Fuente
Головні новини Запоріжжя - 061.ua | У Запоріжжі лікарі заволоділи 2,3 млн гривень на схемі з надання фікти...
1 210 Vistas/Alcance
2026-06-23 12:02
Mensaje №41102
У Запоріжжі лікарі заволоділи 2,3 млн гривень на схемі з надання фіктивних медичних послугПоліція підозрює 16 медичних працівників із Запоріжжя у підробленні документів для отримання виплат від Національної служби здоров’я УкраїниГрупа медиків, яку очолював колишній в.о. директора міської лікарні, впродовж 2024 року вносила недостовірні дані про надані медичні послуги. Схема дозволяла отримувати додаткове фінансування від НСЗУ в рамках Програми медичних гарантій, повідомили в обласній Нацполіції 23 червня.“Посадовець залучив двох завідувачів відділень, заступника медичного директора та лікарів закладу, які мали доступ до електронної системи охорони здоров’я. Фігуранти вносили до інформаційної системи завідомо неправдиві відомості про проведення пацієнтам медичних процедур, які фактично не надавалися”, – зазначили у поліції.
За даними поліції, з січня по вересень 2024 року до електронної системи було внесено понад 1350 фіктивних записів. Збитки державному бюджету оцінюють у понад 2,3 млн гривень