Fuente
Андрій Лучик - про Луцьк | Директорку ДКП «Луцьктепло» Івану Скорупському виплатили премію за кві...
11 600 Vistas/Alcance
2025-05-22 11:10
Mensaje №533
🗣Директорку ДКП «Луцьктепло» Івану Скорупському виплатили премію за квітень, коли лучани мерзли у будинкахДо того ж, премія була такою ж високою, як і в попередні місяці.Ще на початку квітня наші джерела у департаменті фінансів луцької мерії казали, що Скорупського хочуть преміювати за квітень, коли у домівках лучан замість тепла – пара з рота йшла.❗️У відповіді на моє депутатське звернення на підприємстві повідомили: премія директора не зменшилась ні на копійку і сягала 36 тис. грн. Саме такою вона була й у січні, і у лютому, і в березні. Нагадаю, що опалювальний сезон в Луцьку припинили ще 27 березня. А 6 квітня у Луцьку різко похолодало – випав сніг, а термометри знову показали мінусову температуру.🤡Але вмикати опалення мерія не стала, бо вочевидь хотіла таким чином зекономити на опаленні.Проте всі ми знаємо, що коли лучани мерзли і гроші економились, кишені приватних власників котельні на Карбишева добре нагрілись бюджетними мільйонами. ❗️Наголошу, що премії – це нормально і в цьому немає нічого поганого. АЛЕЯкщо підприємство спрацювала погано, а керівнику виплатили премію, це означає, що луцьку владу все влаштовує і вона задоволена.🟠там ЛУЧИК сям🟠