Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Жмеринський Пегас
Añadido 27 ago. 2021

Жмеринський Пегас

@ZhmerPegas
Número de suscriptores: 2 701
Fotos: 4,690
Videos: 1,540
Enlaces: 1,870
Descripción:
ПЕРШИЙ КАНАЛ ІНФОРМУВАННЯ!!! Інформація про стан громади!
Fuente

Жмеринський Пегас | Сьогодні Рада залишить декларації чиновників закритими. Саме декларува...

Logotipo de la comunidad de telegram - Жмеринський Пегас Жмеринський Пегас @ZhmerPegas
602 Vistas/Alcance 2023-09-08 12:37 Mensaje №7974
Сьогодні Рада залишить декларації чиновників закритими. Саме декларування депутати не зможуть не відновити, але сенсу в ньому не буде ЖОДНОГО. Основним елементом системи декларування є публічність інформації про статки чиновників. Чиновники декларували свої статки і до електронного реєстру. І що, ви про ці статки хоч щось знали? Чи журналісти могли їх розслідувати? Отож бо й воно.Памʼятаєте шок після відкриття перших електронних декларацій? На обкладинців НВ було велике слово ЖЛОБИ на купі золота. Так от сьогоднішні – гірші. Бо минулі відкрили свої статки, а ці – ховають. При цьому наголошу – ховають статки набуті під час війни! Поки кожна українська родина воювала, виживала з дітьми у еміграції, але донатила останнє на ЗСУ – політична еліта наживалася на війні. І на ці гроші політики скуповувала елітну нерухомість, як, наприклад, депутат від “Слуги народу” Халімон і його маєток на печерських пагорбах. Або інші колеги Халімона по президентській фракції, які під час війни скуповували елітні авто. Тепер же ці покидьки в Раді плюють нам в лице і продовжують все це ховати від суспільства.Депутати прямо говорять нам: закрийте пащеки і мовчки воюйте, не ваше хлопське діло знати про наші статки. Шановні депутати, ви гірше жлобів – ви кляті мародери.