Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Сергій Зеленський
Añadido 14 jul. 2024

Сергій Зеленський

@Zelenskiy_Sergiy
Número de suscriptores: 3 146
Fotos: 9,670
Videos: 443
Enlaces: 51
Descripción:
Офіційний телеграм-канал голови Лозівської міської територіальної громади Сергія Зеленського. Фейсбук-сторінка Сергія Зеленського – https://www.facebook.com/SergiySelenskyy

👥 Número de suscriptores

3 146
Promedio/Día:: +43
Promedio/Tiempo:: +52
Promedio/Mes:: +101

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 360
Promedio/Día:: 948
Promedio/Tiempo:: 699
ERR: 43.23%

📊 Mensajes por Día

1.8
Último día: 2
Promedio semanal: 1.6
Promedio por día: 1.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 972 25-09-06 18:34
Справжня сила громади у єдності та взаємній підтримці. Ми побачили, наскільки вона потужна під час розгортання у Лозовій транзитного пункту для вимушених переселенців з Донеччини.Завдяки небайдужості благодійників уже в перші дні понад 600 людей мали гаряче харчування, відчули тепло й турботу. Це стало можливим завдяки щирим серцям і готовності допомагати.Від імені Лозівської громади висловлюю глибоку вдячність:✅️ЗВЄРЄВУ Віктору Олександровичу, президенту Харківської торгово-промислової палати;✅️ВОРОНКІНУ Андрію Вікторовичу, депутату Лозівської районної ради;✅️РЕЗНИКУ Олександру Івановичу, голові Біляївської громади;✅️МАКАРЕНКУ Михайлу Миколайовичу, начальнику виробничого підрозділу вокзалу станції Харків-Пасажирський;✅️КОРОЛЬОВІЙ Тетяні Борисівні, директору ТОВ «ТП «КТБ»;Підприємцям:✅️МУРАШЦІ Світлані Юріївні;✅️КЛІМБОВСЬКОМУ Віталію Ігоровичу;✅️ІВАНЧЕНКУ Юрію Петровичу;✅️ШИЯНУ Артему;✅️МІРОШНИЧЕНКУ Сергію Миколайовичу;✅️БУТ-ГУСАЇМУ Василю;✅️БОГДАНЮКУ Андрію Васильовичу;✅️ПЕТРАШВІЛІ Дмитру Миколайовичу;✅️ЗЕЛЕНСЬКОМУ Володимиру Володимировичу;✅️ЦОПІНУ Євгену Миколайовичу.Цінуємо і пам'ятаємо вашу допомогу. Взаємодіємо заради людей!Все буде Україна!
👁 8,000 25-09-03 13:06
Наш «Лозоваводосервіс» зробив велику роботу! В умовах війни, браку працівників і коштів бригади підприємства змогли замінити цьогоріч понад 8000 метрів мереж. Люди працювали вночі, в спеку, під дощем, на глибині. Опановували нові технології, бралися за завдання будь-якої складності. Виконали і перевиконали все заплановане. Окрема подяка за турботу про людей та підприємства. Ретельне планування та узгодженість дій допомогли запобігти тривалим відключенням. Лозівчани, напевно, пам’ятають, як це було ще кілька років тому. Зараз роботи не стало менше, навпаки – побільшало, адже водогони не молодшають та потерпають від наслідків ворожих обстрілів. Запобігати масштабним аваріям допомагають вчасні планові ремонти. Безмежно вдячні нашим партнерам та депутатам міської ради за підтримку технікою і матеріалами. Сучасні бульдозери, екскаватори, спецзасоби дозволяють братися за складніші роботи, вкладатися у коротші терміни, заощаджувати на оренді спецтехніки і послугах підрядників. Особлива подяка UNICEF Украïна, зокрема за майже 20 000 метрів труб та начальнику ХОВА Олегу Синєгубову – за сприяння. Працюємо з людьми та для людей!Все буде Україна!
👁 1,180 25-09-02 18:16
Завирувало освітянське життя: серпневий форум надихнув педагогів на нові звершення!З креативними ідеями та невичерпною енергією вчителі Лозівської громади розпочали навчальний рік. Потужним стартом для цього став серпневий форум «Освіта в часи криз і невизначеності», який об’єднав освітянську спільноту та став символом єдності й підтримки.Мали гарну нагоду відзначити ювілейні заклади та педагогів, які довели свою відданість у виконанні особливих завдань під час повномасштабної війни – допомозі вимушеним переселенцям, захисникам та захисницям.Керівники закладів зібралися на відверту розмову про майбутнє освіти. Звучали сміливі ідеї, щирі думки й навіть голоси учнів – адже освіта твориться спільно.Активності підтримали тренери від «LUMOS Україна», фіналісти премії «Lozova Education Prime» та воїни бригади НГУ «Хартія». Натхнення, відвага і стійкість – невіддільні супутники сучасної української освіти.Навіть у найважчі часи наші педагоги залишаються єдиними, сильними й готовими творити майбутнє для дітей. Дякуємо та бажаємо стійкості!Все буде Україна!
👁 4,870 25-09-01 05:01
