Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Зачитана✨
Añadido 06 dic. 2025

Зачитана✨

@Zachytana
Número de suscriptores: 3 708
Fotos: 4,680
Videos: 181
Enlaces: 896
Descripción:
Реальні думки про книги без фільтрів📚✨ Чесні емоції, відео й голосові огляди та жодного нудного аналізу З питань співпраці писати - @Little_Fluttershy

👥 Número de suscriptores

3 708
Promedio/Día:: +3
Promedio/Tiempo:: +225
Promedio/Mes:: +333

👁️ Vistas promedio por mensaje

439
Promedio/Día:: 371
Promedio/Tiempo:: 451
ERR: 11.84%

📊 Mensajes por Día

2.3
Último día: 10
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 2.3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 404 26-03-02 11:58
Другий том "Ця порцелянова лялечка закохалася" виявився ще крутішим за перший (хоча здавалося, куди вже краще?!). Якщо ви шукали історію про щирість, косплей та неймовірну естетику - ви прибули за адресоюПро що цей том?Головний герой, Вакана Ґоджьо, який мріє стати майстром ляльок Хіна, продовжує шити косплей-костюм для ексцентричної красуні Марін Кітаґави.Але є нюанс... впоратися треба лише за два тижні! Вакана готовий на все, аби побачити щасливу посмішку Марін. Косплейна діяльність набирає обертів, а історія стає ще захопливішою!Чому це варто прочитати:💖 Еволюція почуттів: У цьому томі Марін остаточно "попливла"! Спостерігати за тим, як ця яскрава дівчина закохується в сором’язливого майстра - суцільне задоволення📸 Аніме-івенти: Ми поринаємо у світ справжніх фестивалів, які проходять по всій країні. Це передано максимально атмосферно!🩹 Користь: Мене вразило, як автор вплітає важливі життєві поради. Наприклад, як надавати допомогу при переохолодженні. Це не просто манґа, а справжній гайд із виживання (і стилю!)🎨 Візуал та гумор: Мальовка - на висоті, жарти - в саме серце, а стиль подачі змушує гортати сторінки одну за одноюМені однозначний лайк! Це неймовірно мила, щира та пізнавальна історія, яка дарує купу захватуАвтор: Шін’ічі ФукудаВидавництво: MAL'OPUSСторінок: 208Серія: 2 частина з 13 томівПопередження: містить відверті сцени 18+Оцінка: 100/10🌟 #Відгукнапрочитане | Зачитана
👁 516 26-03-01 14:40
🌟 Новий місяць – нові читацькі плани!Березень це в нас ще й початок сезону, тож плани в мене грандіозні 😏 Цього місяця в моєму списку для читання більше 10 книг, і ось на що я точно націлююсь:📚 Обов’язково дочитаю:▫️Ідеальний хлопець▫️Метью Шардлейк▫️Щоденник покоївки▫️Обидві книги про 13-го❤️ Також у планах:▫️Гідність і гонор від Апріорі – давно на неї чекала, і нарешті вона у мене!▫️Кав’ярня “Пряний гарбузик” – чекала на неї ще восени, не встигла прочитати в лютому▫️Даіре - новинка в КСД від української авторки▫️Ангельська кров - нова книга від автора Емпатів та Дискрета.. дуже сильно чекала, хочу вже почати знайомство▫️А також, дуже хочу почати знайомство з книгами від Glimmer, адже в мене їх назбиралось аж 6 штук▫️Зазирни у мої сни від Макса Кідрука📅 Анонси для вас:7 березня – книжкова барахолка! Якщо у вас залишилися книги з зими, і хочете їх продати – занотовуйте дату Чекаю вас на каналі, будемо торгуватись 😉Нагадую, що на 2 частину місяця планується клуб за книгою Темний спадок. Братство 📖💬 А у вас які плани на березень? Що збираєтесь читати?
👁 582 26-02-26 20:28
🤫 Не все те дитяче, що з картинками: моє поповнення від Malopus!Сьогодні розпаковку манґи можна назвати "пошуком пікантних секретів". До мене приїхали дві історії, які на перший погляд здаються милими, але мають свої "але"👗"Ця порцелянова лялечка закохалася" (18+)Минулого року я почула історію, як мама ледь не купила дитині цю історію про порцелянову лялечку, благо консультанти в книгарні попередили.. чи щось там інше сталось, але шкоди заподіяно не було 😂 А от я не змогла пройти повз!Про що це: Вакана мріє створювати традиційні ляльки, а красуня-однокласниця Марін - фанатка косплею. Коли вона дізнається, що він вміє шити... починається їхнє спільне "косплейне" життяЧому 18+: Попри милу обкладинку, всередині на нас чекають досить відверті ракурси та сцени. Це манґа про естетику тіла, складні костюми та... дуже близькі примірки 😏 Буду ознайомлюватися і обов’язково покажу вам найцікавіше (у межах пристойності, звісно!)