Fuente
Біле ⨁ Сонце | Початок.Вірогідно, що ворог забажає собі нафтогазоносний пояс Сходу, а...
1 390 Vistas/Alcance
2026-04-11 12:11
Mensaje №21632
Початок.Вірогідно, що ворог забажає собі нафтогазоносний пояс Сходу, аби посилити контроль над залишками України через енергосистему.Тому ми не можемо чітко вказати, які території доведеться тимчасово втратити, щоб виграти від півроку до двох років перемир'я.Єдине, що важливо - це зберегти плацдарм на Лівому Березі та морські порти Одеси, Ізмаїлу та Миколаїва. Ці два пункти є стратегічними умовами відновлення українського суверенітету, промисловості та реалістичних шансів на повернення наших окупованих територій протягом наступних 20-25 років.Але як то можливо, якщо за півроку ворог нападе знову?За півроку миру, в разі встановлення режиму української Санації, можливо провести приховане переозброєння та сучасну реіндустріалізацію критичних для оборони та народного господарства галузей, які зроблять ідею порушення перемир'я Кремлем - невигідною для самого Кремля.Варіант Чорний: якщо національна революція буде відкладена більше ніж на три роки, - вірогідно, що поступова мобілізація жінок, посилення боротьби с СЗЧ та зниження віку мобілізації, приведуть до тяжких соціальних протистоянь.В таких умовах, вірогідно, що армії доведеться відходити до єдиної перешкоди, що здатна зупинити кількісно переважаючого супротивника - Дніпра.Але зважаючи на всі супутні явища в армії та суспільстві, вважаю, що ворог може наважитися на форсування ріки в районі від порогів Дніпра до його гирла, щоб пробити коридор до Придністров'я та відрізати нас від моря.В такому варіанті, майбутнє України - це стати етнічним заповідником, взяти курс на швейцарську модель оборони та перетворити кожний пагорб на частину розгалуженої підземної системи оборони, залишившись в такому стані оточеної фортеці доти, поки геополітична ситуація навколо нас не дозволить вийти з оборони та відновити історичну справедливість.Цей варіант також достатньо вірогідний, якщо допустити, що війна триватиме в цьому ж темпі та з такими самими рішеннями ще бодай три роки.Варіант Синій: найгірший випадок, в якому революційні сили програли одразу чи внаслідок громадянської війни - армія знекровлена, виснажена і не здатна більше утримати фронт.В разі втрати всіх АЕС, більшої частини промислових потужностей та чорноземних земель, забезпечити існування української нації буде неможливо.В такому випадку, нашою долею буде створити надійні канали відступу за межі країни (вірогідно через кордони з Угорщиною, Словаччиною та Румунією), поки патріоти й націоналісти наноситимуть якомога більшої шкоди передовим частинам супротивника, що наважаться лізти в болотяні та гірські регіони України.Варіант маловірогідний, але з огляду на те, що будь-яка політична система, якою керують не гої, прямує до найгіршого сценарію для гойських невільників цієї системи, маємо бути готові і до цього.@zunarm