Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Yuzhny❤️🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Yuzhny❤️🇺🇦

@YuzhnyTG
Número de suscriptores: 13 268
Fotos: 60,600
Videos: 20,700
Enlaces: 6,670
Descripción:
Все про місто Южне в Telegram! 📣Потрібна реклама, пиши 👉 direct Instayuzhny https://instagram.com/instayuzhny?utm_medium=copy_link

👥 Número de suscriptores

13 268
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: -7
Promedio/Mes:: -38

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 739
Promedio/Día:: 2,530
Promedio/Tiempo:: 2,533
ERR: 20.64%

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 11
Promedio semanal: 1.6
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,730 26-01-31 10:09
Енергетичний колапс національного масштабу — Україна переживає один із наймасовіших блекаутів: «погашена» значна частина країни, — ЕП з посиланням на енергетичну компанію та Кабінет міністрівЩо відомо наразі — усе в одному пості: 📍В українській енергосистемі виникла серйозна проблема. Майже вся країна залишилася без світла через аварійні відключення. По суті, це і є справжній блекаут📍В Києві та області найсерйозніша ситуація — у столиці зупинилася вся енергосистема: немає світла, води та опалення. Електрички та Електротранспорт теж зупинилися — машиністи повідомляють про відсутність напруги. Метро та підземні екскаватори також стоять.📍Харків аналогічно полетів за Києвом, загалом як і всі міста України, кожне розписувати не будемо навіть — зараз тотальний блекаут майже по всій Україні.📍Викликати таксі неможливо — через проблеми з навігацією по місту користуватися сервісами фактично нереально.📍Кишинів та частина Молдови залишилися без світла через проблеми в українській енергосистемі: в містах зупинився електротранспорт, а на вулицях посилено патрулює поліція, щоб регулювати рух.📍Оператори починають лагати: вже повідомляють про збої у Київстарі, і наступні оператори можуть піти слідом.📍Наразі відомо, що ситуація з енергопостачанням на залізниці, яка виникла через відключення зовнішнього живлення, стабілізована.Ще не було навіть морозу −20°С, а попереду нас очікує й −30°С...
👁 3,230 26-01-30 09:01
СБУ знешкодила агентурну мережу фсб, яка готувала теракти у центрі ОдесиСлужба безпеки запобігла новим терактам в Одесі. За результатами дій на випередження затримано трьох агентів фсб, які готували підриви авто і помешкань українських воїнів та їхніх сімей.Встановлено, що теракти мали відбутися через дистанційну активацію саморобних бомб. У такий спосіб рашисти сподівалися не тільки ліквідувати військових, а й поширити панічні настрої серед цивільного населення України.За даними Головного управляння внутрішньої безпеки та слідства СБУ, основними «цілями» російської агентури були спецпризначенці Служби безпеки та військові ЗСУ, які залучені до бойових дій на південному фронті.Спочатку фігуранти тривалий час відстежували місця проживання українських оборонців та паркування їхніх авто. Згодом вони отримали від фсб координати схрону, з якого забрали два саморобні вибухові пристрої (СВП). Обидві бомби зловмисники планували закласти біля входу в квартиру двох військовослужбовців Сил оборони.Потім терористи мали забрати зі схованок нові СВП, щоб підірвати авто наступних «цілей».Співробітники СБУ спрацювали на випередження і затримали фігурантів, коли вони з вибуховими пристроями їхали до помешкань українських військових. За матеріалами справи, завдання ворога виконували троє місцевих агентів фсб – 36-річний ухилянт і двоє його спільників: дезертир та представник ГО з охорони громадського порядку.На місці затримання у них вилучено СВП та смартфони, з яких вони координували свої дії з російським спецслужбістом.Слідчі СБУ повідомили агентам про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).Зловмисники перебувають під вартою без права внесення застави. Їм загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили спільно з бійцями ЦСО «А» та слідчими СБУ в Одеській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
👁 1,530 26-01-28 10:43
СБУ та ДБР затримали лісничого, який допоміг «вагнерівцям» зробити засідку на воїнів ЗСУ під час боїв на Харківщині у 2022 роціКонтррозвідка Служби безпеки та ДБР викрили помічника лісничого державного господарства на Харківщині, який разом з окупантами брав участь у розстрілі авто ЗСУ під час боїв за місто Ізюм у квітні 2022 року.За матеріалами справи, посадовець разом із бойовиками ворожого угруповання «Вагнер» атакував позашляховик українських воїнів на території лісового масиву в Ізюмському районі.При цьому фігурант не лише допоміг рашистам влаштувати засідку на маршруті руху Сил оборони, але й безпосередньо брав участь у нападі на військових ЗСУ.Як встановило розслідування, для вчинення злочину лісничий «втерся в довіру» до військовослужбовців однієї з бригад територіальної оборони. Він нав’язував українським воїнам свою «допомогу», запевняючи їх, що добре знає місцевість, зокрема локальні ліси.Утім, насправді лісничий ще на початку повномасштабного вторгнення налагодив контакт з рашистами і запропонував їм співпрацю у війні проти України. Як наслідок, у квітні 2022 року фігурант передав рашистам інформацію про запланований маршрут автомобіля ЗСУ через лісовий масив на території Ізюмського району. Більше того, він отримав від окупантів автоматичну зброю з боєприпасами і особисто брав участь в атаці на позашляховик. Після деокупації Ізюмського району восени 2022 року лісничий намагався «залягти на дно» і таким чином уникнути правосуддя. Однак співробітники СБУ та ДБР задокументували його причетність до злочину, встановили місцезнаходження і затримали.Наразі фігуранту повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Харківській області спільно з ДБР за процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури.