🎮 "Так складно кохати отаку"Якщо ви хоч раз приховували свої дивні хобі на роботі - це книга для вас!Сюжет: Нарумі - фанатка яою, Хіротака - запеклий геймер. Вдень вони ідеальні офісні працівники, а ввечері... Обіцяють, що це має бути неймовірно тепла та смішна комедія про те, як знайти людину, з якою не треба прикидатися "нормальним"Вайб: Максимально життєво, незграбно та романтичноА ви знали про пікантність "Порцелянової лялечки"? Діліться в коментарях! 👇
👁 520 26-02-24 11:43
📖 Новий тиждень - і знову книжкові скарби чекають на вас! Акції не вщухають, тож саме час поповнити бібліотеку теплими історіями та новими відкриттями. Погнали!🔸 Видавництво Книголав до 1 березня влаштувало свято: безліч книг на знижках - обирайте улюблене!🔸 А якщо ви фанат якісної прози, то поспішайте: 50% знижки на 50 паперових книг Видавництва Старого Лева.🔸 На Yakaboo - особлива пропозиція: до -35% на книжки від "Фабули".🔸У BookChef Гаражний розпродаж - там точно варто пошукати літературні перлини!🔸 Видавництво "Богдан" дарує знижку 20% на обрані книги - не пропустіть свій шанс.🔸 У видавництва "РМ" книга тижня - зворушлива "Туди, де пінгвіни" Вероніки Мак-Кріді зі знижкою 25%.🔸 Книголенд підготував цілу серію гарячих пропозицій:▫️ -40% на книги видавництва Vivat - встигніть захопити бестселери!▫️Легендарний "Джеймс" Персіваля Еверетта зі знижкою 40%.▫️ -40% на книги видавництва "Ранок" - для дітей і дорослих.▫️До -30% на фентезі - пориньте в магічні світи!▫️До -30% на художню літературу - класика й сучасність за приємними цінами.Гарного тижня та книжкових полювань! 📚💫Яку акцію плануєте використати першою? Діліться в коментарях!
👁 552 26-02-23 12:30
До речі, якщо ми вже з вами почали знайомитись, то виходить - ми вже друзі 👉🏻👈🏼Знаєте тренд "що в моїй сумці?" Я вирішила теж показати. Якщо коротко, то в моїй сумці зазвичай:🤍телефон🤍сонцезахисний крем🤍бальзам для губ (завжди!)І якщо ви уважні - там немає гаманцяІ ось чому: якось у 2023 році я їхала до мами в Хорватію, і в мене вкрали гаманець з усією зарплатою. Це були всі гроші, які я відклала на поїздку. Вони були переведені в валюту - і все зникло разом із гаманцем З того моменту я просто відмовилась від гаманця як такого. Я вирішила його не купувати і не носити з собою гроші.Тепер всі мої кошти - це картки в телефоні. Якщо потрібна готівка - кладу під чохол. Так, якщо губити, то вже все одразу 😅 Але телефон об'єктивно завжди зі мною - або в кишені, або в руках.А коли кудись їжджу, то в мене є така штука - як раніше була модна "верьовочка" для телефону. Ношу його на шиї. Тобто він буквально постійно на меніЄдиний мінус життя без гаманця - це копійки. Їх я тягаю по кишенях, а потім вдома висипаю в копілочку. Коли вона наповнюється - відношу в аптеку або магазин, де завжди потрібна рештаІ знаєте що? Я реально не розумію, навіщо мені зараз гаманецьА що у вас у сумці такого, без чого ви взагалі не вийдете з дому?От у мене це бальзам для губ. Літо, зима - неважливо. В кожній сумці, в кожній кишені лежить якийсь бальзам.Розказуйте, що у вас? 👀
👁 703 26-02-22 10:52
🐟 Відгук на комікс "Вдовичка та Рибокінь"Якщо ви думали, що бачили в українських коміксах усе - забудьте. Я дочитала "Вдовичку та Рибоконя" Ігоря Баранька, і це просто відліт голови (подекуди буквально, звісно)! 🤯Про що цей містичний замут?Уявіть собі село з красномовною назвою Вчорашнє. Там коїться така дичина, що навіть Твін-Пікс нервово курить осторонь. То люди оживають, то відбуваються інші незрозумілі містичні "приколи". І от туди заносить нашого головного героя.Зауважу, нам його представляють не просто, як козака - тут він мандрівний філософ. Такий собі інтелектуал з шаблею, який розбирається в античній літературі краще за професорів і сипле цитатами давніх греків направо і налівоВін приходить розібратися, що за чортівня тут відбувається, і знайомиться з Оксаною Комахою.