Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Закревський Channel
Añadido 14 jul. 2024

Андрій Закревський Channel

@ZakrevskiiAndrii
Número de suscriptores: 2 004
Fotos: 472
Videos: 61
Enlaces: 1,070
Descripción:
Про сучасну енергетику та екологію, а також Для всіх, хто цікавиться, що у Закревського в голові
Fuente

Андрій Закревський Channel | Валентин Федик:Сьогодні склалися ідеальні умови для невеликого заміру....

Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Закревський Channel Андрій Закревський Channel @ZakrevskiiAndrii
1 800 Vistas/Alcance 2025-01-06 21:11 Mensaje №995
Валентин Федик:Сьогодні склалися ідеальні умови для невеликого заміру. Сонце чисте, хоч і низько над горизонтом, але температури -6. На схід від панелей в мене озеро, яке замерзло за ніч, утворивши дзеркало з льоду, непокрите снігом. Я хотів заміряти наскільки відзеркалення може покращувати генерацію панелей. Бачив як один любитель на ютюбі віддзеркалював фольгою, в нього виходило збільшення біля 10 відсотків. Так от сьогодні панелі показали приріст біля 35%. Це видно в момент коли сонце зайшло за берег, і перестало відзеркалюватися від поверхні озера. Падіння з 230 до 170 W. Зрозуміло що треба враховувати кут відзеркалення, кут панелей і тп, але сам факт цікавий.До речі часто питають як та які ставити панелі для PowerStream. Я прийшов до такого бачення ідеального сетапу:Треба брати 4 панелі, кожна від 500W до 700W, чуть більше 40V робочої напруги (так щоб напруга неробоча була не більше 45-47В), і відповідно струм 15-20А. 2 панелі ставити на схід, 2 на захід перпендикулярно горизонту (балкон чи стіна), на кожний вихід Powerstream підключати пару панелей схід-захід зʼєднаних паралельно. Якщо є можливість нахилити панель на до 20-30 градусів вверх, та 10-20 градусів на південь (зимою можна до 40 повертати).Це не дасть максимум з панелей, але дасть максимум з PowerStream. Ви будете збирати до 7кВтг в день при ідеальних умовах.Логіку чому не варто панелі на південь ставити (і про 50 градусів вверх), тут не буду розкривати, про хибність такої логіки початківців багато є відео.