👁 2,220 26-01-23 10:42
Директор одного з підприємств Одеси впродовж кількох років вів бізнес на території тимчасово окупованого Криму. Його оштрафували.Про це йдеться у вироку, який Пересипський районний суд міста Одеси ухвалив 14 січня.Згідно із судовими матеріалами, керівник підприємства "Трансшип", який також є директором "ДОНМАР", ще у 2008 році заснував дочірнє підприємство "ТРАНСШИП-АГЕНТ" у Керчі. Коли Крим окупували, компанію перереєстрували та поставили на облік у російських податкових органах. У 2023–2024 роках підприємство здійснювало діяльність, яка пов'язана з водним транспортом і функціонуванням портів на тимчасово окупованих територіях. Упродовж 2022–2023 до федерального бюджету РФ від одеського підприємця надійшло понад 690 тисяч рублів податків, а впродовж дев'ятьох місяців 2024 року — більш ніж 1,8 мільйона рублів. Загалом у період від 17 травня 2023 року до квітня 2024 року директор перерахував до бюджету РФ понад 2,49 мільйона рублів.Під час судового засідання обвинувачений свою провину визнав і розкаявся. Крім того, він задонатив сто тисяч гривень на потреби ЗСУ. За колабораційну діяльність підприємцю призначили 170 тисяч гривень штрафу. Ще понад 17 тисяч 800 гривень із нього стягнуть за проведення судових експертиз.Упродовж 30 днів від дня проголошення вирок можна оскаржити. У такому разі справу розгляне Одеський апеляційний суд.
👁 2,220 26-01-21 10:18
🔴 Викриття схем, що підривають мобілізацію та обороноздатність держави, є одним із ключових пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Саме тому ДБР системно реагує на кожен факт зловживань у сфері військового обліку та діяльності ВЛК, притягуючи до відповідальності не лише посередників, а й посадовців, які зловживають воєнним часом ⬇️ДБР викрило лікарів одеського ТЦК, які масово видавали фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників🔹 Працівники ДБР виявили всіх учасників схеми підриву мобілізації та повідомили про підозри комісії позаштатних лікарів ВЛК Приморського РТЦК та СП Одеси.🔹 Лікарі діяли у змові з учасниками масштабної корупційної схеми, викритої ДБР раніше.🔹 Нагадаємо, що оборудку організував місцевий мешканець, який залучив до неї співробітника Центру забезпечення службової діяльності Міноборони та Генштабу ЗСУ, працівника Приморського РТЦК та СП та ще двох знайомих. Ділки пропонували охочим уникнути військової служби за 16 тис. доларів США. Обмін документами та грошима здійснювали через поштові відправлення. Обвинувальні акти щодо них вже скеровані до суду.🔹 Слідство встановило нові епізоди, за якими медики оформлювали «липові» висновки про проходження військово-лікарської комісії для військовозобов’язаних з різних регіонів України без їх фактичної присутності. Один лікар міг ставити підпис у висновку, як за себе, так і за інших членів комісії. Втім такі «довідки» давали можливість призовникам незаконно оформити відстрочку від служби.🔹 Наразі чотирьом членам військово-лікарської комісії повідомлено про підозру у службовому підробленні (ч. 1 ст. 366 КК України).🔹 Досудове розслідування завершене. Обвинувальний акт скеровано до суду.🔹 Санкція статті передбачає покарання до трьох років обмеження волі.🔹 Процесуальне керівництво здійснювала Одеська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.👉 Детальніше за посиланням
👁 3,210 26-01-19 08:01
