Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За чесні тарифи
Añadido 06 ene. 2025

За чесні тарифи

@ZKH_Odessa
Número de suscriptores: 647
Fotos: 19,500
Videos: 1,540
Enlaces: 6,150
Descripción:
Вся інформація щодо нашої боротьби за зниження тарифів на водопостачання та водовідведення у громадах Одеської області. Обговорення вітається.

👥 Número de suscriptores

647
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -13

👁️ Vistas promedio por mensaje

656
Promedio/Día:: 699
Promedio/Tiempo:: 483
ERR: 101.39%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

За чесні тарифи 2025-02-18
Одеський комунгосп 2025-01-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 832 25-11-01 13:14
Після нашого візиту до Арцизу місцева влада зробила кілька важливих кроків, щоб зробити оплату за воду справедливою, а роботу водоканалу — зрозумілою для людей.Ухвалено рішення компенсувати мешканцям підвищення тарифів, щоб вони не відчули додаткового фінансового навантаження. Тепер вартість послуг становитиме 45 гривень за воду і 35 гривень за водовідведення. Це тимчасовий крок, поки громада спільно з владою не наведе лад у системі. І саме завдяки проєкту «За чесні тарифи» цей процес нарешті почав рухатися вперед.Найближчим часом за кошти місцевого бюджету проведуть аудит, на який зможуть прийти мешканці — щоб висловити свої думки, поділитися баченням і запропонувати свої ідеї щодо покращення роботи підприємства.Крім того, місцева влада ініціює створення громадської ради при водоканалі.Дмитро Жеман, голова ініціативи «За чесні тарифи»:«Ми бачимо, що коли люди об’єднуються, влада починає слухати. Наше завдання — зробити тарифи чесними, а комунальні підприємства - відкритими для громади».
👁 404 25-09-02 06:05
Арешт майна голови «Чорноморськводоканалу» у справі про розкрадання коштів ЮНІСЕФКиївський райсуд Одеси наклав арешт на техніку та документи співробітника КП «Чорноморськводоканал» у справі про розтрату понад 12,7 млн грн, виділених на реконструкцію головної каналізаційно-насосної станції в Чорноморську.За даними слідства, чиновники КП разом із підрядниками та представниками міжнародної організації привласнили частину коштів, не виконавши ключові роботи: не замінили покрівлю, не встановили ізоляцію та не змонтували фундамент під насоси.Під час обшуку у співробітника технагляду, вихідця з рф, вилучили ноутбук, телефон, флешки, жорсткий диск та проєктну документацію.Ініціатор проєкту «За чесні тарифи» Дмитро Жеман наголосив:«Цей випадок показує, що корупція в комунальній сфері напряму б’є по кишені людей. Поки одні крадуть гроші на модернізації, мешканці міст отримують аварійні мережі й завищені тарифи. Без системної прозорості та громадського контролю таких історій буде дедалі більше».ПІДПИСУЙТЕСЬ
👁 422 25-08-21 10:22
У Фонтанці суттєво зросли тарифи на воду — мешканці вимагають поясненьЗ 1 липня 2025 року у Фонтанській громаді офіційно введені нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для мешканців, які проживають на території обслуговуючого кооперативу «Чорноморська Рів’єра».Нові тарифи для населення:Централізоване водопостачання — 30,96 грн за 1 м³Централізоване водовідведення — 24,98 грн за 1 м³Загальна сума за кубометр води (подача + каналізація) — 55,94 грнДля порівняння: у місті Одеса тариф для населення значно нижчий. У 2025 році:Водопостачання — 17,91 грн/м³Водовідведення — 17,25 грн/м³Разом — 35,16 грн/м³Різниця складає понад 20 гривень на кожному кубометрі, що є суттєвим навантаженням для звичайних мешканців села.Незважаючи на суттєве підвищення, у рішенні виконавчого комітету Фонтанської сільської ради відсутнє публічне економічне обґрунтування тарифів. Місцеву громаду не було попередньо поінформовано або залучено до обговорення.Мешканці Фонтанки висловлюють обурення через непрозорість процесу ухвалення рішень та вимагають пояснень від місцевої влади. У селах з менш розвиненою інфраструктурою тарифи не можуть бути вищими, ніж у великому місті — це викликає логічне запитання до органів самоврядування щодо обґрунтованості та справедливості такого підходу.ПІДПИСУЙТЕСЬ
