Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_
Añadido 14 jul. 2024

ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_

@YuriyShutiak
Número de suscriptores: 292
Fotos: 18,700
Videos: 9,860
Enlaces: 6,010
Descripción:
Очистимо рідну неньку від московських окупантів
Fuente

ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_ | ️🤴🏻 Вже повних 7-м років минуло від того дня, коли пролунала фраза:«Уя...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_ ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_ @YuriyShutiak
47 Vistas/Alcance 2026-05-20 07:05 Mensaje №45921
🗓️🤴🏻 Вже повних 7-м років минуло від того дня, коли пролунала фраза:«Уявіть собі гучні заголовки: «Президент потихеньку краде, бо «всі ж так роблять».Ви згодні, що це ганьба?Ось що я маю на увазі, коли кажу, що кожен з нас – президент.»Це була інавгураційна промова новообраного Президента України Володимира Зеленського 20 травня 2019-го року. 🎙️Тоді, з трибуни Парламенту він заявляв «точно не боюсь ухвалювати складні рішення, я готовий втрачати свою популярність, свої рейтинги», і що «збудуємо країну інших можливостей. Де всі рівні перед законом, де є чесні та прозорі правила гри»….Все це було ще до дострокових виборі у Раду, на які мали прийти «люди, які будуть служити народу» і не знають «відкатів, потоків, дерибанів». 📜Переміг тоді Президент зі своєю програмою, де теж обіцяв 7-м років тому багато чого…. в тому числі ««Чесні посадовці отримають гарантовані гідні заробітні плати, відкриті конкурси на посади»….На річницю повноважень ми зробили аналіз виконаних обіцянок… дуже символічно, що їх частка 25% (навіть якщо дуже формально рахувати) ))). А більшість, зараз викликають нервову усмішку і звучать, як сумний жарт…. Особливо про «не буду призначати кумів»))І це реально сумно. Тому що маючи всі можливості для цього, нічого так і не зроблено. І в черговий раз втрачено шанс на реальні зміни. 🎂Тож, пішов 8-мий рік «Країни мрій»… Насолоджуйтесь….https://youtu.be/txYrBgU1HOc?si=GidLcjnFSss7IOwfЯрослав Железняк