Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Біле ⨁ Сонце
Añadido 14 jul. 2024

Біле ⨁ Сонце

@ZUNARM
Número de suscriptores: 7 766
Fotos: 12,200
Videos: 3,890
Enlaces: 3,290
Descripción:
Вісник Третьої Альтернативи. @zunarm_west - західне відділення руху Третьої Альтернативи. @Siherheitdienst2_bot - зв'язок з адміністрацією. Текстові огляди, думки, платформа для обговорення, гумор - все для вас!
Fuente

Біле ⨁ Сонце | Oni w niedzielę pójdą Wam wybrać prezydenta.Dopiero co Sikorki zapowie...

Logotipo de la comunidad de telegram - Біле ⨁ Сонце Біле ⨁ Сонце @ZUNARM
1 000 Vistas/Alcance 2025-05-29 09:05 Mensaje №16860
Oni w niedzielę pójdą Wam wybrać prezydenta.Dopiero co Sikorki zapowiedział, że prezydent powinien stracić prawo weta a wybierać go powinien parlament. System sie domyka.Nie popieramy kontrkandydata bezkrytycznie, pamiętamy wszystkie błędy i świństwa PiS-u, ale mając do wyboru coś złego i absolutnie tragicznego wybieramy mniejsze zło. To polityczna oczywistość, choć jak ktoś kiedyś powiedział "mniejszemu złu pomników się nie stawia".Do wyboru mamy system, gdzie będzie chociaż elementarny margines na krytykę i działanie oraz wpływanie na rzeczywistość, oraz pełna totalitarna utopia liberalizmu i zalewu imigrantów. Jak widać wszelkie twierdzenia, że PiS i PO to jedno zło okazały się mirażem i naiwnością - tak, PiS jest mniejszym złem, choćby na poziomie socjalnym i ustrojowym czy obyczajowym. I powtórzymy - nie jest partią ani nacjonalistyczną sensu stricte, ani nie zapominamy im błędów, także tych strategicznych.Ale w tą niedzielę wybór jest jasny - Byle Nie Trzaskowski.#ByleNieTrzaskowski