👁 450 25-07-11 10:45
Держпродспоживслужба повідомляє, що ними встановлено зловживання підприємств, які надають житлово-комунальні послуги, і тому 1 млн 160 тис. Грн мають бути повернені споживачам. Повідомляється що службою проведено 98 позапланових перевірок підприємств, які надають житлово-комунальні послуги. Основна мета — перевірити, наскільки законно і економічно обґрунтовано формуються, затверджуються та застосовуються тарифи для населення. Результати перевірок свідчать про наявність системних порушень. У 86 випадках із 98 (майже 88%) виявлено недотримання вимог законодавства. Найчастіше зловживання фіксувалися щодо водопостачання та водовідведення. Основні заходи впливу, вжиті Держпродспоживслужбою:• 42 рішення про накладення штрафів на суму 1,59 млн грн;• 68 приписів з вимогою усунути виявлені порушення;• 1,16 млн грн мають бути повернуті споживачам;• 43 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності (штрафи на загальну суму 87 тис. грн).А ще запрошують скористатися калькулятором на сайті, якщо виникають сумніви щодо тарифів.ПІДПИСУЙТЕСЬ
👁 372 25-07-07 10:57
200 працівників і мільйони на премії: як Білгород-Дністровський водоканал працював не на громаду.КП «Білгород-Дністровськводоканал» розкрило дані про свою діяльність — і вони вражають. Штат у майже 200 осіб, понад 2 мільйони гривень на зарплати лише за один період, безліч надбавок, а якість послуг, як і раніше, — предмет постійних скарг мешканців.🔹 Штат перевантажено — ефективність сумнівна. При такій чисельності персоналу (199,75 штатних одиниць), більшість структур підприємства мають роздуті адміністративні посади. Водночас прориви труб, відключення води й низький тиск залишаються нормою для містян.🔹 2,17 мільйона гривень — без конкретики. Заробітні плати та доплати виплачуються щедро, але без відкритих розрахунків. КП відмовилося називати конкретні оклади по посадах, прикриваючись загальними формулюваннями про "галузеві угоди" та "професійні групи".🔹 Керівник підписував премії… собі. Найбільш обурюючий факт — річна зарплата колишнього керівника підприємства Мазуренка склала 566 тисяч гривень, включаючи численні премії та надбавки, які він схвалював сам собі. При цьому КП не надало жодного публічного обґрунтування для таких виплат.🔹 Звільнення — результат тиску громади. Після громадського розголосу, запитів і публічного тиску керівник Мазуренко більше не працює в підприємстві. Це стало прямим наслідком небайдужості громадян, які вимагають прозорості та справедливості.ПІДПИСУЙТЕСЬ
👁 590 25-05-29 12:14
У Затоці немає води. Люди миють руки в Дністровському лимані. Це реальність 2025 року.До нас звернулись мешканці Затоки з кричущою ситуацією:🔹 На десятки вулиць — одна бочка води.🔹 Люди змушені ходити до лиману, щоб елементарно помити руки.🔹 Попереду — спека до +30°C.🔹 А у відповідь — тиша.Причина?⚠️ КП «Бугаз» має борг у 316 000 грн за розподіл електроенергії.У результаті ДТЕК відключив підприємство, що і призвело до зупинки подачі води в Затоці.А тепер головне:📍 Це зона відповідальності керівництва Кароліно-Бугазької громади.Це їхній прорахунок. Це їхня бездіяльність.І саме через це — люди залишились без води.Команда «За чесні тарифи», включаємось у ситуацію.📌 Зараз ми:— Збираємо всі документи— Вивчаємо обставини— Вникаємо в юридичні та технічні нюанси🔴 Ми не залишимо це питання без уваги.🔴 Воно під особистим контролем.🔴 Ми не заспокоїмось, доки вода не повернеться в домівки людей.📣 Я, разом із командою — включаюсь у цю історію.Ми доб’ємось, щоб люди Затоки знову мали воду.Бо чесні тарифи — це не лише про платіжку. Це про гідність, безпеку й право жити нормально.ПІДПИСУЙТЕСЬ
👁 696 25-05-16 04:16