Під час масштабної операції поліцейські ліквідували міжрегіональний канал збуту наркотичних та психотропних речовин, які маскувалися під легальну продукцію — дієтичні добавки «CBD»44-річний волинянин налагодив серійне виробництво CBD-продукції з вмістом наркотичного засобу – екстракту канабісу та психотропної речовини тетрагідроканабінолу. Ділок організував нарколабораторію у власному домоволодінні, де мешкав з дружиною і трьома неповнолітніми дітьми. Готову наркотичну продукцію реалізовували через розгалужену мережу збуту — 17 магазинів у Волинській області та 75 торгових точок по всій країні, а також через інтернет-ресурси. Чітко вибудована логістика та розподіл ролей між учасниками давали змогу отримувати стабільний щомісячний дохід у понад 10 мільйонів гривень.За силової підтримки спецпризначенців, 14 січня поліцейські провели одночасно понад сто обшуків у 21 регіоні держави. У результаті вилучено:🔹понад 1 000 літрів висококонцентрованої CBD-олії з вмістом екстракту канабісу (33 830 флаконів)🔹18 100 стіків чаю із вмістом тетрагідроканабінолу🔹понад 2 000 zip-пакетів із вмістом тетрагідроканабінолу (капсули, цукерки, шоколад)🔹70 кг псилоцибінових грибів🔹понад 10 000 желатинових «ведмедиків» із вмістом тетрагідроканабінолу🔹понад 3 500 ампул дієтичної добавки із вмістом екстракту канабісу🔹лабораторне обладнання для виготовлення продукції із вмістом наркотичного засобу - екстракт канабісу та психотропної речовини – тетрагідроканабінол🔹автомобілі, грошові кошти, банківські картки, мобільні телефони, документацію, організаційну техніку, чорнові записи.Орієнтовна вартість вилученої продукції із вмістом ТГК та екстракту канабісу за цінами «чорного» ринку становить понад 430 млн грн.Трьох учасників затримано в порядку ст. 208 КПК України. Їм повідомили про підозру в складі організованої злочинної групи за ч. 3 ст. 307 ККУ. Санкція статті передбачає позбавлення волі від дев'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.👮 Facebook | X | Instagram | TikTok
👁 3,220 26-01-12 09:06
СБУ та Нацполіція викрили злочинне угруповання, яке намагалося продати одну із найбільших партій «трофейної» зброї за час повномасштабної війниСлужба безпеки та Національна поліція запобігли новим спробам нелегальної торгівлі зброєю в Україні. За результатами комплексних заходів на Київщині та Дніпропетровщині нейтралізовано злочинне угруповання, яке підготувало до підпільного продажу велику партію «трофейного» озброєння.Правоохоронці затримали організатора групи, двох його спільників і трьох кримінальників, які намагалися збути засоби ураження.Серед вилученого у фігурантів – 75 зразків стрілецької зброї, зокрема автомати Калашникова, а також 38 бойових гранат, більше 20 підривачив, 2 гранатомети та 13 тисяч набоїв.За матеріалами справи, учасники групи спочатку приховано вивозили «товар» з фронтових районів та складували його у схронах.Для відновлення пошкодженої зброї фігуранти обладнали підпільні цехи на території власних помешкань, а нові комплектуючі замовляли через спеціалізовані інтернет-платформи.Відновивши бойові властивості озброєнь, зловмисники підшукали клієнтів для продажу. Ними виявилися представники місцевих кримінальних кіл, які могли використати зброю для вчинення злочинів.СБУ та Нацполіція викрили учасників угруповання ще на етапі підготовки до продажу засобів ураження. В ході здійснення контролю за вчиненням злочину правоохоронці затримали всіх «на гарячому» під час передачі бойових зразків.При обшуках у підпільних майстернях та на території домоволодінь додатково вилучено 13 тисяч набоїв різного калібру та великі суми готівки. Наразі затриманим повідомлено про підозру за ч.2 ст. 28, ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, вчинене за попередньою змовою групою осіб). Вирішується питання щодо додаткової кваліфікації дій фігурантів. Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує до 7 років тюрми.Комплексні заходи проводили за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.