Спойлер: Вона зовсім не Комаха, а "Хфараонівна" (і так, саме "хв", а не "ф"), бо чоловік її - Хфараон! Ну, ви зрозуміли рівень фантазії автора, так? 😅Чому це варто прочитати (або, чому я тепер не можу спокійно спати):Сюжет - просто вау: після знайомства головних героїв у шинку події починають нестися так, що подекуди й на голову не налазять, а потім виявляється, що й не треба було натягувати 😅Але коли наш філософ з новим знайомим (трохи хильнувши для хоробрості) йдуть до вдовички - починається справжнє шоуЛегенди села: кажуть, що чоловіки, які заходять до неї в хату, назад у наш світ не повертаються. І от поки хлопці йдуть до неї, по дорозі трапляються такі ситуації... що і смішно, і грішно, і дивно!Візуал - це чистий кайф: мальовка просто 100/10. Це настільки естетично, що я вчора перефотографувала вам чи не весь комікс, і ледь обрала, що ж саме додати до відгуку. Кожен кадр - це шикарноФілософський підтекст: мені дуже зайшло, як автор поєднав козацький драйв із глибокими роздумами про буттяПроте найцікавіше починається, коли Оксана розповідає свою історію і відкриває секрети... в принципі, після цього у мене питань стало ще більше, ніж на початку! А фінал настільки відкритий, що я тепер просто не знаю, як дочекатися другу частину🙈Це мій One Love. Якщо ви хочете побачити український комікс, який не боїться бути дивним, смішним, інтелектуальним і неймовірно красивим - біжіть шукати "Вдовичку та Рибоконя".Сценарій: Ігор БаранькоРисунок: Ігор БаранькоВидавництво: VovkulakaСторінок: 112Серія: Вдовичка та РибокіньОцінка: 10/10Vovkulaka| Зачитана
👁 1,520 26-02-19 19:49
Відгук на книгу "Тепер доведеться думати" Саші ГанапольськоїОбрати себе, а не очікування інших... Чи знали ви, що вокалістка гурту Tember Blanche Саша Ганапольська написала книгу? Якщо ні - щиро рекомендую читати далі 😏Книга оформлена ніби щоденник з її життя, який авторка дозволила нам прочитати. Загалом історія розповідає нам про:🩰 Дитинство в балетній школі та перші болючі уроки🥀 Виснажливу боротьбу з анорексією, яка забрала можливість танцювати, та й загалом намагалась зламати життя❤️ Пошук того, що називається коханням, адже в нас немає методички про те, що відчувають закохані люди, а як відрізнити любов від турботи чи прив'язаності🎶 Пошук свого голосу (у прямому і переносному сенсі), коли тебе буквально тикають носом в "краще майбутнє", але ти ж відчуваєш інакше....Мене підкупило те, наскільки книга справжня. Це шлях дівчини, яка вчиться розуміти: чиї рішення вона приймає - власні чи нав'язані іншими?Фінал взагалі підкорив моє серденько.... я не знаю, чи він правильний, але він дуже терапевтичний ❤️Якщо ви хоч раз відчували, що живете за чужим сценарієм - ця книга для вас 🤍Автор: Саша ГанапольськаВидавництво: ВСЛСторінок: 240Серія: одиночнаОцінка: 9/10 (можливо мені трішки не вистачило емоцій)🌟 #Відгукнапрочитане | Зачитана
👁 699 26-02-17 15:08
"Вона бачить сни. Він платить за таємниці"🔤Атмосферне українське фентезі 🔤Видавництво РМ щойно випустило новинку, повз яку неможливо пройти, якщо ви любите містику, психологію та естетику "буремних 90-х"Я говорю про "Онейромантку" Оро Хассе 📚Це історія про Україну 1991 року. Час, коли люди шукали опору в екстрасенсах та ворожках, а молода дівчина Міла мала справжній дар — вона онейромантка. Вона може заходити в чужі сни, проживати чужі болі та бачити те, що мало б залишитися в могилах.Мене зачепив цей контраст: похмурий реалізм розпаду союзу та тендітний, небезпечний світ сновидінь. Коли загадковий чоловік на ім'я Ренат пропонує Мілі відшукати родинний артефакт через сни минулих поколінь, вона погоджується. Але чи варті тисячі купонів того, щоб назавжди загубити межу між реальністю та ілюзією? Я поспілкувалася з авторкою - Віолеттою Яценко (Оро Хассе), яка є практикуючою психотерапевткою, і дізналася багато цікавого:🔤Про псевдонім: чому Оро Хассе🔤 Про ціну ризику: скільки грошей у 1991-му змусили б дівчину сісти в "Мерседес" до незнайомця🔤Про психологію снів: чи допомагає основна професія створювати світи онейромантів🔤 Про обкладинку: як естетика ар-нуво стала обличчям книгиРозмова вийшла дуже глибокою - про пошук опори в часи криз, про "щити" від чужих історій та про те, як важко було дописувати книгу після початку повномасштабної війни🔤Інтерв’ю вже тут 🔤Якщо ви шукаєте книгу, яка затягне вас у вир загадок, змусить сумніватися у власній реальності й подарує ту саму "атмосферу 90-х" без прикрас - "Онейромантка" точно має бути у вашому списку читання на лютий 🌙
