддати під приватизацію без умов. Тоді це питання порушував депутат Максим Воскресенський. Сьогодні, 11 червня, у цьому приміщенні відбулося виїзне засідання комісії з питань комунального майна, і я мав змогу оглянути будівлю.❓Перспективне приміщення продали б за копійкиСтан будівлі, справді, не найкращий – грибок на стінах, пошарпані вікна і таке інше. 👉🏼Але, окрім цього, ще є ряд питань:1️⃣ земельна ділянка сформована таким чином, що немає доїзду. З одного боку – ділянка Укртелекому, з іншого – ВНУ. Потрібно робити сервітут для доступу до цього приміщення.2️⃣ у приміщенні є діючі комунікації Луцьктепла і Луцькводоканалу. Їх треба виносити звідти. Бо коли його продадуть, комунальники банально не матимуть доступу до своїх же комунікацій.❗️Тому якщо продавати будівлю зараз, то за неї можна виручити копійки через причини озвучені вище + мати геморой з доступом до комунікацій наших КП.❓Що робити, щоб продати дорожчеЯкщо ремонт там і справді обійдеться в копієчку і цього точно ніхто робити не буде, то банально можна:🔺розв'язати проблему з доїздом до ділянки;🔺перенести комунікації наших комунальних підприємств;Для цього комісія комунального майна рекомендувала б Луцьктеплу і Луцькводоканалу вивчити питання комунікацій, чи можливо їх перенести й скільки це коштуватиме.Після цього комісія вже може ухвалювати рішення, чи підтримувати проєкт рішення щодо продажу цього майна.🟠там ЛУЧИК сям🟠