Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Біле ⨁ Сонце
Añadido 14 jul. 2024

Біле ⨁ Сонце

@ZUNARM
Número de suscriptores: 7 739
Fotos: 12,100
Videos: 3,890
Enlaces: 3,290
Descripción:
Вісник Третьої Альтернативи. @zunarm_west - західне відділення руху Третьої Альтернативи. @Siherheitdienst2_bot - зв'язок з адміністрацією. Текстові огляди, думки, платформа для обговорення, гумор - все для вас!
Fuente

Біле ⨁ Сонце | Можливо, уряд просто хоче підвищити доходи бюджету за рахунок нових по...

Logotipo de la comunidad de telegram - Біле ⨁ Сонце Біле ⨁ Сонце @ZUNARM
1 320 Vistas/Alcance 2026-04-09 16:15 Mensaje №21606
Можливо, уряд просто хоче підвищити доходи бюджету за рахунок нових податків?- Уряд розраховує, що від всіх цих нових податків бюджет отримає додатково 40-60 млрд. грн. Якщо подивитися нашу видаткову частину — 4,8 трлн. грн., то цих грошей вистачить на 4-5 днів. При цьому такі інновації б’ють по найбільш  незахищеним підприємцям і вразливим групам населення. Наприклад, так званий податок на OLX, тобто на дохід, отриманий на цифрових майданчиках. Візьмем кур’єра Глово, який має платити податки. Ну це як податок на рікш в Індії. Але рікши не платять податки. А в нас чомусь вирішили, що умовний податок на рікш підніме доходи бюджету. - А щодо ПДВ для ФОПів, які отримують річний дохід більше 4 млн. грн.? Така норма теж є в урядовому законопроекті. -   4 млн. грн. - це дуже невеликий поріг. До того ж йдеться про виручку, а не про прибуток. Якщо рентабельність ФОПу 10 %, то він отримує прибуток 400 тисяч з обороту 4 млн. на рік. Якщо у нього будуть забирати 20 % ПДВ, і він не може сформувати податковий кредит, то він працюватиме собі у збиток. Адже ПДВ буде вищим за його рентабельність. Це призведе до їх масового закриття або переходу в тінь.4 млн. покажуть офіційно, а інше будуть намагатися приховати. Що цікаво, уряд не хоче шукати гроші там, де вони буквально лежать на землі. Наприклад, в 2025 році в нас був побитий рекорд імпорту елітних авто, яких завезли на 1 млрд. євро. Якщо застосувати до них податок соціальної солідарності у 50 %, то це б дало до бюджету 500 млн. євро або 25 млрд. грн додатково. 25 млрд. грн. - це вдвічі більше того, що уряд хоче отримати від зниження планки по ПДВ для ФОПів. Цей податок не матиме негативного впливу на економіку, тому що йдеться про імпортні товари. Більше того, зменшення імпорту таких авто — це зменшення виводу валюти за кордон, що під час війни є позитивом.В Ізраїлі, до речі, податки на імпорт авто можуть складати ще одну ціну цього автомобіля. Ну і так само відшкодування ПДВ імпортерам, яке теж встановило рекорд минулого року — більше 100 млрд. грн. 80 % цієї суми пішло експортерам сировини — руда, зерно, і т.д.. Я вважаю, що під час війни держава не має відшкодовувати ПДВ експортерам сировини, а лише при експорті складних товарів.https://blik.ua/finance/30307-ukrayini-vistachit-groshei-minimum-na-rik-oleksii-kush-pro-dopomogu-zakhodu-cini-na-palne-ta-novi-podatki