👁 1,620 26-02-16 16:19
🌊 Відгук на книгу "Пісня бризів" Катерини ПекурЦе була не просто книга, а мій особистий читацький виклик. Моє знайомство з історією почалося з експерименту: після прочитання "Міста тіней" Мії Марченко я вирішила придбати спільну роботу авторок - "Діти вогненного часу".Але перед тим, як зануритися в спільний проект, я захотіла розгадати "творчий код" кожної з авторок окремо. Тому спершу вирішила ознайомилася з соло-проєктом Катерини Пекур🧩 Складний старт: випробування світобудовоюЗізнаюся чесно: перші 100 сторінок були інтелектуальним штурмом. Світ настільки деталізований і глобальний, що спочатку я відчувала розгубленість, що я взагалі не потягну цю книгу інтелектуальноМені, як новачку в жанрі, такий рівень пропрацювання всесвіту здався заважким. Особливо їх імена 🙈Були моменти, коли я не розуміла нічого, і відкладала книгу, хоча сюжет інтригував з перших рядків я просто губилась в персонажах і їх іменах⚡️ Переломний моментЯ вирішила не зупинятися, підживлена відгуками про те, що далі - "пушка". І це було правильне рішення! Щойно я розібралася зі списком дійових осіб (а їх там 54 мінімум), мотивації персонажів стали зрозумілими, а картинка світу нарешті склалася в єдиний пазл. Читати стало не просто легше, а неймовірно приємно💎 Чому цю книгу варто дочитати до кінця:Грандіозний фінал: остання сотня сторінок тримала в такій напрузі, що я буквально запитувала себе: "Боже, що ж буде далі?"Довершеність: фінал настільки ідеально закриває цю частину історії, що краще і не придумаєшГлибина: я в захваті від того, наскільки масштабним і продуманим є цей світ. Катерина Пекур створила щось дійсно неймовірнеПід кінець мені зовсім не хотілося, щоб книга завершувалась. Це шикарна робота, яка вимагає від читача зусиль, але винагороджує за них на всі 100%Тепер я з нетерпінням чекаю на другу частину!Автор: Катерина ПекурВидавництво: ЖоржСторінок: 472Серія: початок серіїОцінка: 8/10🌟Жорж| Зачитана
👁 539 26-02-13 08:35
Ну ви самі напросились 😅 Історія починається 25 серпня. Саме тоді, в передчутті осені, я вирішила, що мені дуже треба серія "Сутінки" в паперовому форматі 📚До цього я їх уже прочитала, взяла книги, але вирішила, що мені теж треба власну серіюЯ почала шукати - на сайті то однієї нема, то іншої… 😬 І вирішила купити їх на барахолці з рук. Написала на одну велику барахолку "куплю всі книги". До мене в особисті написала дівчинка і каже: "Можу запропонувати всі книги нові за 1200 грн 💸"А хто я така, скажіть ви мені, щоб відмовитися від халяви - погодилась 😏Але я себе вважаю не дурною 😅, тому перевірила на неї відгуки - все гарно, всі задоволені, дівчина не вперше пропонує хороші знижки. Думаю: ну, може якийсь представник, все добре. Погоджуюсь.Говорить, що відправка буде через два тижні . Що таке два тижні при такій ціні? Звісно, погодилась.І ось починається наш шлях в 172 дні... або ж майже 25 тижнів... або ж приблизно 6 місяців… але це ще не фіналВчора я побачила в застосунку Нової пошти 📦, що мені ідуть книги - посилка на 2 кг!Я досі не знаю, чи там всі чотири книги, бо протягом нашої історії було дуже багато варіацій:я вже хотіла і гроші отримати, ми домовлялися, що книги можуть приходити поступово - спочатку одна-дві, потім ще щось 😅Тому сьогодні інтрига максимум - що мене чекатиме в чорному ящику? 🖤📦Отака історія 😂. Тепер на халяву буду набагато обережніша, але ж блін… хотілось 😭А скільки ви найдовше чекали на книгу? 📖