Дорогі учні, вчителі, батьки та вся Лозівська громадо, вітаю із початком нового навчального року!Цей день завжди особливий. Він дарує нам хвилювання, радість і віру в майбутнє. Здобуті знання – це скарб, що протягом всього життя зберігатиме свою цінність та визначатиме подальшу долю. Цьогоріч ми знову розпочинаємо навчання дистанційно. Це вимушений крок, адже найважливіше, що маємо – життя і безпека наших дітей та освітян. Водночас наполегливо працюємо над створенням укриттів, аби за першої можливості повернутися до рідних класів і живого спілкування. Вдячні за сприяння обласному керівництву. Особливі вітання сьогодні нашим ювілярам – Лозівським ліцеям №3, №11 та Краснопавлівському ліцею, а також Катеринівському та Орільському дитячим садочкам! Слова найбільшої підтримки – ліцею №8. Ми робимо все, аби відродити його та знову наповнити дитячим сміхом і допитливими очима учнів.Попереду на нас чекає ще один непростий рік. Але я вірю: разом – із нашими мудрими й відданими вчителями, люблячими батьками та наполегливими учнями – ми зможемо подолати всі труднощі.Низький уклін нашим захисникам і захисницям! Саме завдяки їхній мужності ми маємо можливість навчатися, працювати й жити на рідній землі.Бажаю усім міцного здоров’я, терпіння, натхнення й нових перемог у навчанні та житті. Нехай цей рік стане ще одним кроком до мрій і здійснення найсвітліших надій.Лозова – це Україна!Слава Україні!
👁 588 25-08-31 11:18
У сьому річницю створення Лозівської громади хочу більше уваги приділити нашим старостинським округам. Найперше – людям, які своєю відданою та сумлінною працею роблять наші села та селища мальовничими та комфортними для життя, зберігають те, що є і створюють нове.Ви передаєте традиції, підтримуєте порядок, допомагаєте сусідам і дбаєте про вимушених переселенців, які змушені рятуватися від знущань російських окупантів.Лозова, села і селища – всі ми різні за масштабами й ритмом життя, але кожен цінний і потрібний для розвитку і самобутності рідної громади. Саме ця єдність та злагодженість допомагають вистояти у найважчі часи. В умовах війни ми розуміємо, що лише пліч-о-пліч можемо долати труднощі, допомагати нашим захисникам та підтримувати одне одного.Дякую нашим оборонцям, мешканцям громади – за незламність, небайдужість і силу духу. Завдяки вам Лозівська громада живе, розвивається та вірить у вільне майбутнє.З Днем народження, рідна Лозівська громадо! Разом ми – сила!Все буде Україна!
👁 1,020 25-08-18 11:38
Лозівська громада готується приймати чергову хвилю вимушених переселенців.За дорученням начальника ХОВА Олега Синєгубова, у Лозовій оперативно розгорнули логістичний центр для прийому людей з Донеччини та подальшого їх перенаправлення у більш безпечні регіони. У зв’язку з цим, 18 серпня в громаді провели невідкладну нараду усіх залучених служб та міжнародних місій для подальшої координації дій. Засідання відбулось під головуванням директора Департаменту цивільного захисту ХОВА Івана Сокола. Наразі йдеться про розгортання понад 300 місць для короткочасного перебування ВПО. Лозову завчасно передбачали резервним транзитним центром на випадок збільшення кількості мешканців Донеччини, яких потрібно евакуювати. Це не вперше, коли Лозівська громада прийматиме значну хвилю вимушених переселенців. Від початку повномасштабної війни громада стала транзитним та гуманітарним центром для десятків тисяч ВПО. Наразі зареєстровані понад 13 тисяч вимушених переселенців. Прошу усіх сприяти та допомагати людям, яких російські окупанти змусили залишити рідний дім. Лише разом вистоїмо!Все буде Україна!
👁 7,570 25-08-16 10:41
Наймасштабніші меморіали не повернуть дітей та чоловіків. Але все одно пам’ять має бути гідною. Повністю погоджуюся з рідними полеглих захисників та захисниць України.Маємо складне питання, з якого разом повинні знайти прийнятне для всіх рішення. Йдеться про сектор військових поховань. В понеділок, 18 серпня, розпочнуться основні будівельно-монтажні роботи. Завезли матеріали, заїжджає техніка. Перед цим отримали письмові згоди рідних на встановлення типових пам'ятників, які передбачені у затвердженому проєкті. Шлях до нього був довгим, зваженим та особливо відповідальним: десятки нарад і зустрічей з рідними. Узгоджували кожен крок. Однак зараз мені повідомили, що кілька родин наполягають на тому, щоб облаштовувати місця поховань самостійно і вже розпочали роботи. На жаль, вимушений був вранці виїхати в іншу область, тому не зміг особисто зустрітися з людьми. Розумію, що для пам'яті найріднішої людини хочеться найкращого, однак тут сектор військових поховань – зі своїми нормами. Є чіткі вимоги вже узгодженого та затвердженого проєкту.З особливою шаною та вдячністю ставлюся до рідних кожного захисника та захисниці, але як голова, відповідаю за всю громаду, тому маю враховувати думки всіх. Вічна Слава Героям!Сил і терпіння їхнім рідним!
