Fuente
Новини Запоріжжя / Запорожье | Окупанти посилили паспортизацію на ТОТ - надіються ідентифікувати учас...
40 Vistas/Alcance
2023-08-08 17:05
Mensaje №3525
Окупанти посилили паспортизацію на ТОТ - надіються ідентифікувати учасників спротиву В студії телеканалу Інтер пояснив, чому прожити без російського паспорту в окупації наразі вже майже не можливо. 🔺При фільтрації на блокпостах вимагають роспаспорт. А за його відсутності людей допитують і погрожують 🔺Будь-які комунальні питання вирішуються тільки при укладенні договору, для якого потрібен аусвайс 🔺Влаштувати дитину в школу чи отримати ліки для тяжко хворих можна тільки при наявності роспаспорту. 🔺Паспорт потрібен і для того, щоб жити на ТОТ, і навіть для того, щоб виїхати. ‼Насильницька паспортизація – це спосіб окупантів долучити мешканців ТОТ до свої злочинів, легалізувати свою присутність на зайнятих територіях, а ще ідентифікувати «своїх». Бо рашисти вважають всіх, хто відмовляється від паспорту – ймовірними учасниками спротиву. Тож розуміємо: мешканці ТОТ змушені брати російський паспорт для виживання. Наша задача зараз розробити зрозумілий алгоритм, що робити з цим папірцем після деокупації