Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Лучик - про Луцьк
Añadido 14 jul. 2024

Андрій Лучик - про Луцьк

@a_luchyk
Número de suscriptores: 2 638
Fotos: 471
Videos: 61
Enlaces: 645
Descripción:
Неформальний канал головного редактора ІА "Конкурент" і депутата Луцької міської ради Андрія Лучика
Fuente

Андрій Лучик - про Луцьк | Луцька мерія замість дати вільну землю воїнам, віддала її бізнесменамП...

Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Лучик - про Луцьк Андрій Лучик - про Луцьк @a_luchyk
1 900 Vistas/Alcance 2025-05-29 18:29 Mensaje №537
🗣Луцька мерія замість дати вільну землю воїнам, віддала її бізнесменамПід час травневого засідання сесії міськради розглядали питання про зміну сторони орендаря ділянки на 8,5 га у Дачному.👉🏼З 2016-го землю там орендує ТОВ «Грін ріелті», оскільки має на це першочергове право, адже володіє там майном. Проте усе майно – недобуди. Займає воно теж не усю площу, а тільки 1 га з 8 га. Решта території пустує.Зараз там нібито новий власник, бо мерія погодила зміну орендаря з «Грін ріелті» на ТОВ «Біла акація».Мій колега Валентин Хаймик пропонував цю ділянку поділити. Землю під майном лишити орендарю, а ту, на якій нічого немає, повернути громаді й далі передати військовим чи збудувати там для них житло. Проте цю ініціативу не підтримали й просто змінили орендаря, але ділянку не ділили. Чи можна було поділити ділянкуМожна. Так, на цьому ж засіданні, напевно, вдесяте відмовили громадянину Паламарчуку в оренді 17 соток землі на Підгаєцькій. Мерія аргументує це тим, що його майно займає не усю територію і, так би мовити, просить його віддати частину ділянки, де його власності нема, а це близько 6 соток.🤡Тобто за 6 соток вони битися готові, а за 6 гектарів ні?Чому ж землю у Дачному посоромились чіпатиЯкщо покопирсатися у реєстрах, то можна побачити, що кінцеві бенефіціарні власники і першої, і другої компанії одні й ті ж. ТОВ «Грін ріелті» фірма для Луцька не чужа. Саме ця ТОВка володіла стадіоном «Авангард», який згодом передала у власність міста.Для чого взагалі було змінювати орендаря, якщо власники все одно ті саміМайно «Грін ріелті» продало «Білій акації» ще у червні 2024-го, а згодом розпочало процедуру банкрутства. Набралося у держави боргів (десь 30 з гаком млн), та не повернуло їх.Припускаю, що таким чином фірма просто хотіла зберегти власне майно, тому перед процедурою банкрутства «розпродало» його іншим фірмам.🌚Адже борги у тебе списати не зможуть, якщо ти нічим не володієш, правда ж?Підтвердити це може й той факт, що кінцеві бенефіціарні власники у «Грін ріелті» та «Білої акації» одні й ті ж самі.P.S на фото синім показана вільна частина ділянки, а червоним та, де у компаній є майно.🟠там ЛУЧИК сям🟠