Fuente
Зачитана✨ | Кілька років тому я помітила, що зовсім не вірю в Різдво і не відчуваю...
495 Vistas/Alcance
2025-12-23 11:46
Mensaje №3512
Кілька років тому я помітила, що зовсім не вірю в Різдво і не відчуваю магії ✨Тоді вирішила щось змінити і пішла в запій дивитись різдвяні фільми - мультфільми, мелодрами, комедії, сімейні історії 🎬В якийсь момент я навіть плуталась, який фільм уже бачила, а який новий.. Проте це спрацювало 😅Вже 5–7 років я обожнюю різдвяну метушню і вайб свята 🎄З всього того фільмового запою я виділила для себе деякі особливі історії, без яких не проходить моя зима:🎬 "Аннабель" - НЕ ПЛУТАТИ З ФІЛЬМОМ, ТУТ САМЕ МУЛЬТФІЛЬМкорівка мріє стати оленем Санти і дружить з хлопчиком Біллі, який втратив здатність говорити. Разом вони долають труднощі і вчаться вірити в дива 💛🎬 "Ельф" - Бадді виріс серед ельфів Санти і повертається у великий світ, щоб знайти батька. Курйозні ситуації, сміх і віра в Різдво гарантовані 🎅😂🎬 Гаррі Поттер - бо куди ж без "Хлопчика, який вижив", знайшов друзів і сім'ю, яка з’являється тоді, коли він навіть не чекав 🪄✨Ці фільми навчили мене чекати Різдва, вірити в чудеса і не здаватися перед труднощами ❤️А є у вас такі фільми чи мультики? Що ви передивляєтесь чи перечитуєте перед Різдвом?