👁 762 25-08-10 07:54
Вітаю і від щирого серця дякую всім будівельникам, які невтомно працюють над відновленням та розвитком Лозівської громади. Ваша професійна робота з оновлення інфраструктури мотивує та захоплює.Реконструкція лікарень дає надію тисячам людей, які потребують якісної та комфортної медичної допомоги.Дякую за створення та облаштування укриттів для навчальних закладів. Ви повертаєте дітям право на безпечну освіту. Особлива подяка за створення просторів розвитку для молоді, центрів підтримки ветеранів і вимушених переселенців. Тут діти можуть знову бути дітьми, а дорослі – знайти сили йти далі.Попереду нас чекає величезна робота з відбудови. Ми обов'язково відновимо наш вокзал, який знову стане візитівкою Лозової, місцем зустрічей і прощань. Палац культури знову наповниться музикою, виставами та святами. Ліцеї 8 та 12 відкриють свої двері для нових поколінь учнів, які творитимуть історію рідної Лозівщини та України. Все, що нещадно руйнують російські окупанти, ми відбудуємо з новою силою.Ви – справжні герої мирного часу, будівельники нашого майбутнього. Дякую вам за відданість, професіоналізм, за те, що гідно долаєте виклики.Разом все переборемо!Все буде Україна!
👁 646 25-08-06 18:47
Сьогодні говорив із Президентом Трампом. Найголовніше – про закінчення війни. Він дуже добре поінформований: він знає про російські удари, знає про ситуацію на фронті, про те, що росіяни зараз намагаються зробити удари більш інтенсивними. Ми в Україні повністю підтримуємо американську пропозицію негайного припинення вогню. Ми вже багато різних форматів пробували, як можна припинити вогонь, як можна припинити вбивства. Ми говорили та пропонували Росії тишу в небі – відсутність таких ударів ракет і дронів і загалом по цивільній інфраструктурі, і конкретно відсутність ударів по енергетиці. Все це порушувалось росіянами. Причому дуже цинічно. Навіть коли вони не били «шахедами», вони били просто по енергетичному обладнанню, по трансформаторах. І жодного дня вони не припиняли терор проти цивільних, жодного дня вони не давали реальної повної тиші на фронті. І першопричиною війни є лише бажання росіян контролювати життя сусідів, підкорювати сусідів, вбивати сусідів. Якби не це, війни би не було. Дуже важливо, що в Москві почали зважати на тиск світу – на тиск Сполучених Штатів Америки, на загрозу більш жорстких санкцій за війну. І дійсно один із ключових санкційних треків – проти російської нафти. Щоб Росія пішла на мир, у неї мають закінчитись гроші на війну. Працюємо заради цього, і я вдячний усім у світі, хто підтримує.
👁 3,150 25-08-04 15:19
Взаємодіємо задля стійкості та процвітання наших громад!Розпочали співпрацю з Камінь-Каширською громадою з Волині в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».Попри відстань у сотні кілометрів, нас об’єднує головне — бажання допомагати, триматися разом і вистояти. У час війни підтримка від тих, хто живе далі від бойових дій, для прифронтових громад — неоціненна. Разом із міським головою Камінь-Каширська Віктором Пасем підписали меморандум про співпрацю. Домовилися про перші кроки — гуманітарну допомогу длявимушених переселенців та можливі поїздки для дітей із Лозівщини до більш безпечного регіону. Спільно з партнерами вшанували пам’ять полеглих захисників та захисниць, поклали квіти до Дошки пам’яті та на Алеї Слави. Показали зруйнований Палац культури. Запланували оглянути ще низку соціальних, освітніх, комунальних об’єктів.Я щиро вдячний Віктору Пасю та його команді за відкритість, щирість і небайдужість. Ціную сприяння Міністерства розвитку громад та територій України, а також начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова.Ми всі різні — але всі свої.Разом — сильніші. Все буде Україна!