Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Лучик - про Луцьк
Añadido 14 jul. 2024

Андрій Лучик - про Луцьк

@a_luchyk
Número de suscriptores: 2 638
Fotos: 471
Videos: 61
Enlaces: 645
Descripción:
Неформальний канал головного редактора ІА "Конкурент" і депутата Луцької міської ради Андрія Лучика
Fuente

Андрій Лучик - про Луцьк | Луцькій мерії краще економити на клумбах, мутних тендерах і схемах, ні...

Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Лучик - про Луцьк Андрій Лучик - про Луцьк @a_luchyk
11 400 Vistas/Alcance 2025-04-05 08:11 Mensaje №496
🗣Луцькій мерії краще економити на клумбах, мутних тендерах і схемах, ніж на здоров'ї дітейНа вихідних 5-6 квітня і весь наступний тиждень в Луцьку очікується серйозне похолодання. Люди заговорили за опалення в ці дні. Очевидно, що це рішення має тих, хто «за» і тих, хто «проти», але все одно є кілька АЛЕ.Наш мерчик 4 квітня опублікував допис. Каже, що усі лікарні будуть опалюватися. Частково тепло дадуть у школи та садочки. Когось переведуть на дистанційне навчання. Проте будинки лучан теплом обділили. Вмикати його не будуть, але якщо ОСББ проведе збори і вирішить, що треба, то включать. Нібито провели серед голів ОСББ опитування (яке, до речі, ніхто в очі не бачив), і вони кажуть, що давати тепло недоцільно. Та й узагалі таким чином буцімто можна зекономити багато коштів. ❗️Що з цим не так пояснив мій колега, юрист Валентин ХаймикВін пише: вмикати опалення лише за рішенням зборів – це абсурд. Закон чітко встановлює, що про загальні збори ОСББ потрібно повідомляти за 10 календарних днів. Тобто, поки їх проведуть, буде вже травень.Про економію. Як мінімум можна зекономити на клумбах, мутних тендерах та інших сумнівних речах, а не на здоров’ї дітей, які змушені жити при температурі менше 18°C. Адже з вірусами, які зараз «ходять» батькам потім буде геть не солодко.🟠тут ЛУЧИК там🟠