👁 2,620 26-01-11 08:47
❗️Ворог уперше застосував ударний БпЛА “ґєрань-5” — деталі нової розробки буде оприлюднено на порталі War&SanctionsНа початку 2026 року під час комбінованих повітряних атак проти України російські окупаційні війська вперше застосували новий ударний безпілотний літальний апарат “ґєрань-5”. Безпілотник має довжину близько 6 метрів та розмах крил до 5,5 метра. На відміну від попередніх модифікацій лінійки “ґєрань”, апарат виконаний за нормальною аеродинамічною схемою. Водночас більшість ключових вузлів та компонентів уніфіковані з іншими зразками цієї серії.▪️Зокрема, встановлено використання 12-канальної системи супутникової навігації “комєта”, трекеру на базі мікрокомпʼютеру Raspberry та 3G/4G модемів, а також реактивного двигуна Telefly, аналогічного до того, що застосовується на БпЛА “ґєрань-3”, проте з більшою тягою. Маса бойової частини становить близько 90 кг, заявлена дальність ураження — близько 1 000 км. ▪️Як і у випадку з попередніми “ґєранями”, цей БпЛА складно вважати власною розробкою російської федерації. Зафіксовано суттєву конструктивну та технологічну схожість з іранським безпілотником Karrar. За наявною інформацією, противник також опрацьовує варіанти застосування “ґєрань-5” з авіаційних носіїв, зокрема літаків Су-25, з метою збільшення дальності та здешевлення використання. Окремо розглядається можливість оснащення апарата ракетами класу “повітря-повітря” Р-73 для протидії українській авіації.👉 Фахівці ГУР МО України вже здійснюють всебічне дослідження зразків, застосованих ворогом. Детальний аналіз конструкції, складових елементів та електронної компонентної бази найближчим часом буде оприлюднено в розділі “Засоби ураження” порталу War&Sanctions.ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 2,940 26-01-01 11:06
⚡️⚡️Уражено НПЗ «Ільський» у Краснодарському краї та низку цілей на ТОТ Донецької областіУ межах заходів зі зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора в ніч на 1 січня підрозділи Сил оборони України завдали ураження низці важливих об’єктів противника.⚡️Зокрема, уражено нафтопереробний завод «Ільський» (Краснодарський край, рф). Зафіксовано влучання ударних БпЛА по цілі з подальшою пожежею на території об’єкта.⚡️Також, здійснено вогневе ураження установки підготовки нафти “Альметьевская” у Республіці Татарстан, рф. Ціль уражено, результати уточнюються⚡️Окрім цього, Сили оборони України завдали вогневого ураження по цілях противника на тимчасово окупованій території Донецької області.Так, у районі міста Донецьк уражено склад зберігання БпЛА типу «Шахед»/«Герань». Результати уточнюються.⚡️Разом з тим, поблизу населеного пункту Шевченко уражено зенітно-ракетний комплекс «Тор-М2».⚡️Також, у районі міста Іловайськ, уражено склад пально-мастильних матеріалів 51 армії противника. Зафіксовано пожежу на території об’єкта.⚡️Крім того, в районі Авдіївки, уражено командно-спостережний пункт штурмового загону 68 танкового полку 150 мотострілецької дивізії.💪Сили оборони України продовжують вживати заходів для підриву воєнно-економічного та наступального потенціалу російських окупантів і примушення рф до припинення збройної агресії проти України.💥Далі буде.Слава Україні!🇺🇦
👁 2,980 25-12-19 13:34
⚡️Сили оборони провели спецоперацію зі знищення масового скупчення ворожої броньованої техніки біля ПокровськаТехніку ворога виявили завдяки отримання даних від розвідки 7 корпусу ШР ДШВ та аеророзвідки 8 батальйону 414 ОБрБпС “Птахи Мадяра” у взаємодії з Угрупованням військ Десантно-штурмових військ та єдиним координаційним центром безпілотних систем 425 ОШП “Скеля”.За наявною інформацією, противник планував використати цю техніку в штурмових діях на Покровському напрямку.Для зриву наступального потенціалу росії Сили оборони спланували та успішно реалізували спеціальну операцію зі знищення виявленої техніки.За результатами нанесення вогневого ураження, ударні борти ОЗСП «Lasar’s Group» Нацгвардії України знищили:Зенітно-ракетний комплекс 9К33 "Оса" (SA-8) – 1 од.Танк – 2 од.Бойова броньована машина – 1 од.Військовий автотранспорт з боєкомплектом – 1 од.Також борти «Lasar’s Group» уразили:🛠️Танк – 5 од.🛠️Бойова броньована машина – 6 од.🛠️Військовий автотранспорт – 2 од.🛠️Легкий автотранспорт – 4 од.📀На відео – фіксація ураження скупчення техніки противника