Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Біле ⨁ Сонце
Añadido 14 jul. 2024

Біле ⨁ Сонце

@ZUNARM
Número de suscriptores: 7 766
Fotos: 12,200
Videos: 3,890
Enlaces: 3,290
Descripción:
Вісник Третьої Альтернативи. @zunarm_west - західне відділення руху Третьої Альтернативи. @Siherheitdienst2_bot - зв'язок з адміністрацією. Текстові огляди, думки, платформа для обговорення, гумор - все для вас!
Fuente

Біле ⨁ Сонце | В разі війни РФ з НАТО, Німеччина може стати ключовою базою і транзитн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Біле ⨁ Сонце Біле ⨁ Сонце @ZUNARM
1 280 Vistas/Alcance 2025-12-30 22:04 Mensaje №20065
В разі війни РФ з НАТО, Німеччина може стати ключовою базою і транзитним коридором для союзних військ, а отже, однією з перших цілей ударів по військовій та цивільній інфраструктурі, — Politico. В разі міфічної "війни РФ з НАТО" Німеччина зречеться "найсильнішого в світі воєнно-політичного альянсу", та радо здасть московитам на розтерзання країни Балтії, Польщу та Фінляндію, як наші союзники чотири роки тому здали на розтерзання Україну, обіцяючи вічну потужну підтримку. Та й незрозуміло, про які саме "союзні війська", яких Україна так і не побачила, йде мова: про армії Бельгії та Нідерландів чисельністю в декілька батальйонів; про французів, які не приїдуть, бо десь на їхньому шляху не встигнуть для них відремонтувати дороги, та і взагалі російський газ сам себе не купить; про поляків, які скажуть, що війна з безпілотниками це не чесно і вони прийдуть лише тоді, коли московити їх приберуть; чи про американців з турками, які ні за які фортеці Гданськ воювати з московитами не будуть. Єдине, що очікує Німеччину у випадку війни з Московією — це антивоєнні протести антифашистських унтерменшів, для яких немає різниці між життям під владою Путіна чи під владою євросовка; опір мобілізації від право-консервативних німців, які не бажатимуть воювати за арабські гетто; та погроми, які влаштують мігранти. Це ще мова не йшла про стан армій країн-членів НАТО. Цим планувальникам варто думати не про щорічне залучення контрактників до гейпараду та соцвиплати мігрантам, а про підготовку до війни. Про останню річ вони тільки говорять, проте воювати власними арміями не бажають. Тому Україна для них — надійний живий щит, в якому неважливо скільки людей загинуло, скільки міст перестало існувати, скільки годин люди сидять без світла та опалення — головне, щоб рубка тривала.☠️ @vallholl