ВОДОКАНАЛ БЕЗ ГОЛОВИ, АЛЕ З ГАМАНЦЕМЗнаєте, що найсмішніше у цій історії з Білгород-Дністровським водоканалом? Відповідь міської ради на звернення людей – це просто шедевр бюрократичного цинізму.Чорним по білому чиновники пишуть:Контракту з Мазуренком НІХТО не підписував. Офіційно він НІХТО. Посаду НЕ обіймає. Повноважень НЕ має.Але що ми бачимо в реальності?Оцей “ніхто”: • підписує розпорядження, • керує підприємством, • отримує зарплату і премії, • сам собі піднімає зарплату, • розпоряджається грошима громади.Можна, звісно, вічно розказувати про тимчасове виконання обов’язків, але або ти керівник за контрактом, або ти звичайний самозванець. І поки люди платять по тарифах, які Мазуренко сам собі підписує, виникає одне логічне питання: на якій, блін, підставі цей персонаж сидить на грошах громади та розпоряджається підприємством, якщо навіть влада визнала, що в нього на це немає ЖОДНОГО ПРАВА?#ЧесніТарифи #НетарифнеМаразмШоу #ВодоканалБезКерівника #МазуренкоГеть #ГрошіНаВітерПІДПИСУЙТЕСЬ
👁 444 25-05-05 14:14
“Калопромивна історія”. Як Касперович та чиновники “нагнули” громаду Білгород-Дністровського на 2,8 млн гривень. Завершилася скандальна історія довкола придбання КП “Білгород-Дністровськводоканал” старої спецмашини для гідродинамічної промивки та очищення каналізаційних колекторів (MAN, 1997). Верховний суд поставив крапку у цій справі, довівши корупційну схему завдяки недбалості юридичної служби КП та керівництва міської ради на чолі з Віталієм Гражданом.Нагадаємо, що в лютому 2021-го після службового розслідування новим очільником КП став такий собі Олександр Бондаренко. Ось цей пан, який кудись раптово зник після 2022-го (навіть не подав декларацію за цей період), провів вкрай сумнівну операцію. В рамках цільової програми «Питна вода міста Білгорода-Дністровського на 2021-2023 роки» та в порушення процедури закупівлі, Бондаренко спільно з менеджером із закупівель у грудні 2022-го уклав контракт з ФОП Касперович Сергій Іванович на це старе авто за 2,8 млн! Договір про закупівлю був укладений без використання електронної системи закупівель UA-2022-12-23-014865-a.Акт приймання-передачі був підписаний без зауважень. Тоді міський голова зазначив: попри те, що техніка вже була у використанні, вона в робочому стані (це відео видалено).“Разом з тим, автомобіль добре працює в робочому стані. Це MAN і він дуже ефективний, з потужним насосом”, – підкреслив Віталій Граждан.Однак реально машина мала дефекти, які унеможливлювали її експлуатацію, а поліція відкрила провадження № 42023162240000002 за ст.191 ККУ щодо переплати 600 тис. гривень! Водоканал вирішив судитися з ФОП, але марно. Як ми казали, акт був підписаний без зауважень. До того ж водоканал не звертався до Касперовича щодо дефектів у гарантійний строк в 3 місяці! Суд дійшов висновку, що КП БДВК не надало належних і допустимих доказів неналежної якості техніки на момент її передачі. Хоча посадовці стверджували, що дефекти були виявлені одразу.Докази, отримані в межах кримінального провадження, не розглядалися через відсутність письмового дозволу слідчого чи прокурора на їх розголошення (стаття 222 КПК). Крім того, позивач не замовив незалежну технічну експертизу, яка могла б об’єктивно підтвердити дефекти. Відсутність кваліфікованих юристів призвела до слабкої доказової бази.До речі, кримінальна справа щодо калопромивки в суді вже у міському суді. Підозри за ч.5 ст.191 ККУ отримали Бондаренко та фахівець КП публічних закупівель (скоріше за все реєстратор тендеру Марина Горбаченко).Результат - кошти витрачені, машини немає. ПІДПИСУЙТЕСЬ
👁 533 25-04-30 07:39
У Білгороді-Дністровському виникла дуже тривожна ситуація, про яку всі мають знати.Ми підняли офіційні документи і виявили тривожні факти. І це вже питання безпеки та здоровʼя жителів Акерману. Ще у 2019 році наказом №266 Державна служба геології та надр зупинила дію дозволу на діяльність Білгород-Дністровського водоканалу через виявлені порушення. Тобто права качати воду у підприємства немає вже п’ять років.У 2020 році його вже перевіряли. Які саме порушення були виявлені, що тоді наказали виправити і головне — що за ці п’ять років було зроблено? Місцева влада ці питання просто ігнорує. Контролюючі органи за цей час не тільки не вирішили проблему, а й допустили ситуацію, коли підприємство з «зупиненим» дозволом продовжує постачати воду в місто.Найстрашніше інше — ми не знаємо, яка вода потрапляє до домівок містян.Також виникає дуже важливе питання: якщо право на видобуток офіційно зупинене, то звідки береться вода, що тече у кранах? Як водоканал п’ять років поспіль закуповував реагенти для знезараження, якщо за документами він не мав права видобувати воду? І головне — наскільки безпечною є ця вода для здоров’я людей?Це вже питання не тільки до міської влади чи керівництва водоканалу. Це питання безпеки кожного мешканця. Ми вимагаємо чесних відповідей, публічного розслідування і притягнення до відповідальності тих, хто п’ять років закривав очі на цю ситуацію.Вода має бути чистою. Тарифи мають бути чесними. А життя людей має бути понад усе.Проєкт «За чесні тарифи» бере цю тему під громадський контроль.#ЗачесніТарифи #БілгородДністровський #Водоканал #БезпекаВодиПІДПИСУЙТЕСЬ
👁 287 25-04-15 16:01
Як Максим Мазуренко перетворив КП «Білгород-Дністровськводоканал» на годівницю для ОПЗЖ.Комунальне підприємство «Білгород-Дністровськводоканал», яке нині у статусі в.о. очолює Максим Мазуренко — давній соратник екс-представників ОПЗЖ, — перетворилося на ланку у схемі «освоєння» мільйонних бюджетів.Показовий приклад — тендер на закупівлю електроенергії майже на 30 мільйонів гривень, оголошений у грудні 2024 року (номер: UA-2024-12-17-013164-a).Хто виграв?ТОВ «Оператор Енергії», засноване Айком Погосяном та Артуром Хачатряном — племінником депутата облради Князя Хачатряна. Саме Хачатряна вважають «хазяїном» Березівського району. Через його політичні зв’язки фірма стабільно отримує підряди від комунальних підприємств, де керують «свої».Тендерні деталі:• Постачання без розподілу: 3,15 млн кВт·год на 2025 рік.• Конкуренція — фікція: змагалося 9 компаній, але жодна (!) не знизила ціну.• Найвигідніша пропозиція — від ТОВ «Гарантована оптимізація електричних ресурсів» (ГОЕР): 23 млн грн.• Пропозиція переможця — 27,9 млн грн.Здавалося б — вибір очевидний. Але ж ні.ГОЕР відхилив уповноважений із закупівель КП — Зураб Турманідзе, назвавши її «аномально низькою». Фірма не подала навіть скарги, що викликає логічні підозри про змову. У Facebook-спільнотах ГОЕР вже згадується як «технічний учасник» у подібних схемах.Хто такий Турманідзе?Колишній в.о. начальника ВУЖКГ Затоківської селищної ради. Фігурант кількох скандалів із розпилу бюджету та виборчих махінацій (партія «ВО Громадський контроль»).Двічі оштрафований судом за порушення у сфері публічних закупівель:9 квітня 2025 року — вже після завершення формальностей — підписано додаток до договору, який затвердив ціну 8,91 грн/кВт·год з ПДВ. Обсяги і загальна сума — без змін.Що ще варто знати про Мазуренка?Він — учасник ГО «Громадське товариство мисливців та рибалок “Приморське”», серед засновників якої — Віктор Барвіненко, ексспівробітник того ж КП та помічник нардепа Віталія Барвіненка.Також Мазуренко є активним діячем ГО «Команда розвитку Аккерману», яку очолює депутат облради від ОПЗЖ Віктор Андрєєнков — ще один помічник нардепа Миколи Скорика (ОПЗЖ).Висновок очевидний:КП «Білгород-Дністровськводоканал» — це вже не комунальне підприємство, а приватна каса старої ОПЗЖ-шної команди. Бюджетні мільйони йдуть у фірми родичів депутатів. Рішення ухвалюють «свої», а конкурентів — відсікають. А платять за це мешканці. У кожній платіжці. Щомісяця.Хочеш платити більше — мовчи.Хочеш змін — поширюй.#ЧесніТарифи #БілгородДністровський #ОПЗЖ #Мазуренко #Водоканал #ТарифиБезСхем